Натискаючи на кнопку «Чекаю дзвінка!», Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних

Залиште номер і ми вам передзвонимо

Назвіться, і ми будемо звертатися по імені

Ваша заявка відправлена

Цифрові переваги за вигідний сервіс.

Ми раді запропонувати Вам хорошу можливість відчути ще більше задоволення за кермом BMW.

Завдяки спеціальній програмі для автомобілів старше 2-х років Ви можете скористатися наступними перевагами офіційного сервісу:

  • -50% на роботи по діагностиці *
  • -10% на запасні частини *

Дізнайтеся докладніше, звернувшись до консультантів відділу сервісу нашого дилерського центру.

Записатися на сервіс

ПІДКЛЮЧЕННЯ ТЕЛЕМАТИЧНОГО СЕРВІСУ ВСЬОГО ЗА 999 ГРН.*

Також, якщо Ваш автомобіль старше 2-х років і його модель сумісна, пропонуємо Вам скористатися унікальною можливістю підключити телематичний сервіс всього за 999 грн * (регулярна вартість активації пристрою становить 7800 грн).

Підключайте телематичне пристрій і встановлюйте мобільний додаток myBMW UA, будьте на зв'язку зі світом BMW і Вашим автомобілем.

 

Більше про додаток myBMW UA

* Пропозиція дає можливість отримання зазначених вище знижок на роботи з діагностики та запчастини (з переліком запчастин, на які поширюється дія знижок можна ознайомитися в офіційних дилерських центрах BMW), а також підключити телематичний сервіс по зазначеній вище спеціальною ціною (якщо модель сумісна, регулярна вартість підключення і активації телематичного сервісу становить 7800 грн.), ціна вказана з ПДВ. Пропозиція діє в офіційній дилерській мережі BMW в Україні з 15.06.2020 до 31.07.2020 включно. Умови дії знижок і підпадає Ваш автомобіль під дію акції можна дізнатися у консультантів відділу сервісу дилерського центру «Баварія Центр». Знижки, що надаються за умовами пропозиції, не сумуються зі знижками по іншим акціям або ваучерами і картками. «Баварія Центр», офіційний дилер BMW в Вінницькому регіоні, залишає за собою право змінювати умови і терміни проведення акції на свій розсуд без попереднього повідомлення. Кількість товару обмежена. Пропозиція діє виключно за умови наявності товару на складі в Україні.