Обладнання

Пакет Design Pure Experience


Пакет обладнання Design Pure Experience надає вашому BMW 6 серії Купе ще більше спортивності і динамічності. Особливо привертають увагу: подвійна решітка радіатора блискучого чорного кольору і опціональні 20-дюймові легкосплавні багатоспицеві колісні диски (дизайн 616).

Завершують дизайн моделі інші, виконані в чорному кольорі елементи кузова, а також численні джерела відбитого світла в салоні.

Пакет Design Pure Excellence.


Пакет обладнання Design Pure Excellence дозволить додати в оформлення вашого BMW 6 серії Купе додаткові ексклюзивні штрихи.

Все обладнання всередині і зовні автомобіля, таке як 19-дюймові легкосплавні колісні диски з V-подібними спицями в дизайні 366 або високоякісна обробка з сірого тополі з зернистою текстурою, ретельно підібрано дизайнерами BMW і становить бездоганно гармонійний ансамбль.

Спортивний пакет M


Спортивний пакет M дозволяє перетворити ваш BMW 6 серії Купе в безкомпромісного спортсмена. Тут ви знайдете все обладнання, необхідне для досягнення абсолютного максимуму в тому, що стосується динаміки, спортивного дизайну та адреналіну.

BMW Individual.


Унікальність характеру розкривається в деталях - саме вони створюють справжню вишуканість. Виразіть ваше прагнення до досконалості - відкрийте для себе асортимент BMW Individual для BMW 6 серії Купе.

Оригінальні аксесуари BMW


Додайте спортивності або повсякденного практичності вашому BMW 6 серії Купе. Оригінальні аксесуари BMW надають вам широкий вибір високоякісних і практичних продуктів.