Previous Autoplay Stop Next Слайд 1 из 3

Динаміка

Восьмиступінчаста коробка передач Steptronic.


Восьмикратний комфорт в поїздці: особливе розташування ступенів перемикання новою восьмиступінчастою коробки передач Steptronic знижує расходтопліва і одночасно покращує динаміку перемикання.

У режимі COMFORT + зміна передач відбувається настільки плавно, що ледь помітна пасажирам в задній частині салону. Орієнтована на створення комфорту в поїздці, восьмиступенчатая коробка передач Steptronic забезпечує гармонійний розвиток потужності, м'яке перемикання і чудову плавність ходу. Однак легка оптимізована під тертя трансмісія також підтримує спортивний стиль водіння за рахунок удосконаленої динаміки і значно більш довільного перемикання передач.

Восьмиступінчаста коробка передач Steptronic є ключовим компонентом забезпечення ефективності - з постійним зниженням показників витрати палива і викиду шкідливих речовин і з опцією ECO PRO в якості основної технології, спрямованої на економічність. Восьмиступінчаста коробка передач Steptronic серійно встановлюється в усі моделі BMW 7-ї серії в поєднанні з функцією функцією автоматичного запуску / зупинки двигуна (крім BMW 730i / Li і BMW 760i / Li).

Інтегроване активне управління.


Впевнено підпорядковує собі дорогу, а не просто керує автомобілем: додаткова інтегральна система активного управління підвищує маневреність і комфорт седана BMW 7-ї серії за рахунок задніх коліс, що беруть участь в будь-якій зміні напрямку. Ексклюзивна інновація BMW - перевага включено.

Дивно швидкий і маневрений в місті - впевнений і стійкий на шосе: інтегральне активне управління, пропоноване в якості додаткової функції, оптимально долає будь-які труднощі. В системі поєднуються залежна від швидкості трансмісія рульового механізму і підсилювач рульового управління, сприятливо позначаються на задньому приводі. На низьких швидкостях автомобіль показує прекрасну маневреність завдяки особливо прямий трансмісії рульового механізму в той час, як напрям задніх коліс в протилежну сторону значно скорочує діаметр повороту.

На високих швидкостях рульове управління стає більш безпосереднім, підвищуючи тим самим комфорт і стійкість на прямих відрізках.

BMW xDrive.


На поганих або покритих снігом і льодом дорогах зчеплення з поверхнею - не розкіш, а важлива вимога для безпечної і комфортної поїздки. BMW xDrive забезпечує максимальне зчеплення з дорогою, курсову стійкість і безпеку на будь-яких поверхнях і при будь-яких погодних умовах.

На відміну від інших систем повного приводу, система BMW xDrive гарантує надійне зчеплення навіть зі слизькою дорогою, повною мірою зберігаючи відчуття управління задньопривідним автомобілем. Інтелектуальна система повного приводу миттєво направляє тягове зусилля на ті колеса, які володіють найкращим зчепленням з дорогою.

У звичайних умовах тяга розподіляється між передньою і задньою осями в співвідношенні 40:60. Як тільки датчики системи BMW xDrive виявляють істотну втрату зчеплення, тяга перерозподіляється відповідно дорожніх умов таким чином, що найбільша тяга припадає на колеса з найкращим зчепленням з дорогою. Результат: досягається максимальне зчеплення з дорогою і безпеку у будь ситуації.

Система BMW xDrive доступна в якості додаткової функції для моделей BMW 750i / Li, BMW 730d і BMW 740d. а також входить в стандартну комплектацію моделі BMW 750d xDrive.

Динаміка руху.


Дорожні умови змінюються, але прекрасна маневреність і унікальний комфорт впевнено продовжують залишатися на найвищому рівні. Інноваційні технології, використані в трансмісії і шасі, гарантують це поряд з новими оптимізованими режимами водіння, наприклад, COMFORT +.

BMW 7-ї серії - абсолютно новий погляд на динаміку руху: помітно поліпшена маневреність і максимальний комфорт водія, а також пасажирів переднього і заднього ряду сидінь. За допомогою перемикача режимів водіння ви визначаєте характер BMW 7-ї серії натисненням однієї кнопки. Всі режими водіння були значно поліпшені, щоб забезпечити неперевершену впевненість у будь-якій ситуації. Результат: спортивний режим став більш атлетичним, а режим SPORT + гарантує максимальну потужність зі стилем. Режим COMFORT + налаштовує всі пов'язані системи такі як інтегральна система активного рульового управління, регулювання жорсткості амортизаторів, управління двигуном і трансмісія, на максимально легку поїздку, забезпечуючи умови для ще більш спокійного водіння або зосередженої роботи на задньому сидінні.

Швидкий в місті, впевнений на шосе - все це завдяки ексклюзивній функції від BMW: додаткова електрична інтегральна система активного рульового управління також підвищує стійкість, маневреність і точність управління автомобіля. Максимальна плавність ходу, особливо вражаюча в режимі COMFORT +, і ні з чим не порівнянне відчуття розкоші приводить у захват пасажирів задній частині салону.

Функція ConnectedShift додатково покращує динаміку BMW 7 серії Седан. У поєднанні з навігаційною системою Professional дана функція визначає оптимальний ритм перемикань для відповідного маршруту і забезпечує динамічне проходження поворотів.