BMW M3 Sedan

BMW M3 Sedan (БМВ М3 Седан) - заряджена версія задньопривідного седана класу «D». Дебют моделі відбувся на автосалоні в Детройті в січні 2014 року.

Дизайн М3 Седан не став одкровенням для шанувальників марки, оскільки він схожий з «громадянської» версією моделі, за тим лише винятком, що заряджену німці прикрасили агресивним обвісом. У салоні ж «емку» видають крісла з розвиненими валиками бічної підтримки, обробка вуглепластиком, M-кермо, M-важіль коробки передач і M-приладова панель, металева накладка на майданчику для відпочинку лівої ноги.

Ходова частина седана M3 схематично залишилася колишньою - стійки McPherson в передній підвісці і многоричажка ззаду. Важелі, маточини і підрамник, як і колись, виготовлені з кованого алюмінію, а задній підрамник - з високоміцної сталі. А ось геометрію і еластокінематіка підвісок німці змінили. Крім того, жорсткіше стали з'єднання підрамників і кузова, та й самих точок кріплення додалося. Замість фрикційної блокування диференціала інженери встановили електромеханічний дисковий самоблокується. Ще цікавіше той факт, що вперше "емки" оснастили елетроусілітелем керма. Карбонокераміческіе гальма - теж новинка, але тільки для M3, та й то доступні вони лише в якості опції.

Під капотом BMW M3 Sedan встановлено 3-літровий бензиновий V6, що видає 431 л. с. потужності і 550 Нм крутного моменту в діапазоні від 1850 до 5500 об / хв. В арсеналі двигуна, крім іншого, безпосереднє уприскування палива, бездросельного система сумішоутворення, фазообертачі на впуску і випуску і механізм регулювання висоти і тривалості підняття впускних клапанів. За замовчуванням мотор працює в парі з 6-ступінчастою механічною коробкою передач з функцією підвищення оборотів при зниженні передачі. В якості опції доступна 7-ступінчаста роботизована трансмісія з двома мокрими зчепленнями.

Що ж стосується динамічних характеристик, то кілометр з місця базова версія седана долає за 22,2 секунди, а з 80 до 120 км / год розганяється за 4,2 секунди (на п'ятій передачі). З «роботом» на ті ж дії автомобілю потрібно 21,9 і 4,3 секунди відповідно.