Динамічні характеристики та економічність

Двигуни BMW TwinPower Turbo.


Часом затятий спортсмен, а іноді елегантний компаньйон. Завдяки потужним двигунам BMW TwinPower Turbo з лінійки BMW EfficientDynamics BMW 6 серії Гран Купе виглядає переконливо в будь-якій дорожній ситуації. А комбінація двох турбокомпресорів, системи VALVETRONIC, системи Double-VANOS і високоточної системи упорскування палива забезпечує чудову динаміку та ефективність.

BMW EfficientDynamics.


Для BMW фокус уваги завжди спрямований до максимального задоволення від водіння, яка б не була мета - максимальна потужність або мінімальний витрата палива. BMW EfficientDynamics - це стратегія, розроблена BMW для мінімізації витрати палива і вихлопів при одночасному підвищенні динаміки і задоволення від водіння.

Це комплексний пакет технологій, що включає в себе трансмісію, управління енергією і концепцію полегшеної конструкції кузова BMW Efficient Lightweight, встановлюється в стандартній комплектації на кожен автомобіль BMW.

Нове покоління бензинових і дизельних двигунів BMW TwinPower Turbo має підвищити потужність і знизити витрату палива автомобілів BMW. Оптимізована аеродинаміка також вносить свій внесок у підвищення ефективності.

Спортивна вихлопна система.


Насичене звучання спортивної вихлопної системи ідеально доповнює атлетичний зовнішній вигляд автомобіля. Звучання може змінюватися за допомогою інтегрованого механізму випускного клапана, який контролює система управління режимами водіння.

У динамічних режимах водіння SPORT і SPORT + враження посилюється за рахунок ще більш ефектного звучання двигуна, тоді як режими, орієнтовані на комфорт, подразумевают стриману акустику, яка більше підходить для далеких поїздок і підсилює відчуття розкоші.

8-ступінчаста спортивна КПП Steptronic.


8-ступінчаста спортивна КПП Steptronic адаптується до будь манері водіння - від комфортної неспішної їзди до підкреслено динамічного стилю. Зрозуміло, крім автоматичного перемикання передач в будь-який момент можливо ручне перемикання.

Ручне перемикання може здійснюватися за допомогою важеля КПП з динамічним дизайном або ж за допомогою підрульових перемикачів.

У спортивному режимі перемикання передач налаштоване таким чином, щоб забезпечувати максимальну потужність. Завдяки великій кількості передач і малої різниці передавальних чисел двигун постійно працює в режимі, в якому досягається оптимальне поєднання потужності і економічності. У спортивному режимі автомобіль розганяється швидше (наприклад, при обгонах).

При русі на високих швидкостях додаткова восьма передача дозволяє зменшити число обертів двигуна і тим самим знизити витрату палива і рівень шуму. Важливу роль у цьому процесі відіграє нова високоефективна муфта гідротрансформатора. 8-ступінчаста спортивна КПП Steptronic - це дивовижна плавність перемикання і максимальна ефективність.

Динамічні характеристики.


Відчуття повного контролю - завдяки бездоганній гармонії підвіски, точної системі рульового управління і надсучасним технологіям. BMW 6 серії Гран Купе з дивовижною легкістю долає навіть самі звивисті дороги.

Система управління режимами водіння дозволяє водієві вибирати між жорстким зв'язком з дорогою при спортивному водінні і комфортним, невимушеним водінням.

BMW xDrive.


Інтелектуальна система повного приводу BMW xDrive бездоганно адаптується до найскладнішим умовам, завжди забезпечуючи оптимальну якість зчеплення коліс з дорогою. Система повного приводу xDrive і система динамічного контролю курсової стійкості DSC гарантують максимальну курсову стійкість вашого BMW.

Системою xDrive управляють датчики DSC. Вона динамічно перерозподіляє тягу між осями, запобігаючи надлишкову або недостатню обертальність і тим самим забезпечуючи чудову курсову стійкість. При цьому в складних умовах потрібно менше втручання з боку системи DSC. Система BMW xDrive поєднує в собі всі переваги повного приводу (якісне зчеплення з дорогою, курсова стійкість і безпеку водіння) з класичною маневреністю BMW. В результаті автомобіль дарує ще більше задоволення від водіння.

Інтелектуальне управління енергією.


Інтелектуальне управління енергією в BMW 6 серії Гран Купе включає в себе такі технології програми BMW EfficientDynamics, як режим ECO PRO, функція автоматичної зупинки і запуску двигуна і рекуперація енергії гальмування, встановлювані в стандартній комплектації. Максимальна ефективність і екологічність досягаються шляхом спільного використання цих технологій.