Previous Autoplay Stop Next Слайд 1 из 3

Комфорт

Комфорт в управлінні.


Сила приходить з внутрішнього спокою. Саме тому поїздка на одному з найдинамічніших лімузинів класу люкс дозволяє повністю розслабитися. Інтелектуальні інновації BMW ConnectedDrive гарантують абсолютний спокій протягом всієї поїздки навіть у хвилини підвищеної активності на дорозі або неясних ситуаціях.

Як тільки ви спокійно займете зручне сидіння в автомобілі BMW 7-ої серії і закриєте за собою двері, перед вами постане оазис спокою. Вся суєта міського життя і шум вуличного руху залишаться зовні - всередині значення мають лише пасажири і їх комфорт.

Спокійне розслаблення очікує напружені м'язи пасажирів, що розташувалися в задній частині салону на встановлюваних додатково зручних сидіннях з масажним ефектом. Дванадцять повітряних камер масажують м'язи спини хвилеподібними рухами зверху вниз одночасно з шістьма камерами, обертовими від плечей до попереку. Під час поїздки включена в стандартну комплектацію пневматична підвіска задньої осі і режим водіння COMFORT +, налаштований на максимальну зручність пасажирів, особливо в поєднанні з додатковою системою інтегрального активного рульового управління, впевнено знижує будь-які фізичні незручності до мінімуму. Тому, розташувавшись в задній частині салону, ви можете розслабитися і не думати про поганий поверхні дороги і різких поворотах.

Якщо простір - міра всіх речей, подовжена версія продовжує радувати безмежним комфортом за рахунок додаткового простору для ніг.

Нове покоління системи навігації Professional.


Останнє покоління системи навігації Professional займає лідируючі позиції по кожному аспекту: більше можливостей, більш швидка робота і приваблива форма, надання інформації з випередженням, а також зниження витрати палива за рахунок спеціальних маршрутів і конкретних порад по високоефективному стилю водіння.

Ця опціонально встановлювана система вселяє повагу завдяки функції швидкого запуску, поліпшеному алгоритму розрахунку маршрутів і висококонтрастними кольоровому дисплею з діагоналлю 10,2 дюйма. Тривимірна карта з високою роздільною здатністю дозволяє легко орієнтуватися в місті по добре помітним будівлям. А опціональний сервіс «Служби ConnecetedDrive» і система Real Time Traffic Information інформують Вас про пробки в радіусі до 500 метрах і дозволяють Вам об'їжджати затори.

Навігаційна система управляється за допомогою сенсорного контролера iDrive. Його сенсорна панель дозволяє водієві вводити літери за допомогою пальця, масштабувати карти, управляти навігаційною системою або переглядати сторінки в Інтернеті

Навігаційна система Professional також оснащується жорстким диском місткістю 20 ГБ для зберігання мультимедійних даних - відмінне рішення для індивідуального розваги.

Відеосистеми.


Довіра - це добре, але безпека - краще. Завдяки інтелектуальним взаємопов'язаним відеосистем від BMW ConnectedDrive ви завжди отримуєте чіткий огляд навіть у складних ситуаціях. Завбачливий комфорт для більшої безпеки.

Система кругового огляду відображає зону навколо автомобіля з обох сторін і ззаду. Результат виводиться на екран управління у вигляді проекції седана BMW 7-ї серії зверху. Камери бічного огляду, включені в дане спеціальне обладнання, надають додаткові дані для кращої видимості ліворуч і праворуч у місцях з поганою видимістю, таких як гаражі або під'їзні доріжки.

Камера заднього виду - стандартна функція в BMW 760i / Li - докладно показує, що відбувається позаду автомобіля. Її широкоформатні лінзи детально відображають кожне перешкоду на екрані управління в кольорі і під оптимальним кутом зору.

Система допомоги при паркуванні (Park Assistant)


Систематична впевненість у собі: додаткова система допомоги при парковці автоматично розпізнає місця для паркування і бере на себе рульове управління під час маневрування. Водій допомагає системі, натискаючи на педалі газу і гальма, думаючи і дивлячись на більш важливі речі.

Витончене мистецтво делегування: щоб ви могли повністю приділити свою увагу дорозі, ультразвукові датчики, розташовані в бічних покажчиках повороту, шукають паркувальне місце на швидкості до 35 км / ч. Сині стрілки спалахують, якщо з лівого або з правого боку дороги є вільний паркувальне місце. Як тільки ви вибрали конкретне місце, система допомоги бере на себе рульове керування.

Все, що вам потрібно, це вибрати потрібну передачу і натискати на педалі газу і гальма. Інструкції відображаються на екрані управління разом з сигналізацією аварійного зближення при парковці і зображенням з камери заднього виду. Таким чином, за допомогою інтелектуальної технології BMW ConnectedDrive з'єднує седан BMW 7-ї серії з навколишнім світом, забезпечуючи тим самим ще більший комфорт і безпеку повсякденному житті.

Функція диктування.


Коли справа стосується чудових ідей, важливих рішень або швидких відповідей, найчастіше час стає єдиною розкішшю, яку ви не можете собі дозволити. Функція диктування в автомобілі швидко і точно перетворює мова в текст, який можна легко надіслати електронною поштою або у вигляді SMS.

Новий BMW 7 серії Седан дозволяє спілкуватися простим і безпечним способом прямо під час руху - завдяки навігаційній системі Professional, підтримці протоколу Bluetooth і службам ConnectedDrive для цього Вам більше не доведеться брати мобільний телефон в руки. Нова функція голосового набору тексту в автомобілі та віддалена система розпізнавання мови Nuance® дозволяють диктувати текстові повідомлення, не відволікаючись від найважливішого - керування автомобілем.

Функція розпізнавання мови легко включається за допомогою сенсорного контролера iDrive з меню Office («Офіс»). На віддаленому сервері ваші слова конвертуються в текст, який можна негайно відправити електронною поштою або у вигляді SMS. А завдяки корисної функції редагування стиль та орфографія теж не залишаться за бортом.

Після реєстрації ви можете користуватися функцією диктування безкоштовно протягом 60 днів. Для безперервного використання функції необхідно укласти договір з Nuance®. Функція диктування і відправки отриманого повідомлення по електронній пошті і в текстових повідомленнях залежить від вашого мобільного пристрою.

Безконтактне відкриття задніх дверей.


Ви стоїте позаду свого нового седана BMW 7-ї серії з валізою і портфелем в руках і хочете покласти їх у багажник. Все, що вам потрібно зробити, щоб відкрити задні двері, - невеликий жест, точніше кажучи рух ногою. Суть речей не змінилася. Просто з'явилася інноваційна функція в додатковій системі комфортного доступу.

Швидкий рух ногою під заднім бампером - це все, що потрібно датчику, щоб відімкнути багажник, який потім розблокується і відкриється автоматично. Датчики встановлені на різній висоті на панелі заднього бампера для визначення особи водія. Вони реєструють рух ноги між гомілкою і кінчиками пальців і відправляє сигнал бортовому комп'ютеру.

Це інноваційне обладнання від BMW ConnectedDrive значно підвищує рівень зручності при завантаженні багажу або роботі позаду автомобіля. Щоб уникнути неналежного використання автомобіль відкривається тільки, якщо у людини, який підійшов до нього, є ключ, який система розпізнає за радіосигналами.

Опція «Автоматична задня кришка» дозволяє відкривати і закривати задню кришку простим рухом ноги.