Previous Autoplay Stop Next Слайд 1 из 3

Обладнання

Пакети.


Хочете отримувати ще більший комфорт в поїздці, завжди мати відмінну видимість, приємну атмосферу або інформаційно-розважальні функції? Пакети обладнання BMW - це те, що вам потрібно. У них враховані всі спеціальні аксесуари для вашого BMW. Дізнайтеся у вашого партнера BMW, які пакети доступні у вашій країні або скористайтеся конфігуратором на веб-сайті BMW вашої країни.

Оригінальні аксесуари BMW.


Створені спеціально під ваші вимоги, індивідуально адаптовані для седана BMW 7-ї серії - в оригінальних аксесуарах BMW ви знайдете продукти, які допоможуть підкреслити ексклюзивний характер вашого автомобіля класу люкс.

Ковпаки ручної роботи з вуглецю доповнюють зовнішній вигляд BMW 7-ї серії, надаючи йому ще більше динамічності. Базова система опори BMW з протиугінними замками і важелями підвіски, виготовленими з високоміцних алюмінієвих труб відповідає найвищим вимогам безпеки.

Для додання яскравості видима поверхня литих легкосплавних дисків розміром 21 дюйм із зіркоподібними спицями 311 в кольорі Хромована опівночі була відполірована. Завдяки оптимізації ваги високоякісні диски також відрізняються прекрасними характеристиками.

Індивідуальні оригінальні аксесуари BMW також представлені і для салону: знімний адаптер BMW, що включає функцію зарядки, забезпечує бездоганну роботу вашого Apple iPhone 4 в салоні автомобіля. Сидіння Junior Seat II неймовірно легко в обігу і гарантує максимальну безпеку і комфорт. Завдяки функції регулювання висоти і кута нахилу воно підходить дітям вагою 15 до 25 кг.

Модельна система «Подорожі і комфорт» встановлюється на базову систему опори, яку можна з легкістю прикріпити між кріпленнями підголівників. Її можна використовувати для додаткових пристосувань, наприклад вішалок для одягу, тримача для Apple iPad, що пропонує велику кількість положень, або складного столика з регулюється кутом нахилу і висотою і відкидними підстаканниками.

Спортивний пакет M.


Спортивний пакет М надає автомобілю розкішний атлетичний вид. Різноманітність форм і функцій кузова і салону підкреслює динамічне перевагу седана BMW 7-ї серії.

Спортивний пакет М підкреслює атлетичний характер BMW 7-ї серії хромованими планками на передньому і задньому обваженнях, покриттям антивідблиску BMW Shadow Line і 19-дюймовими легкосплавними дисками М з V-подібними спицями або додатковими 20-дюймовими легкосплавними дисками М зі здвоєними спицями. Вибір з семи варіантів забарвлення кузова, включаючи ексклюзивний колір Чорна сажа, металік, завершує динамічний вигляд BMW 7-ї серії. Аеродинамічний пакет М свідчить про спортивну потужності і покращує підйомні якості і робочі характеристики автомобіля.

Вишуканий спортивний дух притаманний і салону. Спортивні сидіння, виконані з елегантною шкіри Dakota, забезпечують ідеальну бічну підтримку водія і переднього пасажира. Шкіряне кермо М меншого діаметру і зі спеціально встановленими опорами під великі пальці гарантує бездоганне управління в будь-якій ситуації. Оздоблення порогів М, обробка даху кольором Антрацит BMW Individual - оздоблення Alcantara в моделі BMW 760i - і внутрішня декоративна обробка, виконана з відполірованого алюмінію (цінних порід дерева Walnut Root з орнаментом у моделі BMW 760i), завершують набір спортивного пакету М.

BMW Individual.


Седан BMW 7-ї серії поєднує в собі розкішну елегантність і вишуканий комфорт найвищого рівня. За допомогою BMW Individual ви можете надати цьому оригінальному автомобілю відтінок індивідуальності і унікальний характер, як всередині, так і зовні, що дозволить йому відповідати найвищому стандарту з усіх можливих - вашим власним.