BMW M6 Cabrio

BMW M6 Cabrio (БМВ М6 Кабрио) - задньопривідний кабріолет класу «G2». Третє покоління моделі дебютувало в рамках автосалону в Женеві в березні 2012 року.

«Заряджена» версія кабріолета M6 легко відрізнити за чотирма вихлопним трубах, 19 або 20-дюймовим колісним дискам, агресивним бамперам та іншим елементам дизайну. У салоні ж переважають високоякісні сорти шкіри, метал і вуглепластик. Крім того, автомобіль оснащений спеціальними кріслами з вентиляцією і функцією масажу.

Переконливо виглядає і список устаткування БМВ М6 Кабрио. Базово в нього включена система «Старт-Стоп», рекуперативне гальмування, адаптивний світлодіодний ближнє світло, система стабілізації і багато іншого. Розширити ж можливості автомобіля можна за рахунок камер кругового огляду, системи нічного бачення і мультимедійно-навігаційного комплексу з аудіосистемою Bang & Olufsen (12 динаміків).

Чимало змін баварські інженери внесли і в технічну складову M6 Cabrio. Так, колія передніх коліс була розширена до 1630 мм, а задня, навпаки, звужена до 1612 мм. Схематика підвіски зі стійками McPherson спереду і «многоричажной» ззаду залишилася колишньою, проте ходова частина була перенастроєна і посилена новітніми розробками БМВ. Кабріолет отримав адаптивні амортизатори, трьохрежимну рульове управління з гідропідсилювачем, блокування заднього диференціала з багатодисковою муфтою і карбоно-керамічні гальма. Правда, через такого достатку додаткового обладнання автомобіль додав у вазі (1980 кг).

У рух BMWM6 Cabrio призводить бензиновий V8 об'ємом 4,4 літра. Завдяки двом турбокомпресорів, безпосереднім уприскуванням палива і фазовозвращателям, він видає 560 л. с. потужності і 680 Нм крутного моменту, споживаючи в змішаному циклі 10,3 літра палива на 100 км шляху. На розгін до «сотні», при цьому, кабріолету потрібно 4,3 секунди, а максимальна швидкість може складати до 305 км / год (з пакетом M Driver's Package).