Безпека та комфорт

З турботою про водія - M-версія.


В автомобілі BMW M6 Кабріолет все зосереджено виключно навколо водія. Ідеальна ергономіка завжди була однією з відмінних особливостей автомобілів серії М - філософія, яка знайшла своє логічне продовження в цьому спортивному чотиримісному автомобілі.

Кожен перемикач, кожна кнопка розташовані саме там, де ви їх очікуєте знайти. Крім того, час відгуку і керованість гідні усіляких похвал, як на гоночному треку, так і на дорозі.

Ветроотражатель.


Ветроотражатель робить поїздку ще більш приємною для водія і переднього пасажира, ефективно захищаючи їх від інтенсивних потоків повітря навіть на високих швидкостях. Сітчастий відбивач охоплює всю ширину салону і підвищує комфортність поїздки, не заважаючи насолоджуватися відкритим повітрям.

Встановлений відбивач можна підняти, щоб укласти багаж на задні сидіння. Ветроотражатель (якщо він не використовується) можна легко скласти і зберігати в спеціальній сумці. Компактний розмір сумки означає, що ветроотражатель не займе багато місця в багажному відсіку.

Активна і пасивна безпека.


Система активного захисту Active Protection з функцією розпізнавання втоми водія стежить за рівнем уваги водія. При виникненні небезпечних ситуацій спрацьовують преднатяжители ременів безпеки передніх сидінь, сидіння переднього пасажира переводиться в вертикальне положення, закриваються бічні вікна і засувається скляний дах.

Після зіткнення автоматично спрацьовують гальма, щоб запобігти множинні зіткнення або знизити тяжкість їх наслідків.

Кожен автомобіль М відповідає високим стандартам пасивної безпеки завдяки використанню ретельно підібраних матеріалів і високоміцної конструкції. Ці функції доповнює високоефективна система фіксації, розроблена відповідно до результатів краш-тестів, які проводять шановні незалежні інститути - тому всі пасажири можуть розраховувати на кращий захист з можливих.

Адаптивні світлодіодні передні фари.


Адаптивні світлодіодні передні фари відрізняються розподілом світлового потоку, який автоматично підлаштовується до швидкості руху і динамічно висвітлює дорогу попереду.

Крім покажчиків повороту і денних ходових вогнів система включає в себе функцію адаптивних передніх фар зі змінним розподілом світлового потоку в умовах міста і автомагістралі, функцію бічного світла, а також функцію автоматичного керування неослепляющим дальнім світлом BMW Selective Beam, яка забезпечує автоматичне перемикання між дальнім і ближнім світлом фар. Таким чином, система гарантує оптимальну якість освітлення в будь-яких умовах.

У темряві рухливі модулі фар забезпечують водієві дальній огляд в поворотах, слідуючи за рухом рульового колеса. При включенні покажчика повороту або обертанні рульового колеса автоматично активується функція бічного світла, що поліпшує видимість в ближній зоні, навіть якщо автомобіль нерухомий. Адаптивні фари гарантують оптимальну освітленість в будь-якій дорожній ситуації, що істотно підвищує ступінь активної безпеки.

Завдяки системі автоматичного управління дальнім світлом знімається необхідність в ручному відключенні дальнього світла фар, що забезпечує найкращу освітленість в темний час доби. Розпізнаючи попереду йдуть і зустрічні транспортні засоби, система безперервно регулює дальнє світло фар, не дозволяючи засліплювати інших учасників руху.

BMW Service Inclusive.


З пакетом сервісних послуг BMW Service Inclusive клієнти можуть не турбуватися про витрати на поточний ремонт і обслуговування, уклавши договір на переважний для них термін. Все це, включаючи оригінальні запчастини BMW, входить в пакет сервісних послуг BMW Service Inclusive.

Послуги доступні не тільки у вашій країні, але і у всіх країнах, де є беруть участь у програмі майстерні та сервісні центри BMW. У випадку продажу автомобіля BMW пакет сервісних послуг BMW Service Inclusive автоматично переходить до нового власника, що підвищує продажну вартість автомобіля. Клієнтам доступні різні пакети сервісних послуг BMW Service Inclusive в залежності від потреб.

У них входять: періодичне обслуговування, наприклад заміна масла, включаючи фільтрацію і дозаправку, обслуговування і заміна мікрофільтрів, паливних фільтрів, повітряних фільтрів та свічок запалювання, заміна гальмівної рідини, техогляд, а також додаткові послуги у відповідності зі стандартами BMW. Вибравши пакет BMW Service Inclusive Plus, клієнти також отримують наступні види обслуговування від BMW: заміна передніх і задніх гальмівних колодок і дисків, зчеплення (при необхідності) або щіток склоочисників (при необхідності, у складі послуги заміни масла). Договір на надання сервісних послуг BMW Service Inclusive укладається на строк від трьох до десяти років або на пробіг від 40000 до 200000 км.