Динамічні характеристики та ефективність

Двигуни BMW TwinPower Turbo.


Те, що ховається під капотом і приводить в рух це спортивне купе, дійсно заслуговує уваги. На вибір замовника пропонуються 3 двигуна BMW EfficientDynamics. Крім того, комбінація двох турбокомпресорів, системи VALVETRONIC, системи Double-VANOS і високоточного уприскування палива забезпечує чудову динаміку та ефективність.

BMW EfficientDynamics


Незалежно від того, що є метою - максимальна потужність або мінімальний витрата палива, - BMW завжди ставить в основу задоволення від водіння, що є квінтесенцією всього пов'язаного з маркою BMW. BMW EfficientDynamics - це стратегія, розроблена BMW для мінімізації витрати палива і вихлопів при одночасному підвищенні динаміки і задоволення від водіння.

Це комплексний пакет технологій, яким оснащений кожен автомобіль BMW в стандартній комплектації. Він включає в себе трансмісію, управління енергією і концепцію полегшеної конструкції кузова BMW Efficient Lightweight.

Нове покоління бензинових і дизельних двигунів BMW TwinPower Turbo має підвищити потужність і знизити витрату палива автомобілів BMW. Оптимізована аеродинаміка також вносить свій внесок у підвищення ефективності.

Спортивна вихлопна система.


Насичене звучання спортивної вихлопної системи ідеально доповнює атлетичний зовнішній вигляд автомобіля. Звучання може змінюватися за допомогою інтегрованого механізму випускного клапана, який контролює система управління режимами водіння.

У динамічних режимах водіння SPORT і SPORT + враження посилюється за рахунок ще більш ефектного звучання двигуна, тоді як режими, орієнтовані на комфорт, подразумевают стриману акустику, яка більше підходить для далеких поїздок і підсилює відчуття розкоші.

Динамічні характеристики.


Чудова курсова стійкість, високоточне рульове управління і миттєва реакція. Ідеальний баланс між маневреність і стійкістю. BMW 6 серії Купе подарує найяскравіше відчуття динамічності.

Потужні двигуни і встановлюється в стандартній комплектації восьмиступенчатая спортивна коробка передач Steptronic гарантують комфортне водіння, починаючи з моменту зрушення з місця і аж до моменту включення вищої передачі. Такі технології, як інтегральна система активного рульового управління, забезпечують курсову стійкість і покращують динамічні характеристики. Керована потужність робить кожну поїздку унікальною.

Восьмиступінчаста спортивна КПП Steptronic.


Восьмиступінчаста спортивна КПП Steptronic адаптується до будь манері водіння - від комфортної неспішної їзди до підкреслено динамічного стилю. Зрозуміло, крім автоматичного перемикання передач в будь-який момент можливо ручне перемикання.

Ручне перемикання може здійснюватися за допомогою важеля КПП з динамічним дизайном або ж за допомогою перемикачів на рульовому колесі.

У спортивному режимі перемикання передач налаштоване таким чином, щоб забезпечувати максимальну потужність. Завдяки великій кількості передач і малої різниці передавальних чисел двигун постійно працює в режимі, в якому досягається оптимальне поєднання потужності і економічності. У спортивному режимі автомобіль розганяється швидше (наприклад, при обгонах).

При русі на високих швидкостях додаткова восьма передача дозволяє зменшити число обертів двигуна і тим самим знизити витрату палива і рівень шуму. Важливу роль у цьому процесі відіграє нова високоефективна муфта гідротрансформатора. Восьмиступінчаста спортивна КПП Steptronic - це дивовижна плавність перемикання і максимальна ефективність.

BMW xDrive.


Інтелектуальна система повного приводу BMW xDrive бездоганно адаптується до найскладнішим умовам, завжди забезпечуючи оптимальну якість зчеплення коліс з дорогою. Система повного приводу xDrive і система динамічного контролю курсової стійкості DSC гарантують максимальну курсову стійкість вашого BMW.

Системою xDrive управляють датчики DSC. Вона динамічно перерозподіляє тягу між осями, запобігаючи надлишкову або недостатню обертальність і тим самим забезпечуючи чудову курсову стійкість. При цьому в складних умовах потрібно менше втручання з боку системи DSC. Система BMW xDrive поєднує в собі всі переваги повного приводу (якісне зчеплення з дорогою, курсову стійкість і безпеку водіння) з класичною маневреністю BMW. В результаті автомобіль дарує ще більше задоволення від водіння.

Інтелектуальне управління енергією


Інтелектуальне управління енергією в BMW 6 серії Купе вже в стандартній комплектації включає в себе такі технології програми BMW EfficientDynamics, як режим ECO PRO, функція автоматичної зупинки і запуску двигуна і рекуперація енергії гальмування. Максимальна ефективність і екологічність досягаються шляхом спільного використання цих технологій.