Previous Autoplay Stop Next Слайд 1 из 3

Безпека

Багатофункціональна приладова панель.


Індивідуальність наявності: багатофункціональна приладова панель в автомобілі BMW 7-ї серії відтворює різні режими водіння на індивідуально настроюється приладової панелі.

У результаті створюються колірна палітра і атмосфера, що забезпечують більшу безпеку, ефективність і орієнтованість на водія, якій можна позаздрити.

Багатофункціональний дисплей високого дозволу з технологією Black Panel забезпечує унікальну візуалізацію під час водіння. Вперше водій отримав можливість не тільки налаштовувати роботу підвіски, але й вибирати колірне оформлення і режим відображення дисплея приладової панелі. Режим Comfort заданий у якості стандартного; можна також вибрати режим ECO PRO * з упором на економічний стиль водіння і режим Sport з упором на динаміку і окремими циферблатами спідометра і тахометра.

Інструкції навігаційної системи і дані систем допомоги водієві стали ще помітніше - достатньо одного погляду на дисплей. Завдяки цим функціям цифрове відображення інформації сприяє більш комфортному, приємному і безпечному водінню. Багатофункціональний дисплей на приладовій панелі - ще одна інновація з набору технологій BMW ConnectedDrive.

* Режим ECO PRO доступний на BMW 760i / Li.

Проекційний екран BMW.


Погляд спрямований вперед і повністю зосереджений на найголовнішому: повноколірний проекційний екран BMW проектує поточну швидкість та інструкції системи навігації на вітрове скло прямо в полі зору водія.

При необхідності на індикацію може бути виведено значення обмеження швидкості і стан активного круїз-контролю. Попереджувальні вказівки систем допомоги водієві можуть бути виведені на опціональний проекційний дисплей. Серед них - повідомлення системи попередження про зіткнення або функції розпізнавання пішоходів системи нічного бачення BMW.

Вся інформація легко сприймається навіть в умовах поганого освітлення. Екран налаштовується по висоті, тому його завжди можна розташувати точно на рівні очей. Завдяки цьому ви можете швидше фіксувати важливу інформацію під час поїздки. Крім усього іншого, ця система не напружує очі, оскільки відпадає необхідність регулярно переводити погляд з дальнього на близьку відстань.

Система нічного бачення BMW з функцією динамічного підсвічування.


Прекрасний огляд навіть вночі: система BMW Night Vision з функцією Dynamic Light Spot розпізнає людей і великих тварин в темряві і на великій відстані, автоматично направляючи на них світло фар.

Тепловізорна камера, встановлена ​​в ліву половину решітки, додатково передає отримане зображення простору перед автомобілем на контрольний дисплей. На дисплеї можуть умовно відображатися люди і тварини, що знаходяться на відстані до 300 метрів.

Як тільки інфрачервоний датчик розпізнає в темряві пішохода або тварина, наприклад косулю, корову або коня, що знаходяться у напрямі можливого зіткнення, система направляє світло однієї з двох незалежно керованих фар з функцією Dynamic Light Spots на розпізнаний об'єкт, не створюючи при цьому неприємного засліплюючого впливу. Попередивши як водія, так і людину на дорозі, такий світло може запобігти можливій аварійну ситуацію.

Додаткове попередження (символ людини або тварини) допомагає водієві в тій чи іншій небезпечній ситуації, відображаючись на багатофункціональній приладової панелі і додаткової системі проектування BMW Head-Up Display. При безпосередній загрозі відображається червоний миготливий символ (тварини або людини), який додатково супроводжується звуковим сигналом попередження про небезпеку, а гальма приводяться у стан максимальної готовності до екстреного гальмування.

Тепловізорна камера на контрольному дисплеї включається натисненням кнопки BMW Night Vision, розташованої під кермом зліва. Індикація попереджувальних повідомлень автоматично активується при запуску двигуна. Функція попередження не залежить від активації відображення символів на дисплеї. Система BMW Night Vision з функцією Dynamic Light Spot є передовою розробкою BMW ConnectedDrive.

