Економічність

Аеродинаміка.


Комплекс злагоджено функціонуючих аеродинамічних компонентів оптимізує динамічні характеристики, курсову стійкість і керованість автомобілів M, особливо на високих швидкостях.

Ефектний передній фартух є візуальним втіленням особливої ​​аеродинамічній концепції автомобілів M. На гоночній трасі великі повітрозабірники забезпечують чудове охолодження двигуна, наддувочного повітря, масла і гальм, а також охолодження трансмісійного масла в коробці передач M DCT. Два вертикальних впускних прорізу в повітряної завісі і бічні «зябра» M з інтегрованим аеродинамічним воздуховодом позаду колісних арок формують прискорений потік повітря у передніх коліс.

Цей повітряний буфер дозволяє домогтися аеродинамічній ізоляції колісних арок, за рахунок чого мінімізується ступінь турбулентності і повітряного опору. Закрилок Герні (спойлер на задній кромці дверей багажника) додатково оптимізує аеродинамічний баланс між передньою і задньою осями, зменшуючи підйомне зусилля. Точно налагоджене взаємодія цих елементів формує аеродинамічний рівновагу, роблячи автомобілі придатними для гоночних трас і наділяючи їх ні з чим не порівнянним характером M.

Рекуперація енергії гальмування.


При кожному гальмуванні вивільняється кінетична енергія, яка до недавнього часу ніяк не використовувалася. Система рекуперації енергії гальмування дозволяє реалізувати цей незадіяний потенціал. Вона використовує енергію, вироблювану при гальмуванні або відпуску педалі газу, перетворюючи її в електрику.

За рахунок цієї енергії заряджається акумуляторна батарея. Завдяки даній інтелектуальній системі управління енергією знімається необхідність у безперервній роботі генератора, що зменшує навантаження на двигун. В результаті ви отримуєте зменшення витрат палива і приріст потужності - класична ілюстрація ефективності програми BMW EfficientDynamics.

Індикатор моментів перемикання передач.


Оптимальне, своєчасне перемикання передач дозволяє заощадити паливо, що особливо відчутно при водінні в місті, а також у поїздках на великі відстані.

Перемикання передач в потрібний момент і зниження витрати палива - електронна система двигуна визначає найбільш ефективну передачу, виходячи з дорожніх умов і оборотів двигуна. На інформаційному дисплеї з'являються покажчики у вигляді стрілок, які підказують оптимальний момент підвищення або зниження передачі. Система також розпізнає інтенсивне прискорення і відповідним чином затримує дачу рекомендацій, чекаючи досягнення потрібного числа обертів двигуна. Внутрішні порівняльні дослідження BMW показали, що автомобілі з системою індикації моментів перемикання передач споживають приблизно на 4% менше палива.

Автоматична функція «старт-стоп»


При зупинці автомобіля, наприклад на світлофорі або в дорожньому заторі, автоматична функція "старт-стоп» вимикає двигун, додатково знижуючи витрату палива.

При натисканні педалі зчеплення (ручна КПП) або відпуску педалі гальма (КПП M DCT Drivelogic) двигун автоматично перезапускається за частки секунди.