Обладнання

Пакет Design Pure Excellence.


Пакет обладнання Design Pure Excellence додати штрихи ексклюзивності в ваш BMW 6 серії Гран Купе. Високоякісна і гармонійна обробка деревиною сірого тополі з зернистою текстурою і 19-дюймові легкосплавні колісні диски з V-подібними спицями в дизайні 366 були ретельно підібрані дизайнерами BMW.

Пакет Design Pure Experience.


Чорні деталі в обробці салону і пропоновані додатково 20-дюймові легкосплавні багатоспицеві колісні диски в дизайні 616 в поєднанні з пакетом устаткування Design Pure Experience надають автомобілю BMW 6 серії Гран Купе яскраво виражений спортивний характер.

Глянцево-чорна решітка радіатора і численні світлодіодні джерела відбитого світла в салоні підкреслюють високодинамічний вигляд автомобіля.

Пакет M Sport.


Пакет M Sport - те, що робить звичайний спорткар справжнім потужним атлетом. Пакет M Sport надає все необхідне обладнання, щоб вичавити максимум з вашого стрімкого і атлетичного BMW 6 серії Гран Купе.

BMW Individual.


Унікальність характеру розкривається в деталях - саме вони створюють воістину вишуканий вигляд. Виразіть ваше прагнення до досконалості - відкрийте для себе асортимент BMW Individual для BMW 6 серії Гран Купе.

Оригінальні аксесуари BMW.


Додайте спортивності або повсякденного практичності вашому BMW 6 серії Гран Купе. Асортимент оригінальних аксесуарів BMW включає в себе широкий спектр високоякісних практичних продуктів.