Допомога водію

Система нічного бачення.


Система нічного бачення BMW Night Vision з функцією розпізнавання пішоходів забезпечує водієві дальність огляду, що набагато перевищує промінь світла від фар, що дозволяє йому в темний час доби ідентифікувати людей і великих тварин на значній відстані.

Інфрачервона камера, розташована за гратами радіатора, контролює простір перед автомобілем і передає отримані зображення на дисплей управління. Система розпізнає людей і тварин на відстані до 300 м.

Враховуючи швидкість автомобіля і кут повороту рульового колеса, система також розраховує, чи можуть виявлені об'єкти представляти реальну загрозу. При високій небезпеки зіткнення система накладає на відеозображення миготливий червоний символ (тварина або людина), а також відображає цей символ на додатковому проекційному дисплеї BMW. Звучить застережливий сигнал, а гальма приводяться у стан готовності.

Система попередження про небезпеку зіткнення автоматично активується при запуску двигуна. Вона попереджає водія про небезпечні ситуації навіть при вимкненому дисплеї. Система нічного бачення BMW Night Vision з функцією розпізнавання пішоходів - інноваційна технологія у складі пакету BMW ConnectedDrive.

Проекційний дисплей BMW з дисплеєм M.


Повноколірний проекційний дисплей BMW зі спеціальними функціями M відображає важливу інформацію безпосередньо в полі зору водія, дозволяючи не відволікатися від ситуації на дорозі.

Відображатися можуть такі дані, як поточна швидкість, інформація навігаційної системи, обмеження швидкості (включаючи заборону обгону), дані телефону і розважальної системи (списки номерів або музичних композицій), а також інформація і попередження від різних систем допомоги водієві. Натисканням кнопки можна переключитися на особливий режим дисплея M, передбачений для спортивного водіння. Поряд з цифровим спідометром тут відображаються обрана передача і багатобарвний лічильник обертів двигуна, а також індикатор моментів перемикання передач.

Символи, що проектуються на лобове скло, відображаються у високому дозволі і повному кольорі. Проектоване зображення виглядає так, немов знаходиться в 2,3 м від капота автомобіля. У поєднанні з оптимальним розташуванням проекції це забезпечує швидкість і зручність сприйняття інформації і дозволяє практично не відволікатися від дороги. Яскравість зображення автоматично коригується залежно від умов зовнішнього освітлення. Крім того, передбачені денний і нічний режими, а також коригування висоти зображення. Водій може самостійно вказати види даних, які слід відображати крім поточної швидкості і попереджень систем допомоги водієві.

Круговий огляд.


Система кругового огляду об'єднує в собі декілька камер і функцій - вид зверху, бічний огляд, камера заднього виду. Камери в зовнішніх дзеркалах в поєднанні з камерою заднього виду забезпечують огляд автомобіля з охопленням в 270 °.

Функція виду зверху дозволяє відобразити простір по сторонах від автомобіля, полегшуючи маневрування. Бічний огляд підвищує безпеку руху на ділянках з обмеженою видимістю, наприклад виїздах або складних перехрестях. Дві цифрові камери праворуч і ліворуч передньої частини автомобіля стежать за дорожньою ситуацією попереду автомобіля. Це дозволяє водієві завчасно виявити йде попереду транспорт і адекватно зреагувати. Функція бічного огляду автоматично відключається, коли автомобіль набирає швидкість 15 км / ч. Після цього водій може активувати камеру заднього виду, функції виду зверху або бічного огляду.

Відеокамери активуються при включенні заднього ходу, а також при натисканні кнопки PDC або кнопки бічного огляду. Зображення виводиться на дисплей управління.

BMW Selective Beam.


Завдяки неослепляющим системі автоматичного управління дальнім світлом водіння в темний час доби стає більш комфортним і безпечним. Система забезпечує чудову видимість у темряві, запобігаючи при цьому осліплення інших водіїв.

Розпізнаючи інших учасників руху, система вибірково змінює форму світлового потоку, щоб виключити осліплення. Робочий діапазон 400 м забезпечує раннє розпізнавання небезпеки засліплення і підвищена якість відстеження.

Навігаційна система Professional.


Навігаційну систему Professional відрізняють витончений дизайн і вражаючий набір функцій. Зручна у використанні навігаційна система ідеально інтегрована в концепцію управління за допомогою контролера iDrive і центрального дисплея.

Бездротова гарнітура з USB-інтерфейсом і голосовим управлінням, аудіосистема BMW Professional з DVD-приводом і картою пам'яті 20 Гб під аудіофайли, включаючи базу даних музичних дисків, встановлюються в базовій комплектації. Інформація про дорожню ситуацію в режимі реального часу надається в поєднанні з сервісами ConnectedDrive. Додатково можливе відображення альтернативних маршрутів в режимі онлайн. Найбільш популярні POI (точки інтересу) перераховані у вигляді значків (АЗС, готель і т. Д.) В меню POI в порядку, відповідному частоті запитів. Стаціонарний 10,2-дюймовий кольоровий дисплей високого дозволу з функцією роздільного екрану гарантує оптимальну читаність і чіткість зображення.

Інтуїтивно зрозуміле керування функціями здійснюється за допомогою контролера iDrive Touch з сенсорною панеллю, який підтримує рукописне введення адреси пункту призначення для навігаційної системи. Крім того, системою можна керувати за допомогою кнопок безпосереднього доступу до меню, восьми настроюються клавіш або голосових команд. Функція тривимірного відображення карти на тлі супутникових знімків з фотореалістичним поданням обраних пам'яток робить навігацію незвичайно видовищним процесом.