BMW 6ї серії Gran Coupe

BMW 6 Gran Coupe (БМВ 6 Гран Купе) - седан класу «Е» із заднім або повним приводом. Дебют рестайлінгової версії моделі відбувся в січня 2015 року на автосалоні в Детройті.

Планове оновлення седана Gran Coupe 6 серії пройшло по типовому для таких випадків сценарієм. Німці підкоригували форми решітки радіатора і бамперів, розширили гаму кольорів забарвлення кузова, підібрали більш якісні матеріали обробки інтер'єру і намалювали нові колісні диски. Крім того. Відтепер абсолютно у всіх комплектаціях присутній світлодіодна головна оптика.

По частині техніки, в той же час, ніяких змін з БМВ 6 Гран Купе не відбулося. Він, як і колись, побудований на тій же платформі п'ятої серії з двохважелем передньою підвіскою і многоричажной Integral V ззаду. Базово автомобіль комплектується рульовим управлінням із змінним передавальним відношенням і електронноуправлінням амортизаторами Dynamic Damper Control, проте за доплату можна встановити систему активного придушення крену, а рульове управління доукомплектувати механізмом Integral Active Steering. Крім того, автомобіль комплектується системою «Старт-Стоп» і технологією Dynamic Driving Control, що дозволяє міняти характер поведінки седана, тобто впливати на подачу палива, настройки підвіски, КПП, рульового управління і системи стабілізації.

У моторній гамі BMW 6 Gran Coupe присутній один дизельний і два бензинових агрегату. У першому випадку це 3-літровий турбований двигун з уприскуванням Common Rail і пьезофорсунками. Видає такий агрегат 313 л. с. потужності і 630 Нм крутного моменту, розганяючи седан до 100 км / год за 5,4 секунди. Бензинові мотори представлені турбованим 3-літровим потужністю 320 л. с. (450 Нм), а також 4,4-літровим V8 з двома турбокомпресорами, за рахунок чого досягається потужність в 450 «конячок» (650 Нм). На розгін до 100 км / год седану з таким мотором потрібно 4,6 секунди в задньоприводною версії, і 4,5 секунди - в повнопривідний, незважаючи на те, що маса автомобіля в цьому випадку збільшується з 1940 до 2015 кг. Працюють всі силові агрегати в парі тільки з 8-ступінчастою автоматичною КПП.

Виготовляється седан 6 Gran Coupe на заводі BMW в німецькому місті Дінгольфінг.