Комфорт

Багатофункціональний дисплей.


Багатофункціональний дисплей діагоналлю 10,25 дюйма, виконаний за технологією Black Panel, забезпечує ефективне візуальне уявлення інформації про режим водіння.

При цьому він допомагає водієві зосередитися на дорозі, позбавляючи його від необхідності контролювати свідчення відразу декількох приладів.

Різні режими і їх функції відображаються на приладовій панелі з відповідною адаптацією колірної схеми та графіки для кожного з режимів: COMFORT, ECO PRO і SPORT. У той час як оформлення режиму COMFORT не зазнало істотних змін, в націленому на максимальну економічність режимі ECO PRO на дисплеї переважає синій колір, змінені індикація програми EfficientDynamics і відображення додаткового запасу ходу. Режим SPORT, в якому відомості відображаються в червоних тонах, включає індикацію поточної потужності двигуна.

На багатофункціональному дисплеї можуть відображатися дані навігаційної системи, включаючи рекомендації прогнозирующего асистенти, а також списки для розважальних функцій і управління телефоном.

Просторість.


Кожна деталь в BMW 6 серії Гран Купе покликана забезпечити максимальний комфорт. Водій і передній пасажир можуть насолоджуватися спортивної розкішшю кокпіта, а до послуг задніх пасажирів - ергономічні сидіння і великий запас простору.

   

Задній центральний підлокітник дозволяє безпечно розмістити напої. Для дрібних речей передбачені зручні відсіки. Автоматична чотирьохзонний система клімат-контролю дозволяє індивідуально регулювати температуру для кожного з чотирьох сидінь. Електроприводні сонцезахисні шторки заднього вікна і вікон задніх дверей захистять від сторонніх поглядів і яскравого літнього сонця. Третє місце в задньому ряду дозволяє комфортно розмістити п'ятої людини для нетривалої поїздки.

   

Якщо буде потрібно перевезти великий обсяг багажу, можна скористатися системою наскрізний навантаження, а також скласти роздільні спинки (40:60) задніх сидінь і таким чином збільшити об'єм багажного відсіку з 460 до 1265 л.

Водій в центрі уваги.


Розкіш безтурботного водіння: всі дисплеї, кнопки, важелі та інші елементи управління в BMW 6 серії Гран Купе розташовані інтуїтивно зрозуміло.

Зліва від рульового колеса знаходяться перемикачі систем допомоги водієві та освітлення, а прямо перед вами - ретельно продумана панель приладів з усією інформацією, необхідною для безпечного водіння. Інформацію можна вивести в поле зору водія на опціональний проекційний дисплей BMW.

Праворуч від водія передбачено місце для замовляється додатково вільно стоїть 10,2-дюймового кольорового дисплея. А прямо під цим місцем - кнопки швидкого доступу, які можна самостійно запрограмувати на бажані функції. Трохи нижче розташовані органи управління системи кондиціонування.

Важіль перемикання передач з системою управління режимами водіння розташований на центральній консолі - в безпосередній близькості від водія і в інтуїтивної досяжності. Поруч з важелем КПП знаходиться контролер iDrive Touch, зручно розташований і по відношенню до переднього пасажиру, який також може легко керувати ним однією рукою.

Система комфортного доступу.


Інноваційна і проста у використанні система комфортного доступу дозволяє відкривати двері автомобіля і запускати двигун без безпосереднього використання ключа.

Коли ви наближаєтеся до автомобіля, система автоматично розпізнає ключ, який може при цьому перебувати в кишені брюк або портфелі. Після автоматичного відмикання дверей можна запустити двигун за допомогою клавіші Start / Stop. Надійність функції забезпечується механізмом розпізнавання ключа.

Набір проводів для прикурювання.


Допоміжний обігрівач з дистанційним управлінням - ідеальне рішення для зими і холодних днів. Він може швидко прогріти салон до комфортної температури без необхідності запуску двигуна.

У ролі джерела тепла виступає водяній обігрівач, який отримує енергію від паливної системи. Крім того, пристрій підігріває холодний двигун. Це знижує витрату палива у фазі прогріву. Допоміжний обігрівач включається, якщо зовнішня температура падає нижче 15 ° C, а також може включатися вручну при будь-якій температурі.