Сервіси та додатки

Інформація про дорожню ситуацію онлайн.


Система надання інформації про дорожню ситуацію онлайн (Real Time Traffic Information - RTTI) постійно забезпечує вас найбільш актуальними відомостями про ситуацію на дорогах. У режимі реального часу ви отримуєте точні відомості про час і тривалість транспортних пробок.

Дані надходять з таких джерел, як інформація про переміщення мобільних телефонів в стільникових мережах, GPS-дані парків транспортних засобів, смартфони програми і поліцейські звіти. Ці дані аналізуються з найвищою ретельністю, що дозволяє визначити місце розташування дорожньої пробки з точністю до кількох метрів. Завдяки цьому система RTTI в режимі реального часу надає інформацію про поточну ситуацію на автомагістралях, основних дорогах і заміських трасах, а також на безлічі міських маршрутів, рекомендуючи при цьому альтернативні варіанти проезда.Сістема RTTI пропонується тільки в комплекті з опцією «Сервіси ConnectedDrive» і навігаційної системою Professional.

Функція інтелектуального екстреного виклику.


Функція інтелектуального екстреного виклику дозволяє цілодобово отримувати швидку адресну допомогу, а також допомогу спеціально підготовлених співробітників рідною мовою водія, в тому числі за кордоном.

У разі серйозної аварії, при якій спрацювали подушки безпеки або преднатяжители ременів, автоматично спрацьовує функція інтелектуального екстреного визова.Необходімие дані, наприклад точне місце розташування автомобіля, інформація про ступінь тяжкості аварії та можливих травмах водія і пасажирів, передаються в контактний центр BMW допомогою інтегрованої в автомобіль SIM-карти, тобто без використання вашого мобільного телефону. TСотруднікі контактного центру повідомлять про те, що трапилося в найближче відділення рятувальної служби та нададуть підтримку по телефону до тих пір, поки аварійні служби не прибудуть на місце події. Екстрений виклик можна активувати вручну, наприклад у випадку, коли допомога необхідна іншим учасникам руху.

Консьєрж-сервіс.


Ті, хто хотіли б приміряти на себе роль людини, що розташовує персональним помічником, гідно оцінять консьєрж-сервіс BMW ConnectedDrive.

Натисканням кнопки ви з'єднуєтеся з співробітником контактного центру BMW, які приймають на себе функції вашого персонального асистента в дорозі.

Вас цікавить конкретний ресторан, найближчий банкомат або аптека? Співробітник контактного центру BMW допоможе знайти те, що вам потрібно, і може при необхідності передати відповідний адресу безпосередньо в навігаційну систему вашого автомобіля. Функція «Консьєрж-сервіс» не залежить від мобільного телефону водія і доступна цілодобово як у вашій країні, так і за кордоном без додаткової плати. Для користування даною функцією необхідно наявність обладнання «Сервіси ConnectedDrive».

Розваги Онлайн.


Ідеальна композиція для будь-якої ситуації, будь-якої дороги і будь-якого настрою. Функція «Розваги Онлайн» забезпечує прямий і необмежений доступ до більш ніж 22 млн музичних композицій - при цьому для користування функцією не вимагаються будь-які додаткові пристрої.

Ви зможете знайти безліч музичних записів на будь-який смак. Служба Online Entertainment надає річну обліковий запис для доступу до ресурсів будь-якої компанії-партнера BMW, наприклад Napster, якою можна без додаткової плати користуватися в шести європейських країнах: Німеччина, Франція, Великобританія, Італія, Іспанія та Нідерланди.

Доступно тільки в поєднанні з пропонованими додатково сервісами ConnectedDrive і навігаційною системою Professional.

Сервіси ConnectedDrive.


Сервіси ConnectedDrive забезпечать широкий асортимент інформації, розваг та обслуговування в дорозі.

   

Серед цих сервісів варто згадати сервіс BMW Online, що забезпечує доступ до поточної інформації з прив'язкою до місця розташування, наприклад до прогнозів погоди, новинам, онлайн-пошуку, а також офісним функціям. Крім того, є можливість індивідуального комбінування окремих сервісів, таких як веб-камери і паркувальна інформація, а також туристичні та готельні путівники.

   

Дане додаткове обладнання також включає в себе зручний, надійний і необмежений доступ до мобільних додатків, таким як BMW Connected. До складу додаткового обладнання «Сервіси ConnectedDrive» входить безліч систем і функцій, завдяки яким ви зможете отримати ще більше задоволення від кожної поїздки у вашому BMW.

Додаток BMW M Laptimer.


За допомогою програми BMW Laptimer можна записувати й аналізувати дані про проходження траси, що дозволяє удосконалювати навички водіння.

Записані за допомогою програми дані (переміщення педалі газу, кут рульового управління, величина перевантажень, кращий час кола) можна опублікувати в Facebook або Twitter, а також надіслати електронною поштою.

Офіс Bluetooth.


Офіс Bluetooth дозволяє більш ефективно використовувати час, що проводиться в автомобілі. За допомогою Bluetooth-пристроїв можна ефективно організувати повсякденні справи та роботу в дорозі.

Електронна пошта, зустрічі, завдання і текстові повідомлення відображаються на дисплеї управління або ж зачитуються вголос через динаміки аудіосистеми автомобіля.Прі допомоги додатків BMW Apps можна також вивести на екран записи календаря Apple iPhone.Перечень сумісних мобільних пристроїв можна знайти за адресою www.bmw.com / bluetooth.

Доступ в Інтернет.


Опціональне обладнання «Доступ в Інтернет» дозволяє відображати веб-сторінки безпосередньо на дисплеї управління у вашому автомобілі. Адреса сайту можна легко ввести за допомогою контролера iDrive або закладок швидкого доступу.

Завдяки фіксованому інтернет-тарифом ви можете користуватися доступом в Інтернет у вашому BMW по всій країні (без роумінгу). Дисплей управління може використовуватися для доступу в Інтернет при швидкості руху до 4 км / ч. Для користування даною функцією необхідно наявність обладнання «Сервіси ConnectedDrive».