Дизайн

Дизайн кузова.


BMW 6 серії Купе в рівній мірі властиві витонченість і міць. Образ характеризують чіткі контури і значні поверхні. Об'ємні повітрозабірники і ефектні наконечники вихлопних труб, що входять до складу спортивного пакету M, додатково підкреслюють спортивний характер автомобіля.

   

У композиції передньої частини кузова головну роль грає решітка радіатора з дев'ятьма сяючими ребрами, що розташувалася між ефектними світлодіодними фарами. Атлетичний дизайн заниженою задньої частини кузова формують великі колісні арки і звужуються всередину фари. Всі ці деталі підсилюють яскраве перше враження - перед вами витончене купе, спрагле руху.

   

Адаптивні світлодіодні передні фари.


Адаптивні світлодіодні передні фари з функцією ближнього і дальнього світла автоматично управляють розподілом світлового потоку з урахуванням поточної швидкості, динамічно регулюючи освітлення.

   

Крім покажчиків повороту і денних ходових вогнів система включає в себе функцію адаптивних передніх фар зі змінним розподілом світлового потоку в умовах міста і швидкісної траси, функцію бічного світла, а також функцію автоматичного керування неослепляющим дальнім світлом BMW Selective Beam, яка забезпечує автоматичне перемикання між дальнім і ближнім світлом фар. Таким чином, система гарантує оптимальну якість освітлення в будь-яких умовах.

   

У темряві рухливі модулі фар забезпечують водієві дальній огляд в поворотах, слідуючи за рухом рульового колеса. При включенні покажчика повороту або обертанні рульового колеса автоматично активується функція бічного світла, що поліпшує видимість в ближній зоні, навіть якщо автомобіль нерухомий. Адаптивні передні фари гарантують оптимальну якість освітлення навколишнього ділянки, тим самим істотно підвищуючи рівень активної безпеки.

   

Завдяки системі автоматичного управління дальнім світлом знімається необхідність в ручному відключенні дальнього світла фар, що забезпечує найкращу освітленість в темний час доби. Розпізнаючи попереду йдуть і зустрічні транспортні засоби, система регулює дальнє світло фар, не допускаючи засліплення інших учасників руху.

20-дюймові легкосплавні багатоспицеві колісні диски, дизайн 616.


20-дюймові легкосплавні багатоспицеві колісні диски (дизайн 616) з шинами RFT різного розміру - це ефектний спортивний елемент.

Диски відрізняються малою масою і крім естетичної привабливості забезпечують чудову стійкість, помітно покращуючи керованість автомобіля.

Складний дизайн, в якому поєднуються спиці великої і малої товщини, гарантує оптимальну якість вентиляції гальмівної системи.

Кольори і матеріали.


   

Це питання характеру: виберіть лакофарбове покриття кольору Сріблястий Льодовик або темний металік Жатоба, щоб надати BMW 6 серії Купе елегантний атлетичний вигляд. Покриття кольору Червоний Мельбурн і Середземноморський Синій додадуть автомобілю яскраво виражений спортивний характер.

   

Такий же гнучкий підхід застосовується і для салону: Наприклад, ексклюзивна двоколірна шкіра Nappa - Біла Слонова Кістка в комбінації з чорним - з додатковими елементами робить атмосферу салону імпозантнішою. Особливий шарм салону надають ретельно продумані акценти, наприклад високоякісні дерев'яні панелі: коричневого кольору в дизайні Fineline або з сірого тополі з зернистою текстурою.

   

Лінійка BMW Individual відрізняється максимальною вишуканістю. Елементи обладнання, такі як панелі кольору Чорний Піано або обробка BMW Individual з тонкозернистой шкіри Merino кольору Платина або Шампанське, облагороджують салон, а для кузова пропонуються 11 додаткових кольорів лакофарбових покриттів BMW Individual.

   

Висококласна система об'ємного звуку Bang & Olufsen


Завдяки новій технології обробки сигналу Dirac Dimensions висококласна система об'ємного звуку Bang & Olufsen доповнює атмосферу салону винятковою акустикою.

Звук, гідний концертного залу, формують 16 динаміків сумарною потужністю 1200 Вт, у тому числі автоматично висувається з приладової панелі центральний гучномовець. Центральний гучномовець являє собою середньочастотний динамік, оснащений акустичною лінзою, яка забезпечує рівномірний розподіл звуку в салоні. Доступні два режими звучання: Studio - чистий звук, Expanded - ефект розширення простору. Окремі динаміки мають функцію світломузики, що додатково посилює враження.

Дизайн салону.


Всі важливі дисплеї і органи управління розташовані з урахуванням потреб водія, що забезпечує повний контроль, необхідний водієві спортивного купе.

Поєднання великих поверхонь і чітких ліній з високо деталізованими приладами і високоякісними матеріалами створює вишукану атмосферу і дарує справжню насолоду. Над панеллю приладів підноситься окремо розташований безрамний дисплей управління високого дозволу в скляному корпусі з гальванізованої окантовкою. Інформація на дисплеї відображається в чудовій якості і добре видна навіть при яскравому денному світлі. Центральна консоль виконана в дизайні Black Panel, який підкреслює приналежність автомобіля до преміум-класу і гармонійно вписується в вишуканий інтер'єр. Важіль коробки передач і контролер iDrive Touch прикрашені керамічної обробкою.

Всі сидіння просторі і при цьому ергономічні. Приладова панель, центральна консоль, верхні дверні та бічні панелі мають розширену обробку з високоякісної ексклюзивної шкіри Nappa з контрастними швами. Салон також прикрашають декоративні елементи з деревини цінних порід або прохолодного алюмінію.