Дизайн

Дизайн кузова.


Великі передні повітрозабірники не залишають жодних сумнівів - інженери M заклали в BMW M3 Седан абсолютний максимум динамічності.

   

Це враження посилюється за рахунок ефектною сфокусированности світлодіодних передніх фар. Увагу привертають чорні подвійні ребра решітки радіатора з емблемою M.

   

У профілі автомобіля характерним для M чином об'єднані форма і функціональність. Вигнута лінія даху є сполучною ланкою між образами чотирьохдверного седана і потужного спортивного автомобіля. Чорна карбоновий дах візуально «приземляє» машину, зменшує її масу, а також висоту розташування центру тяжіння - автомобіль стає ще більш динамічним. Аеродинамічні функції виконують повітряна завіса і аеродинамічний воздуховод з «зябрами» M.

   

Чотири скошених наконечника вихлопних труб і видаване ними неповторне звучання красномовно свідчать про неперевершених характеристиках цього автомобіля - у сфері технологій, дизайну та, насамперед, на дорозі.

Дизайн салону.


Спортивний характер BMW M4 Седан відображений і в дизайні салону. Нові ковшоподібні сидіння M підсвічених логотипами M відрізняються чудовою ергономічністю і забезпечують надійну бічну підтримку.

   

Навіть при самому екстремальному водінні вони гарантують безпосередній зв'язок між автомобілем і водієм, чому додатково сприяє характерна для M-дизайну турбота про водія. Завдяки плавному переходу між панеллю приладів і центральною консоллю водій є фокусною точкою кокпіта. У поєднанні з високоякісною алюмінієвою обробкою це формує атмосферу спортивної технологічності, що викликає почастішання пульсу у кожного, хто займає водійське місце в цьому салоні. Вже з перших секунд стає ясно: керуючи цим автомобілем, ви відчуєте ні з чим не порівнянне задоволення від водіння.

   

   

Сидіння M.


Сидіння M характеризуються бездоганною ергономічністю і ефективною підтримкою тіла при динамічному водінні. Ефектність і функціональність цих сидінь вигідно підкреслюють підсвічуються логотипи M на спинках.

Спортивний характер сидінь M визначають декілька особливостей - рельєфні боковини, інтегровані підголівники, виражені виступаючі елементи спинок і подушок, а також наявність поперекової опори і можливості регулювання по ширині.

Полегшена конструкція сидінь M вносить вклад у зниження загальної маси автомобіля. Механічна (ручна) система регулювання також застосована з метою зменшення маси. Колінна подушка на центральній консолі забезпечує поліпшену бічну підтримку при динамічному вожденіі.Глубоко посаджені сидіння зменшують висоту розташування центру тяжіння і підвищують точність реакцій автомобіля в різких маневрах.

Зовнішні дзеркала M.


Аеродинамічні зовнішні дзеркала заднього виду M є важливим компонентом спортивного динамічного дизайну M.

Відокремлювані від кузова двома витонченими опорами, вони є символічним елементом дизайну і одночасно з цим висловлюють собою високі технічні стандарти точності. Додаткові прозорі світлодіодні покажчики повороту бездоганно вписані в довгі вузькі поглиблення.

Кокпіт.


Для досягнення абсолютних меж необхідний абсолютний контроль. Тому всі функції в кокпіті BMW M3 Седан легкодоступні і інтуїтивно зрозумілі.

Центральним елементом є обтягнуте шкірою рульове колесо M. Тут ви знайдете клавіші M Drive для активації персональних налаштувань автомобіля. В автомобілях, оснащених коробкою передач M з подвійним зчепленням, рульове колесо також забезпечено клавішами перемикання передач.

Приладова панель в дизайні M підкреслює спортивну природу автомобіля. Насолоджуючись поїздкою, ви будете повністю інформовані, оскільки всі важливі дані відображаються безпосередньо в полі вашого зору завдяки таким високотехнологічним системам, як проекційний дисплей BMW з особливими функціями M. Це допоможе повністю зосередитися на дорозі і спортивному водінні.

Колісні диски.


Колісні диски BMW M3 Седан мають нову конструкцію, оптимізовану масу і являють собою найвищою мірою ефектний елемент дизайну.

Поглянувши навіть на стандартні 18-дюймові легкосплавні колісні диски M з V-подібними спицями в кольорі Залізний Сірий, ви переконаєтеся в істинності цих слів. Опціональні 19-дюймові легкосплавні колісні диски M з подвійними спицями пропонуються в чорному кольорі або кольорі Залізний Сірий і відкривають погляду потужну углекераміческую гальмівну систему M або композитні гальма M з логотипом M.

Будь-який з варіантів забезпечує максимальну курсову стійкість - стандартні шини BMW M3 Седан (розміри шин для передніх і задніх коліс різні) не тільки ефектно доповнюють потужну "корму", але також сприяють кращій керованості і міцному зчепленню коліс з дорогою.

BMW Individual.


Унікальність характеру проявляється в кожній деталі - втілення справжньою винятковості. Дайте волю прагненню до досконалості.

Ні з чим не порівнянний образ легенди: асортимент BMW Individual включає в себе широкий спектр ексклюзивних варіантів забарвлення кузова для BMW M3 Седан. Один з восьми подкупающе виразних відтінків - Чорний Азурит. Цей варіант забарвлення BMW Individual перегукується з відтінками кристалів азуриту - в променях світла крізь глибокий чорний колір проступає унікальний спектр синіх тонів (замовлення можливе не раніше липня 2014 г; матовий варіант буде доступний з 2015 р).

Досконалість - частина легенди. Дрібнозерниста шкіра BMW Individual в кольорі Коричневий Амаро вражає бархатистістю і тонкістю структури - така якість немислимо без сверхтщательно відбору матеріала.Кожаная оббивка пропонується також в інших різноманітних кольорах на будь-який смак - від опалову Білого і Мускатного горіха до Коричневого Коіба (замовлення можливе не раніше липня 2014 г.).

Втілення невиліковним елегантності: обробка салону BMW Individual Plane Auburn вигідно доповнює вишуканий салон завдяки тонкій текстурі відібраного вручну дерева цінної породи. В якості альтернативи двом самобутнім варіантам обробки деревом цінної породи пропонується обробка чорним рояльним лаком - якість глянсової поверхні не поступається кращим рояль світу.

Справжнє свято для очей: обтягнута шкірою приладова панель BMW Individual відкриває нову грань якості виконання салону.

Кольорові акценти, приємні на вигляд і на дотик. Надзвичайно ефектна контрастна строчка BMW Individual вигідно відтіняє собою благородство дрібнозернистої чорної шкіри Merino. Можна вибрати один з чотирьох кольорів - Помаранчевий Сахір, Сріблястий камінь, жовтий або синій (замовлення можливе не раніше липня 2014).