Допомога водію

Проекційний дисплей BMW з дисплеєм M.


Повноколірний проекційний дисплей BMW з дисплеєм M забезпечує проектування важливої ​​інформації безпосередньо в полі зору водія, що дозволяє повністю сконцентруватися на водінні.

Тут відображаються інформація навігаційної системи, повідомлення системи інформування про обмеження швидкості, включаючи індикацію заборони на обгін, а також повідомлення бортової системи діагностики. Також можливе відображення даних, що надходять від інформаційно-розважальних систем - назви або частоти радіостанцій, назви композицій, списки викликів, записи телефонної книги.

Символи, що проектуються на лобове скло, відображаються у високому дозволі і повному кольорі з реалістичним поданням дорожніх знаків. Інформація проектується на лобове скло з метою забезпечення максимальної ергономічності. Передбачена можливість налаштування параметрів проектування. Крізь поляризовані сонцезахисні окуляри індикація повнокольорового проекційний дисплей BMW видно не повністю.

Інтенсивність підсвічування автоматично коректується відповідно до поточної освітленістю. Крім того, в системі передбачені денний і нічний режими. Яскравість можна змінити в меню iDrive. Також можна визначити види додаткових даних, які слід відображати на лобовому склі крім поточної швидкості і попереджень систем допомоги водієві.

Контролер iDrive Touch.


Сенсорний контролер iDrive дозволяє комфортно управляти системою iDrive однією рукою. Завдяки сенсорної панелі, інтегрованої в контролер, Ви, наприклад, легко зможете ввести в навігаційну систему дані про пункт призначення за допомогою рукописного введення.

Контролер забезпечує доступ до широкого спектру функцій і параметрів, а також зручну прокрутку списків. Контролер інтуїтивно зрозумілий і простий у використанні. Водії по достоїнству оцінять сенсорне управління, оскільки таке управління практично не відволікає увагу від водіння. Використання контролера супроводжується зручним відображенням відповідних функцій на дисплеї управління.

Система нічного бачення BMW Night Vision.


Водіння в темряві стає безпечнішим. Опциональная система нічного бачення від BMW ConnectedDrive здатна бачити в темряві і попередити про небезпеку, прихованої за межами дільниці, освітленого фарами.

Інфрачервона камера, розташована за радіаторної гратами, здатна розпізнавати небезпеку, що наближається на відстані до 300 м. Система виявляє пішоходів і велосипедистів, відзначаючи їх на дисплеї управління. Три процесора одночасно аналізують траєкторію руху пішоходів і BMW M5. У критичних ситуаціях подається звуковий сигнал і візуальні попередження про високу небезпеку. Таким чином, водій отримує можливість значно раніше розпізнати наявні на шляху перешкоди і завчасно прийняти відповідне рішення.

Неослепляющим система управління дальнім світлом.


Неослепляющим система автоматичного управління дальнім світлом робить водіння в темний час доби більш безпечним і комфортним. Вона забезпечує чудову видимість у темряві, що не засліплюючи при цьому інших водіїв.

Розпізнаючи інших учасників руху, система вибірково змінює форму світлового потоку, щоб виключити осліплення. Робочий діапазон в 400 м забезпечує раннє розпізнавання небезпеки засліплення і покращена якість відстеження. Неослепляющим система автоматичного управління дальнім світлом пропонується тільки в комплекті з устаткуванням «Адаптивні передні фари» або ж «Світлодіодні адаптивні передні фари».

Відеосистеми.


Насолоджуйтесь видом: інтегровані системи камер BMW M5 Седан забезпечують поліпшений огляд, наприклад на в'їздах, а також в інших ситуаціях, коли видимість обмежена.

Система кругового огляду включає в себе камеру заднього виду з функціями бічного огляду і виду зверху, забезпечуючи панорамний огляд на 270 °: система спрощує паркування та маневрування в умовах обмеженого запасу простору, а також рух на ділянках з обмеженою видимістю.

Камера заднього виду з функцією виду зверху включає в себе три окремі камери, встановлені в бічних дзеркалах і задньої частини кузова. Система забезпечує бездоганний огляд простору по обох бічних сторонах, а також огляд ділянки позаду автомобіля. При в'їзді на паркувальне місце водій бачить автомобіль з висоти пташиного польоту і легко визначає його точне місце розташування. Таким чином, дорожня розмітка та зрити перешкоди завжди залишаються на виду.

Система бічного огляду покращує видимість при виїзді з проїзної частини чи другорядної дороги.

При необхідності можна перемикатися між режимами заднього виду, кругового огляду і бічного огляду. Зображення у вибраному режимі буде відображатися на дисплеї управління.

Активна безпека.


Система активної безпеки включає в себе ряд захисних компонентів BMW M5 Седан і являє собою засіб активного захисту BMW ConnectedDrive для водія і пасажирів.

При виникненні критичної ситуації на дорозі проводиться оборотне переднатягнення передніх ременів безпеки, переднє пасажирське сидіння з електроприводом наводиться в належне положення, закриваються бічні вікна і люк у даху (якщо такий є). Критична ситуація розпізнається по виконуваному водієм аварійного гальмування, а також при виявленні надмірної надлишкової або недостатньої обертальності.

У деяких аварійних ситуаціях автоматично застосовується гальмування з максимальним уповільненням до повної зупинки автомобіля. Це дозволяє знизити ймовірність вторинного зіткнення або ж повністю його виключити.

Система контролю уважності відстежує Ваша поведінка на предмет наявності ознак втоми. Система аналізує обертання рульового колеса і реагує на аномальну поведінку. На дисплеї управління відображається пропозиція зробити перерву.