Допомога водію

Проекційний дисплей BMW з дисплеєм M.


Повноколірний проекційний дисплей BMW з особливими M-функціями (тільки з навігаційною системою) відображає важливу інформацію безпосередньо в полі зору водія.

Натисканням клавіші можна переключитися на особливий M-режим дисплея, що має спортивну спрямованість. Поряд з цифровим спідометром тут відображаються обрана передача і багатобарвний символ обертів двигуна, включаючи індикатор моментів перемикання передач. На дисплей також виводяться навігаційні вказівки, інформація про обмеження швидкості, включаючи заборону на обгін, а також повідомлення інформаційно-розважальних систем. Проектоване зображення розташовується на рівні очей водія, не відволікаючи його від ситуації на дорозі. Таким чином, система робить водіння ще більш безпечним і комфортним.

Система Driving Assistant.


   

Driving Assistant об'єднує три системи, безперервно що аналізують дані з відеокамер: система попередження про схід зі смуги руху, система попередження про зіткнення із транспортним засобом і система попередження про небезпеку наїзду на пішохода (дві останні використовують екстрене гальмування).

   

Система попередження про схід зі смуги руху розпізнає дорожню розмітку і повідомляє про ненавмисне виїзд за межі смуги руху на швидкості понад 70 км / год за допомогою вібрації рульового колеса і візуального сигналу в приладовій панелі. При навмисному перестроюванні (з включенням відповідного покажчика повороту) попередження не подається.

   

Система попередження про зіткнення розпізнає транспортні засоби, тоді як система попередження про небезпеку наїзду на пішохода реагує на людей (обидві системи мають функцію автоматичної активації гальмівної системи). При небезпеки зіткнення система попередження про зіткнення з транспортним засобом активує дворівневий алгоритм оповіщення. Спочатку в приладовій панелі загоряється світловий індикатор, потім подається звуковий сигнал. Система попередження про небезпеку наїзду на пішохода, розпізнавши високу ймовірність наїзду, активує однорівневий алгоритм оповіщення. При подачі попередження про загрозу зіткнення гальмівна система автоматично приводиться в стан максимальної готовності, що прискорює її спрацьовування. У надзвичайній ситуації автомобіль самостійно активує гальмівну систему.

Інформування про обмеження швидкості.


Безпека перш за все - система інформування про діючі обмеження швидкості з функцією попередження про заборону на обгін відображає на приладовій панелі поточне обмеження швидкості, а також повідомляє про заборону обгону.

Ця інформація відображається на інформаційному дисплеї приладової панелі або проекційному дисплеї. Спеціальна камера відстежує відповідні дорожні знакі.Ета інформація обробляється блоком управління спільно з даними, що надходять від навігаційної системи. У процесі обробки задіюються і інші функції, такі як датчик дощу, тому система розпізнає також обмеження швидкості в різних умовах, наприклад діючі тільки в сиру погоду або в певний час доби. Таким чином, водій буде завжди завчасно поінформований. Для роботи системи необхідна наявність навігаційної системи Business або Professional.

Контролер iDrive Touch.


Контролер iDrive Touch (є компонентом навігаційної системи Professional) дозволяє із зручністю управляти системою iDrive однією рукою.

Завдяки сенсорної панелі, інтегрованої в контролер, ви легко можете, наприклад, ввести в навігаційну систему дані про пункт призначення за допомогою рукописного введення. Контролер забезпечує доступ до широкого спектру функцій і параметрів, а також зручну прокрутку списків. Концепція управління проста, інтуїтивно зрозуміла і заснована на тактильному сприйнятті. Це істотно спрощує завдання водія, оскільки така система управління мінімально відволікає увагу від ситуації на дорозі. Використання контролера супроводжується зручним відображенням відповідних функцій на дисплеї управління.

Неослепляющим система автоматичного управління дальнім світлом.


Завдяки неослепляющим системі автоматичного управління дальнім світлом (пропонується тільки в комплекті з адаптивними передніми фарами або адаптивними світлодіодними передніми фарами) водіння в темний час доби стає більш комфортним і безпечним.

Система забезпечує чудову видимість у темряві, що не засліплюючи при цьому інших водіїв. Розпізнаючи інших учасників руху, система вибірково змінює форму світлового потоку, щоб виключити осліплення. Робочий діапазон, довжина якого перевищує 400 м, забезпечує раннє розпізнавання небезпеки засліплення і покращена якість відстеження. Неослепляющим система автоматичного управління дальнім світлом пропонується тільки в комплекті з устаткуванням «Адаптивні передні фари» або ж «Світлодіодні адаптивні передні фари».

Система допомоги при паркуванні.


   

Система допомоги при паркуванні полегшує парковку автомобіля паралельно напрямку руху. На швидкості до 35 км / год система вимірює довжину всіх паркувальних місць, повз які ви проїжджаєте.

   

Вибравши місце для парковки, досить включити покажчик повороту. Система допомоги при паркуванні візьме на себе рульове управління, тоді як від водія потрібно лише відповідним чином натискати педалі газу і гальма і перемикати передачі. Система також подає звукові сигнали і відображає вказівки на дисплеї управління. Завдяки цьому парковка стає ще більш невимушеній і безпечною.

   

   

Відеосистеми.


Сигналізація аварійного зближення при парковці, круговий огляд, камера заднього виду: безперешкодний огляд ділянки простору навколо автомобіля при парковці і на перехресті. Сигналізація аварійного зближення при парковці (PDC), забезпечена як задніми, так і передніми датчиками, дозволяє безпечно і комфортно припаркувати автомобіль за рахунок оптичних і звукових сигналів.

Система кругового огляду відображає ваш автомобіль на дисплеї управління у вигляді проекціі.Дополнітельная система бічного огляду надає підтримку в умовах обмеженого огляду на перехрестях і виїздах. Камера заднього виду спрощує рух заднім ходом при парковці на швидкостях до 20 км / ч.

Активна безпека.


Активна безпека - це превентивний захист водія і пасажирів, що забезпечується технологіями BMW.

Активна система безпеки попереджає водія про появу ознак втоми, а в критичних ситуаціях система виробляє переднатягнення ременів безпеки, повертає у вертикальне положення спинки електроприводних сидінь, закриває вікна і люки. При аварії система здатна самостійно зупинити автомобіль.