Акції

 

Вигода за будь-яких умов: -5 грн. від комерційного курсу ЄВРО.

Кожна модель BMW підкорює чудовим дизайном і високими технологіями, надихає на нові звершення і дарує неймовірні емоції від водіння. Світ наповнений можливостями, і модельний ряд BMW є ідеальним вибором.

small

Компанія "Баварія Центр" пропонує Вам можливість придбати автомобілі BMW 2017 року випуску за спеціальним зниженим курсом: - 5 грн. від комерційного курсу євро *.

Всю потрібну Вам інформацію про умови акції, автомобілях BMW, їх комплектаціях, вартість, кредитування, страхування, Ви можете отримати у консультантів "Баварія Центр":

м. Вінниця, вул. Лебединского, 19-А.
Телефони: (0432) 555-995, (067) 119-94-99, (068) 843-07-07.

* Дана пропозиція дійсна з 01.05.2018 до 31.05.2018. Ціни визначаються згідно встановленого Продавцем курсу гривні до ЄВРО на момент Звернення. Компанія "Баварія Центр" залишає за собою право змінювати умови даної пропозиції.

 

Акційна пропозиція «Літо зі свіжим повітрям».

 

Дихайте вільно за кермом Вашого BMW.

При проходженні планового технічного обслуговування очищення системи кондиціонування за спеціальною ціною. Крім того - при очищення системи кондиціонування комплект оригінального освіжувача повітря в подарунок!

New BMW X3

Влітку, коли сонце починає все активніше пробиватися через вікна Вашого автомобіля, так хочеться включити кондиціонер і вдихнути свіжого повітря на повні груди!

Тільки перш ніж зробити це, запрошуємо Вас відвідати сервісний центр компанії «Баварія Центр» і скористатися спеціальною пропозицією «Літо зі свіжим повітрям», яке допоможе вам насолоджуватися свіжим і, головне, здоровим кліматом всередині Вашого автомобіля.

В іншому випадку Ви ризикуєте замість свіжого повітря вдихнути величезну кількість бактерій і мікробів, які скупчилися в Вашому кондиціонері за зиму. Це може викликати подразнення дихальних шляхів і появу неприємних запахів в салоні автомобіля.

Очищення системи вентилювання автомобіля:
- Запобігає росту мікроорганізмів в системі кондиціонування повітря.
- Усуває неприємні запахи в системі кондиціонування.
- Запобігає алергічним реакціям.

Обробка не маскує запахи, а нейтралізує їх і усуває. Комплексна обробка відбувається автономно, тому постійна присутність не обов'язкова. Крім того, немає необхідності в демонтажі будь-яких компонентів.

Зв'яжіться з нами і домовтесь про зустріч у зручний для Вас час.

"Баварія Центр":
м. Вінниця, вул. Лебединського, 19-А
тел.: (0432) 555-929, (067) 119-95-99

* Дана пропозиція діє з 01.05.2018 до 31.08.2018 в сервісному центрі "Баварія Центр" за вказаною адресою. Більш детальну інформацію про умови пропозиції Ви можете отримати у консультанта сервісу "Баварія Центр" або за вказаними вище телефонами.