Дизайн

Дизайн кузова.


BMW M6 Кабріолет настільки красивий, що стає навіть шкода, коли він так швидко зникає з виду. Більш того, як з відкритим, так і із закритим верхом: потужний силует і особливо лакофарбове покриття з колекції BMW Individual кольору Холодний синій, пропоноване як опція, незмінно привертають загальну увагу до BMW M6 Кабріолет.

   

Дизайн і потужність гармонійно доповнюють один одного. Це чітко видно по оптимізованої аеродинаміці переднього фартуха, великі повітрозабірні отвори якого забезпечують двигуну V8 постійний приплив свіжого повітря.

   

Найдрібнішої деталі було приділено скрупульозна увага. Як приклад можна привести глянцево-чорні подвійні ребра решітки радіатора з емблемою М. Ще один яскравий штрих вносять чудові «зябра» М з вбудованими покажчиками повороту, розташовані відразу за передніми колісними арками. Елегантна взаємозв'язок форми і функціональності чітко простежується в задньому фартусі. Вбудовані в фартух характерні для М-серії здвоєні вихлопні труби, а також дифузор, що створює необхідну притискну силу, гармонійно вписуються в зовнішність BMW M6 Кабріолет. І не важливо, чи їдете ви з закритим м'яким верхом або під відкритим небом.

   

Дизайн салону.


Салон BMW M6 Кабріолет виконується за індивідуальним замовленням, а його ретельно продумана компонування говорить сама за себе. Кокпіт утворює єдиний простір навколо водія і оброблений за замовленням матеріалами з колекції BMW Individual.

Кожен орган управління знаходиться саме там, де і повинен. Ніколи ще в салоні спортивного автомобіля не було так по-домашньому затишно. Центр функціональності - шкіряне рульове М колесо з кнопками M Drive і розташованими безпосередньо під виїмкою для великого пальця підрульовими пелюстковими перемикачами трансмісії М Drivelogic з подвійним зчепленням.

Приладова панель М-серії дуже інформативна: все добре видно навіть на яскравому сонці. Ідеальне поєднання потужності і задоволення від поїздки з відкритим верхом, яке особливо відчувається на ергономічних сидіннях М-серії, оббитих за замовленням першокласної тонкозернистой шкірою кольору Опаловий Білий, і в оточенні вишуканої обробки салону шпоном Білий ясен.

М'який верх.


Повністю автоматичний м'який верх забезпечує чудову акустичну та теплову ізоляцію. З закритим верхом кабріолет набуває купеподібний силует. Заднє скло з електроприводом і функцією обігріву опускається, забезпечуючи циркуляцію свіжого повітря в салоні без протягів.

   

Крім сріблястого кольору з ефектом Антрацитовий для м'якого верху пропонуються ще два кольори. При швидкості до 40 км / год верх опускається всього за 19 секунд і піднімається за 24 секунди.

   

Навіть коли верх закритий, пасажири кабріолета можуть насолоджуватися свіжим повітрям. Всі п'ять стекол можуть бути одночасно опущені, а верх при цьому залишається закритим, наприклад для захисту від прямих сонячних променів.

Зовнішні дзеркала M.


Обтічні дзеркала M вже кілька десятиріч є однією з характерних ознак спортивного динамічного дизайну M.

Вони відокремлюються від кузова двома витонченими опорами і ефектно доповнюють динамічний вигляд автомобіля, одночасно будучи втіленням високих технологій та аеродинаміки.

Колісні диски.


На додаток до стандартних 19-дюймовим дискам М пропонується три ексклюзивних варіанти 20-дюймових дисків. Міцні ковані диски з п'ятьма здвоєними спицями в дизайні 343 М, поліровані або матові чорні, а також шини різної розмірності на різних осях акцентують увагу на потужності BMW M6 Кабріолет.

А двоколірні диски в дизайні 601 М зі здвоєними спицями надають автомобілю більш філігранний вигляд. В поєднанні з пакетом Competition і карбонокераміческімі гальмами М сьомій спиць дозволяють побачити значну частину гальмівних дисків і гальмівних супортів матового золотого кольору з логотипом М.

BMW Individual.


   

Унікальність характеру розкривається в деталях - саме вони створюють справжню вишуканість. Реалізуйте ваше прагнення до досконалості - відкрийте для себе асортимент BMW Individual для BMW M6 Кабріолет.

   

Естетика індивідуальності може бути неймовірно надихаючою. Візьмемо, приміром, яскравий BMW M6 Кабріолет кольору Холодний синій з колекції BMW Individual. Цей колір в модному матовому виконанні сміливо акцентує увагу на виразному силуеті і атлетичному вигляді автомобіля. Інші лакофарбові покриття з колекції BMW Individual, безсумнівно, мають свої особливості: від насичених і сучасних до елегантних. Ще один хороший приклад - колір Чорний Цитрин. В глибині покриття насиченого темно-оливкового кольору, немов легкі сніжинки, мерехтять золотисті цяточки.

   

Безумовно, яку б з 12 лакофарбових покриттів BMW Individual ви не вибрали, воно буде яскравим прикладом вашого особистого стилю.

   

Можливо, це краще місце під сонцем для самовираження. BMW M6 Кабріолет в гармонійному поєднанні з ексклюзивним обладнанням BMW Individual завжди відкритий для ідей за висловом вашого індивідуального стилю. Повністю шкіряна обробка тонкозернистой шкірою Merino сяючого кольору Опаловий Білий уособлює собою чистий стиль. Вона ідеально гармонує з обробкою шпоною Білий ясен, яка володіє тонкозернистой текстурою. Таке поєднання створює атмосферу розкоші і викликає асоціацію з сучасної яхтою. Особливий колірний акцент: чудова контрастна прострочки, виконана вручну. У колекції BMW Individual також представлені інші відтінки шкіри, що дозволяють втілити будь-які ваші бажання. Покриття з багатою палітрою від кольору Платина до квітів Шампанське і Коіба відрізняються натуральністю відтінків і відкритими порами, що створює відчуття справжньої розкоші. Це почуття ще більше посилюється при замовленні оббивки стелі матеріалом Alcantara з колекції BMW Individual. Ця оббивка ідеально завершує образ салону і служить запорукою найвищої якості.