Безпека

Сидіння.


Невід'ємна складова унікальних вражень від швидкісного водіння на вищому рівні - бездоганно сконструйовані ергономічні сидіння M в новому BMW M5. Вони забезпечують водієві максимальний комфорт і роблять поїздку ще більш приємною.

Сидіння M з рельєфними елементами бічної підтримки та електричної регулюванням нахилу спинки є ключовим компонентом ні з чим не порівнянного задоволення від керування новим BMW M5. Сидіння компенсують вплив поперечних прискорень і забезпечують підтримку в будь-якому повороті. Оздоблення сидінь, пропонована в декількох кольорах, включаючи чорний, сірий Сільверстоун і помаранчевий Сахір, дивно вишукана і стійка до зносу. Функція пам'яті дозволяє зберегти такі параметри водійського сидіння, як висота подушки сидіння, регулювання в поперечному напрямку, кут нахилу спинки. Спеціальні плечові подушки, застосовувані виключно на сидіннях M, забезпечують додаткову бічну підтримку.

Багатофункціональні сидіння M, пропоновані в якості додаткового обладнання, оснащуються системами активної вентиляції та масажу. Це дозволяє істотно знизити ризик стомлення водія.

Активна і пасивна безпека.


Мета? Забезпечити максимальний захист водія і пасажирів BMW M5 Седан, а також інших учасників руху. Розв'язання? Ефективне поєднання інтелектуальних технологій і сталей нового покоління.

У опціональною захисній системі активної безпеки BMW ConnectedDrive для нового BMW M5 застосовуються попереджувальні технології, що забезпечують захист водія і пасажира від травм в аварійних ситуаціях. Натяжители ременів безпеки, вбудовані в передні сидіння, розширюють захисні функції ременів, а автоматичні ковзаючі диски забезпечують оптимальне функціонування бічних подушок безпеки.

Новий BMW M5 також забезпечує високий рівень пасивної безпеки - багатофазні гарячодеформовані стали ретельно скомбіновані з метою отримати найвищу ступінь захисту водія і пасажирів. Вони також поглинають і відводять енергію удару допомогою вибіркової деформації, яка також забезпечує захист інших учасників аварії. При зіткненні з пішоходом автоматична система піднімає капот для амортизації сили удару.

Комфортний доступ.


Просто, безпечно і вишукано: система комфортного доступу, пропонована в якості додаткового обладнання, дозволяє відкрити новий BMW M5 і запустити двигун, не виймаючи ключ з кишені.

Коли водій знаходиться поруч з автомобілем, ключ передає ідентифікаційний сигнал. Двері відмикаються, як тільки Ви торкаєтеся ручки, а для безпечної посадки в автомобіль дверний поріг автоматично підсвічується протягом 20 с. Багажник також оснащений інноваційними технологіями для забезпечення максимального комфорту - якщо вбудовані датчики розпізнають короткий рух ноги в просторі під бампером, кришка багажника автоматично відкривається. У той же час система не реагує на сторонні руху, наприклад при використанні тягово-зчіпного пристрою. Щоб почати поїздку, досить короткого натискання кнопки запуску і зупинки двигуна.

Система комфортного доступу також спрощує замикання Вашого нового BMW M5. Щоб автоматично замкнути автомобіль, досить короткочасного натискання на зовнішню ручку дверей. У вищій ступеня практична функція: замикаючий механізм блокується, якщо ключ знаходиться в салоні. Тому випадково замкнути ключі в машині неможливо.

Пакет сервісних послуг BMW Service Inclusive.


Пакети послуг BMW Service Inclusive включають в себе весь обсяг необхідного технічного обслуговування автомобіля протягом обраного періоду часу або ж пробігу і дійсні в усьому світі.

Пакети сервісних послуг BMW Service Inclusive являють собою перший крок до безмежного задоволення за кермом. Пакети включають в себе весь обсяг необхідного технічного обслуговування автомобіля. Протягом обраного періоду часу, або пробігу, пакет BMW Service Inclusive забезпечує доступ до повного спектру обслуговування, необхідного вашому BMW. Послуги надаються з тією періодичністю, яка буде необхідна, і надаються по всьому світу.

До їх числа відносяться: заміна моторного масла, включаючи долив (необхідна умова: регулярна заміна моторного масла в авторизованому сервісному центрі BMW), обслуговування мікрофільтра, паливного фільтра, повітряного фільтра і свічок запалювання, заміна гальмівної рідини, загальна перевірка автомобіля й інші послуги відповідно з регламентом.