BMW M6 Coupe

BMW M6 Coupe (БМВ M6 Купе) - задньопривідне купе класу «G2». Світова прем'єра третього покоління моделі відбулася на автосалоні в Женеві в березні 2012 року.

M6 Coupe створений на тій же платформі, що і його «цивільний» брат, проте баварські інженери трохи переглянули ширину колії передніх і задніх коліс автомобіля. У першому випадку вона розширилася на 30 мм (до 1630), а в другому, навпаки, звузилася на 45 мм (до 1612). Стійки McPherson в якості передньої підвіски і "багаторичажка" ззаду залишилися колишніми, зате вже в базовій комплектації M6 оснащений адаптивними амортизаторами і спеціальним програмним забезпеченням, що дозволяє вибирати один з трьох варіантів настройки автомобіля. Крім того, купе покладається гідропідсилювач керма, блокування диференціала з багатодисковою муфтою на задній осі, карбоно-керамічні гальма, 19 або 20-дюймові колісні диски і т. Д.

Зовні M6 Купе видають інші бампери і декоративні елементи кузова. У салоні ж автомобіль хизується розширеної шкіряною обробкою, металом і вуглепластиком, а також сидіннями з вентиляцією і функцією масажу. До речі, дах купе, заради зниження ваги і підвищення економічності, виконана з вуглепластика, а багато деталей конструкції підвіски і кузова - з алюмінію.

Вже в базовій комплектації BMW M6 Coupe оснащується адаптивним ближнім світлом на світлодіодах, системою «Старт-Стоп», рекуперативним гальмуванням і всіма найсучаснішими системами активної безпеки. В якості опції можна замовити камери кругового огляду, систему нічного бачення, мультимедійний комплекс з аудіосистемою Bang & Olufsen (16 динаміків) і ряд іншого обладнання.

Під капотом «зарядженого» купе від БМВ встановлений 4,4-літровий бензиновий V8 з двома турбокомпресорами. Такий мотор видає 560 л. с. потужності і 680 Нм крутного моменту, розганяючи автомобіль до «сотні» за 4,2 секунди. Максимальна ж швидкість може становити 250 або 305 км / година залежно від оснащення, але навіть при таких показниках двигун, згідно з паспортними даними, споживає в змішаному циклі 9,9 літра бензину на 100 км.