Previous Autoplay Stop Next Слайд 1 из 3

Економічність

Технологія BMW EfficientDynamics.


Седан BMW 7-ї серії майстерно посилює свої лідерські позиції завдяки високій потужності і низькій витраті палива. В основі успіху лежать високоекономічні двигуни TwinPower Turbo, передові гібридні технології і систематична взаємозв'язок BMW EfficientDynamics and BMW ConnectedDrive.

Що поставляється в якості стандартної функції пакет технологій BMW EfficientDynamics оптимізує потужність, витрата палива і обсяг викидів кожного автомобіля BMW. Тепер він також надає додатковий великий потенціал для економії, в розумінні водія. Залежно від індивідуальних особливостей водіння режим ECO PRO знижує витрату палива до 20 відсотків. Ще 5 відсотків можна заощадити за допомогою функцій руху за інерцією, планувальника маршруту і маршруту в режимі ECO Pro. *

У той же час передова технологія TwinPower Turbo все вище піднімає планку в сегменті автомобілів класу-люкс: викиди CO2 моделей BMW 730d / Ld і BMW 740d / Ld складають менше 150 г / км при потужності 190 кВт / 258 к.с. і 230 кВт / 313 к.с. відповідно, а в BMW 750i / Li потужністю 330 кВт (450 к.с.), що на 10% більше, і обсягом викидів CO2 199 г / км (на 25% менше) витрата палива менше на 25%. Серед дизельних представників класу люкс виділяється 6-циліндровий дизельний двигун M Performance TwinPower Turbo в BMW 750d xDrive, який при потужності 280 кВт (381 к.с.) і середній витраті палива 6,4 л / 100 км поєднує неперевершену потужність з неймовірно низькою витратою палива.

* Визначено в рамках внутрішнього дослідження BMW по вивченню витрати палива в автомобілях марки.

Режим ECO PRO.


Зниження витрати палива та обсягу викидів після натискання кнопки. Залежно від індивідуальних особливостей водіння режим ECO PRO (не доступний для моделі BMW 760i / Li) знижує витрату палива до 20 відсотків. Ще 5 відсотків можна заощадити за допомогою функцій руху за інерцією, планувальника маршруту і маршруту в режимі ECO Pro. *

Після вибору режиму ECO PRO за допомогою перемикача режимів водіння педаль газу і параметри трансмісії разом з параметрами обігріву та кондиціонування повітря адаптуються інтелектуально. Поради системи ECO PRO допомагають оптимізувати стиль водіння, в розділі «Розмір бонусу» можна дізнатися кількість додаткових кілометрів, які можна проїхати на зекономленій завдяки режиму ECO PRO паливі.

Додаткова система навігації Professional останнього покоління розширює режим ECO PRO додатковими функціями. Планувальник маршруту оцінює локальні умови та дає відповідні рекомендації задовго до того, як водій зіткнеться з проблемою. Якщо за наступним поворотом починається ділянку забудови або набирає чинності обмеження швидкості, система радить водієві знизити швидкість до повороту і зняти ногу з педалі газу. При дотриманні інструкцій автомобіль використовує кінетичну енергію і рухається за інерцією з мінімальною витратою палива.

У залежності від щільності руху, індивідуальних особливостей водіння і локальних умов маршрут, прокладений в режимі ECO PRO, пропонує водієві інструкції, що враховують економічний витрата палива і які передбачають мінімум додаткового часу. Водій може вирішувати самостійно, слідувати даним рекомендаціям чи ні, оцінюючи їх за отображаемому розміром економії.

* Визначено в рамках внутрішнього дослідження BMW по вивченню витрати палива в автомобілях марки.

Система електричного посилення рульового управління.


Система електричного посилення рульового управління забезпечує максимальний комфорт під час маневрування, витрачаючи при цьому мінімум палива, оскільки в рамках стратегії BMW EfficientDynamics вона використовує енергію тільки, коли вона дійсно потрібна.

