Дизайн

Дизайн кузова.


Відображення мощі: кожна деталь BMW M4 Купе випромінює безмежну силу. Ефектні повітрозабірники вказують на колосальний об'єм повітря, що охолоджує силовий агрегат M в запаморочливих поїздках.

   

Потужний рельєфний елемент капота повторює форму турбированного двигуна. Капот має витягнуті пропорції і дає початок атлетичної лінії купе, в якій виражений чистокровний спортивний характер. Повітряна завіса і аеродинамічний воздуховод говорять про високі аеродинамічних характеристиках автомобіля. Ці елементи є візуальним втіленням динамічною природи BMW M4 Купе. Те ж можна сказати про радіаторних гратах M з подвійними ребрами, «зябрах» M, зовнішніх дзеркалах M і подвійний вихлопній трубі M.

   

Чотири скошених наконечника вихлопних труб і видаване ними неповторне звучання красномовно свідчать про неперевершених характеристиках цього автомобіля - у сфері технологій, дизайну та, насамперед, на дорозі.

   

Дизайн салону.


До послуг водія і переднього пасажира нові ковшоподібні сидіння M підсвічених логотипами M.

   

Сидіння гарантують чудову бічну підтримку. Продумана ергономіка салону забезпечує безпосередній зв'язок між водієм і автомобілем. Всі елементи управління в кокпіті виконані з турботою про водія, і будь-яка необхідна операція реалізується з найвищою точністю за частки секунди. Гармонійний ансамбль ефектно завершують обтягнуте шкірою рульове колесо M, круглий циферблат в гоночному стилі і важіль перемикання передач M. BMW M4 Купе створений, щоб долати бар'єри.

   

   

Сидіння M.


Сидіння M характеризуються бездоганною ергономічністю і ефективною підтримкою тіла при динамічному водінні. Ефектність і функціональність цих сидінь вигідно підкреслюють підсвічуються логотипи M на спинках.

Спортивний характер сидінь M визначають декілька особливостей - рельєфні боковини, інтегровані підголівники, виражені виступаючі елементи спинок і подушок, а також наявність поперекової опори і можливості регулювання по ширині.

Полегшена конструкція сидінь M вносить вклад у зниження загальної маси автомобіля. Механічна (ручна) система регулювання також застосована з метою зменшення маси. Колінна подушка на центральній консолі забезпечує поліпшену бічну підтримку при динамічному водінні. Глибоко посаджені сидіння зменшують висоту розташування центру тяжіння і підвищують точність реакцій автомобіля в різких маневрах.

Зовнішні дзеркала M.


Аеродинамічні зовнішні дзеркала заднього виду M є важливим компонентом спортивного динамічного дизайну M.

Відокремлювані від кузова двома витонченими опорами, вони є символічним елементом дизайну і одночасно з цим втілюють високі технічні стандарти точності. Додаткові прозорі світлодіодні покажчики повороту бездоганно вписані в довгі вузькі поглиблення.

Кокпіт.


Для досягнення абсолютних меж необхідний абсолютний контроль. Тому всі функції в кокпіті BMW M4 Купе легкодоступні і інтуїтивно зрозумілі.

Центральним елементом є обтягнуте шкірою рульове колесо M. Тут ви знайдете клавіші M Drive для активації персональних налаштувань автомобіля. В автомобілях, оснащених коробкою передач M з подвійним зчепленням, рульове колесо також забезпечено клавішами перемикання передач.

Приладова панель в дизайні M підкреслює спортивну природу автомобіля. Насолоджуючись поїздкою, ви будете повністю інформовані, оскільки всі важливі дані відображаються безпосередньо в полі вашого зору завдяки таким високотехнологічним системам, як проекційний дисплей BMW з особливими функціями M. Це допоможе повністю зосередитися на дорозі і спортивному водінні.

Колісні диски.


Колісні диски BMW M4 Купе мають нову конструкцію, оптимізовану масу і являють собою найвищою мірою ефектний елемент дизайну.

Поглянувши навіть на стандартні 18-дюймові легкосплавні колісні диски M з V-подібними спицями в кольорі Залізний Сірий, ви переконаєтеся в істинності цих слів. Опціональні 19-дюймові легкосплавні колісні диски M з подвійними спицями пропонуються в чорному кольорі або кольорі Залізний Сірий і відкривають погляду потужну углекераміческую гальмівну систему M або композитні гальма M з логотипом M.

Будь-який з варіантів забезпечує максимальну курсову стійкість - стандартні шини BMW M4 Купе (розміри шин для передніх і задніх коліс різні) не тільки ефектно доповнюють потужну "корму", але також сприяють кращій керованості і міцному зчепленню коліс з дорогою.

BMW Individual.


Унікальність характеру проявляється в кожній деталі - втілення справжньою винятковості. Дайте волю прагненню до досконалості.

Він випромінює перевагу, навіть коли нерухомий: для BMW M4 Купе пропонується широкий спектр ексклюзивних варіантів забарвлення кузова BMW Individual. Один з восьми подкупающе виразних відтінків - Морозний діамантовий білий. Матова шовковиста поверхня цього покриття BMW Individual, немов паморозь, огортає ефектні контури кузова. Розсіюючи падаючі промені світла, це покриття вигідно відтіняє спортивний спосіб BMW M4 Купе (замовлення можливе не раніше липня 2014 г; матові варіанти забарвлення будуть доступні з 2015 р).

Втілення найважливіших цінностей вже в п'ятому поколінні: шкіра BMW Individual Merino з дрібнозернистою текстурою в мускатному кольорі виробляє надзвичайно приємне враження завдяки тонкій структурі, а також «затишної» тактильної і візуальної бархатистості. Шкіряна оббивка пропонується також в інших різноманітних кольорах на будь-який смак - від опалову Білого і Мускатного горіха до Коричневого Коіба (замовлення можливе не раніше 2015 р).

Досконалість ручної роботи в кожній деталі: обробка слона Ash Grain White утворює незвичайно ефектний контраст. Відібране вручну дерево приємно дивує тонкістю структури і надає салону виняткову елегантність. В якості альтернативи двом самобутнім варіантам обробки деревом цінних порід пропонується обробка чорним рояльним лаком - якість глянсової поверхні не поступається кращим рояль світу.

Справжнє свято для очей: обтягнута шкірою приладова панель BMW Individual відкриває нову грань якості виконання салону.

Кольорові акценти, приємні на вигляд і на дотик. Надзвичайно ефектна контрастна строчка BMW Individual вигідно відтіняє собою благородство дрібнозернистої чорної шкіри Merino. Можна вибрати один з чотирьох кольорів - Помаранчевий Сахір, Сріблястий камінь, жовтий або синій (замовлення можливе не раніше 2015 р).