Системи допомоги водієві.


Унікальне зручність місця водія BMW легко впізнається по бездоганному ергономічному дизайну, а також інноваційним системам допомоги водієві, які активно знімають з водія напругу і роблять кожну поїздку ще більш безпечною для всіх.

BMW 7 серії Седан встановлює нові стандарти безпеки завдяки злагодженій роботі інтелектуальних технологій. Системи допомоги водієві Driving Assistant and Driving Assistant Plus, засновані на одночасному використанні відеокамери і радара, забезпечують розпізнавання і оцінку дорожньої ситуації на якісно новому рівні.

Система Driving Assistant включає в себе системи стеження за розміткою і попередження про зіткнення. Починаючи зі швидкості 70 км / год система інформує водія про мимовільний виїзді за межі актуальною смуги руху за допомогою невеликої вібрації на рульовому колесі. Система попередження про зіткнення визначає попереду йдуть транспортні засоби та попереджає водія про небезпеку зіткнення. Вона також розпізнає пішоходів, інформує водія про потенційні небезпеки і при необхідності задіє гальма. Система Driving Assistant Plus крім систем попередження про зіткнення і стеження за розміткою також містить активний круїз-контроль з функцією Stop & Go і систему допомоги при русі в заторах. Таким чином, Driving Assistant Plus підвищує рівень безпеки і комфорту при їзді по швидкісних автомагістралях. Для її роботи необхідна навігаційна система Business або Professional.

Активна безпека.


Ідеальна підготовка означає і здатність діяти впевнено навіть в небезпечних ситуаціях. Завдяки прекрасно скоординованим шасі, управлінню двигуном, гальмах, шинам і сучасної технології вимірювання седан BMW 7-ї серії чудово справляється з екстремальними ситуаціями.

При швидкості вище 18 км / год система автоматично злегка затягує ремінь безпеки. Датчики постійно контролюють дорожню ситуацію. Якщо система активної безпеки виявить загрозу зіткнення за допомогою передньої камери або переднього радара, при різкому гальмуванні або ознаках зайвого або недостатнього повороту керма система зреагує блискавично: вона затягує ремені безпеки на передніх сидіннях, оптимізує їх становище перед зіткненням, закриває бічні вікна і панорамний люк

Для запобігання небезпеки допоміжні пристрої, що стежать за увагою водія, в першу чергу, контролюють його поведінку за кермом на предмет втоми. Система аналізує рульове управління і реагує на будь-які порушення: виводить на екран управління рекомендацію зробити зупинку і відпочити.

Неосліплюючі система управління дальнім світлом.


Більше світла для кращого огляду. Неслепящіе система управління дальнім світлом, що поставляється разом зі спеціальним обладнанням - адаптивними фарами і світлодіодними фарами - постійно висвітлює дорогу в темний час доби за допомогою далекого світла, не засліплюючи при цьому інших учасників руху.

Завдяки цьому водіння в нічні години не викликає стомлення і робить його значно більш безпечним.

Принцип, що лежить в основі максимальної далекоглядності в темний час доби, полягає в наступному. Сенсор камери, встановлений в утримувач дзеркала заднього виду, реєструє положення інших учасників руху, а механізм, розташований усередині фари, вибірково створює в світловому потоці так звані "мертві зони". Перевага більш високого потужності світлового потоку і широкого радіусу дії полягає для водіїв в тому, що постійно включений дальнє світло не засліплює зустрічний транспорт і будь-які транспортні засоби, що йдуть попереду. Небезпека може бути виявлена ​​заздалегідь без загрози для інших.

Значно поліпшена видимість і відсутність необхідності перемикати ближній і далекий світ вручну знімають з водія зайве напруження. BMW ConnectedDrive пропонує в седані BMW 7-ї серії безперечно найбільш зручний спосіб безпечної подорожі в темний час доби.