Гідравлічні системи неперервної споживають потужність двигуна (тим самим збільшуючи витрату палива), тоді як система електричного посилення рульового управління вступає в дію тільки при повороті кермового колеса. На довгих прямих ділянках, або коли кут повороту керма залишається незмінним при проходженні довгого повороту, електромотор відключається і, отже, не витрачає енергію. Активна амортизація також підвищує безпеку водіння на високих швидкостях. Перемикач режимів водіння надає вибір між «нормальними» і «спортивними» параметрами рулювання. Система підтримки рульового управління в залежності від швидкості Servotronic також входить в цю інноваційну стандартну функцію.

Норма викидів по EU6.


Передові технології в новому першокласному дизельному двигуні для моделі BMW 750d / Ld вже відповідають строгим нормам викидів, встановленим стандартом EU6 (стандартна функція). Цю функцію можна замовити в якості спеціального обладнання для BMW 730d / Ld.

Двигуни BMW завжди випереджали час, оскільки залишалися основною компетенцією BMW з 1917 р Двигун в BMW 750d / Ld є особливо вражаючим підтвердженням цього факту. Не дивлячись на вражаючу потужність, високу прийомистість і заслуговує окремої похвали плавність роботи, він відповідає найвищим стандартам витонченого комфорту водіння. При постійному скороченні викидів шкідливих речовин серійні двигуни відповідають строгому екологічному стандарту Євро-6.

Шестициліндровий дизельний двигун з технологією BMW TwinPower Turbo в BMW 730d / Ld також вселяє впевненість у майбутньому: він володіє кращим співвідношенням потужності й витрати у своєму класі і вже сьогодні відповідає екологічному стандарту Євро-6 за умови додаткового оснащення технологією BMW BluePerformance, яка вже сьогодні відповідає нормам викидів, встановленим у стандарті EU6. Окислювальний нейтралізатор збирає оксиди азоту (NOx) і руйнує їх в кожному циклі непомітно для водія. Результат: азот і вода, які зазвичай з'являються в нашому повітрі природним шляхом.

BMW ActiveHybrid 7.


BMW ActiveHybrid 7 зробив революцію в економічності водіння автомобілів класу люкс завдяки концентрації передовий потужності і інтелектуальній системі управління електроживленням. Революційні технології перетворюють важливі операції в унікальне почуття насолоди комфортом і динамікою.

BMW ActiveHybrid 7 прискорює темпи прогресу, об'єднуючи інноваційні технології та інтелект.

Система управління електроживленням працює на упередження і в найбільш оптимальному режимі для всіх бортових комп'ютерних систем і в кожній ситуації на дорозі. Витрата палива або допускається в режимі великої економії, або систематично забороняється - електроенергія поставлена ​​або відновлена ​​і збережена. Планувальник маршруту HYBRID бездоганно організовує розподіл енергії двигуна внутрішнього згоряння, електромотора і високоефективної батареї.

Так, наприклад, коли за профілем маршруту в системі навігації виявляється зона спуску, BMW ActiveHybrid 7 рухається за інерцією в режимі ECO PRO зі швидкістю до 160 км / ч, не споживаючи електроенергію. Або інший приклад: енергія відновлена ​​і збережена в літієво-іонною високоефективної батареї. За рахунок цього автомобіль може рухатися на одній електриці без викидів в житловій зоні або зоні забудови. BMW ActiveHybrid 7 не тільки робить розкішний комфорт більш ефективним, але і значно більш динамічним за допомогою функції наддуву. Завдяки їй під час обгону двигун внутрішнього згоряння отримує від електроприводу до 210 Нм додаткового крутного моменту.

Система управління забором повітря.


Покращена аеродинаміка і короткі фази холодного пуску: вентиляційні отвори між подвійними гратами радіатора і радіатором зменшують витрату палива і рівень вихлопів, як тільки ви рушаєте з місця.

У зв'язку з допустимими робочими температурами двигуна вентиляційні отвори залишаються закритими і направляють потік повітря навколо радіатора для поліпшення аеродинаміки. Коли ж йому необхідне охолоджування, система управління двигуном відкриває їх.

Один з плюсів закритих вентиляційних отворів полягає в тому, що після холодного пуску масло в двигуні і каталітичні нейтралізатори швидше досягають робочої температури, і топливовоздушная суміш згорає більш ефективно. Це зменшує навантаження на двигун і обсяг шкідливих викидів.