Сервіси та додатки

Послуги ConnectedDrive.


З послугами ConnectedDrive на борту Ваш автомобіль завжди надасть Вам всю необхідну інформацію, а також унікальні можливості розваг і допомогу в дорозі.

Серед цих послуг варто відзначити службу BMW Online, що забезпечує доступ до актуальної інформації з прив'язкою до місця розташування, наприклад до прогнозів погоди, новинам, онлайн-пошуку, а також доступ до офісних функцій. Крім того, є можливість одночасного використання окремих послуг, серед яких можна назвати веб-камери і паркувальну інформацію, а також туристичні та готельні путівники.

У перелік послуг також входить необмежене за часом використання зручних і безпечних додатків для смартфона (наприклад, BMW Connected) і багато іншого.

Додаток BMW M Laptimer.


За допомогою програми BMW M Laptimer параметри руху можуть точно реєструватися на ділянці гоночної траси і слідом за цим піддаватися аналізу для поліпшення ходових якостей автомобіля.

Отримані результати можуть бути опубліковані через Facebook і Twitter у вигляді моментального знімка або відправлені по електронній пошті разом зі значеннями, які в тому числі включають в себе педаль газу, кут повороту, інерційні сили, а також найкращий час кола.

Диктування повідомлень і Bluetooth-офіс.


Візьміть Ваш офіс з собою: перебуваючи в автомобілі, Ви за допомогою функції офісу можете працювати з електронною поштою і текстовими повідомленнями у Вашому смартфоні, підключеному до автомобіля за допомогою Bluetooth. Функція диктування повідомлень перетворює мова в текст, який можна надіслати в електронному листі або текстовому повідомленні зі смартфона, підключеного до автомобіля за допомогою Bluetooth.

Функцією диктування повідомлень можна користуватися безкоштовно протягом перших 60 днів. Для подальшого постійного користування послугою необхідно укласти контракт з компанією Nuance®.

Bluetooth-офіс дозволяє більш ефективно використовувати час, що проводиться в автомобілі. Підключення Bluetooth- і USB-пристроїв забезпечить зручний спосіб планування та організації в дорозі. Електронна пошта, зустрічі, завдання і текстові повідомлення відображаються на дисплеї управління або ж зачитуються вголос через гучномовці аудіосистеми автомобіля.

Повний перелік сумісних мобільних телефонів і смартфонів можна знайти за адресою www.bmw.ru/bluetooth.

Консьєрж-сервіс.


Вам ніколи не хотілося приміряти на себе роль людини, що розташовує особистим помічником? У Вас є така можливість завдяки особливій послугу - «Консьєрж-сервіс» від BMW ConnectedDrive.

Натисканням кнопки Ви з'єднуєтеся з співробітником контактного центру BMW, які приймають на себе функції Вашого персонального асистента в дорозі. Вас цікавить конкретний ресторан, найближчий банкомат або аптека? Співробітник контактного центру BMW допоможе знайти те, що Вам потрібно, і може при необхідності передати відповідний адресу безпосередньо в навігаційну систему Вашого автомобіля. Наш співробітник може навіть замовити для Вас столик в ресторані або забронювати номер в готелі.

Послуга «Консьєрж-сервіс» не залежить від Вашого мобільного телефону і доступна цілодобово як у Вашій країні, так і за кордоном без додаткової плати. Для користування даною функцією необхідно наявність обладнання «Послуги ConnectedDrive».

Онлайн-розваги.


Ідеальна музика для будь-якої ситуації, будь-якої дороги і будь-якого настрою. Функція «Онлайн-розваги» забезпечує прямий і необмежений доступ до більш ніж 12 млн. Музичних композицій - при цьому для користування функцією не вимагаються будь-які додаткові пристрої, наприклад смартфон.

Тут представлена ​​величезна кількість композицій на будь-який смак. Функція «Онлайн-розваги» дозволяє створити обліковий запис з фіксованою абонентською платою за допомогою одного з музичних партнерів BMW. При цьому музику можна слухати не тільки у Вашому BMW - Ви можете використовувати свій обліковий запис на смартфоні і якому іншому пристрої, підтримуваному відповідним музичним партнером BMW. І все це без додаткової плати. На даний момент функція доступна в шести європейських країнах - Німеччині, Франції, Великобританії, Італії, Нідерландах та Іспанії. Для користування даною функцією необхідно наявність обладнання «Послуги ConnectedDrive».

Дистанційні послуги.


За допомогою віддаленого управління автомобілем Ви зможете дистанційно скористатися різними функціями за допомогою додатка My BMW Remote - наприклад, Ви зможете регулювати параметри автономного обігрівача. Активація та деактивація функцій проводиться за допомогою додатка My BMW Remote.

Ви також зможете скористатися функцією передачі інформації про пункти призначення безпосередньо із системи «Локальний пошук Google ™». Місцезнаходження автомобіля може бути відображено в радіусі 1,5 км. Допомогою контактного центру BMW можна замкнути і відімкнути автомобіль. Функція пропонується тільки в комплекті з устаткуванням «Послуги ConnectedDrive».

Система RTTI.


Система інформування про дорожню ситуацію в режимі реального часу (Real Time Traffic Information - RTTI) постійно забезпечує Вас найбільш актуальною інформацією про ситуацію на дорогах. У режимі реального часу Ви отримуєте точні відомості про час і тривалість заторів.

Дані надходять з таких джерел, як інформація про переміщення мобільних телефонів в стільникових мережах, GPS-дані парків транспортних засобів, додатки для смартфонів і поліцейські звіти. Ці дані аналізуються з найвищою ретельністю, що дозволяє визначити місце розташування транспортного затору з точністю до 500 м. Завдяки цьому система RTTI надає інформацію в режимі реального часу про поточну ситуацію на автомагістралях, основних дорогах і заміських трасах, а також на безлічі міських маршрутів, рекомендуючи при цьому альтернативні маршрути проїзду.

Система RTTI пропонується тільки в комплекті з устаткуванням «Послуги ConnectedDrive» і навігаційною системою BMW.