Допомога водію

Driving Assistant Plus.


   

У Driving Assistant Plus входять не тільки системи допомоги водієві - попередження про схід зі смуги руху і попередження про зіткнення з функцією первинного гальмування в міських умовах, - але й активний круїз-контроль з функцією Stop & Go для додаткового комфорту.

   

Активний круїз-контроль підтримує швидкість, задану водієм, а також дистанцію до рухається попереду ТЗ при швидкості до 210 км / ч. У повільно рухомому транспортному потоці або в дорожніх заторах автомобіль автоматично розганяється і гальмує, підтримуючи задану дистанцію до йде попереду автомобіля аж до повної зупинки. Якщо водій попереду транспортного засобу різко гальмує, ваш BMW реагує негайно за умови, що система попередження про зіткнення активна. Система послідовно виконує декілька дій. Спочатку висвічується застережливий символ, потім символ починає блимати і доповнюється звуковим сигналом, після чого виконується гальмування.

Проекційний дисплей BMW


Повноколірний проекційний дисплей BMW відображає важливу інформацію безпосередньо в полі зору водія, дозволяючи не відволікатися від ситуації на дорозі.

Відображатися можуть такі дані, як поточна швидкість, інформація навігаційної системи, обмеження швидкості (включаючи заборону обгону), дані телефону і розважальної системи (списки номерів або музичних композицій), а також інформація і попередження від різних систем допомоги водієві.

Символи, що проектуються на лобове скло, відображаються у високому дозволі і повному кольорі. Проектоване зображення виглядає так, немов знаходиться в 2,3 м від капота автомобіля. У поєднанні з оптимальним розташуванням проекції це забезпечує швидкість і зручність сприйняття інформації і дозволяє практично не відволікатися від дороги.

Яскравість зображення коригується відповідно до поточної освітленістю. Крім того, в системі передбачені денний і нічний режими, а також регулювання висоти дисплея. Водій може самостійно вказати види даних, які слід відображати крім поточної швидкості і попереджень систем допомоги водієві.

Система допомоги при паркуванні.


Система допомоги при паркуванні полегшує паралельну парковку автомобіля. Як в активному, так і в неактивному стані система визначає придатні місця для паркування, коли автомобіль рухається на швидкості до 35 км / год і знаходиться на відстані до 1,5 м від припаркованих машин.

Коли відповідне місце знайдено, необхідно включити покажчик повороту, після чого система допомоги при парковці приймає на себе рульове управління, тоді як від водія потрібно лише відповідним чином перемикати передачі і натискати педалі акселератора і гальма. Система також подає звукові сигнали і відображає вказівки на дисплеї управління. Завдяки цьому парковка стала ще простіше і безпечніше.

Система BMW Night Vision з функцією розпізнавання пішоходів.


Система нічного бачення BMW Night Vision з функцією розпізнавання пішоходів забезпечує водієві дальність огляду, що набагато перевищує промінь світла від фар, що дозволяє йому в темний час доби ідентифікувати людей і великих тварин на значній відстані.

Інфрачервона камера, розташована за гратами радіатора, контролює простір перед автомобілем і передає отримані зображення на дисплей управління. Система розпізнає людей і тварин на відстані до 300 м.

Враховуючи швидкість автомобіля і кут повороту рульового колеса, система також розраховує, чи можуть виявлені об'єкти представляти реальну загрозу. У разі реальної небезпеки система накладає на відеозображення миготливий червоний символ (тварина або людина), а також відображає цей символ на опціонально проекційному дисплеї. Звучить застережливий сигнал, а гальма приводяться у стан готовності.

Система попередження про небезпеку зіткнення автоматично активується при запуску двигуна. Вона попереджає водія про небезпечні ситуації навіть при вимкненому дисплеї. Система нічного бачення BMW Night Vision з функцією розпізнавання пішоходів - інноваційна технологія у складі пакету BMW ConnectedDrive.

BMW Selective Beam.


Завдяки неослепляющим системі автоматичного управління дальнім світлом водіння в темний час доби стає більш комфортним і безпечним. Система забезпечує чудову видимість у темряві, запобігаючи при цьому осліплення інших водіїв.

Розпізнаючи інших учасників руху, система вибірково змінює форму світлового потоку, щоб виключити осліплення. Робочий діапазон в 400 м забезпечує раннє розпізнавання небезпеки засліплення і підвищена якість відстеження.

Круговий огляд.


Круговий огляд включає в себе три функції: вид зверху, вид збоку і камера заднього виду. Камери в зовнішніх дзеркалах в поєднанні з камерою заднього виду забезпечують огляд автомобіля з охопленням в 270 °.

Функція виду зверху дозволяє відобразити простір по сторонах від автомобіля, полегшуючи маневрування. Бічний огляд підвищує безпеку руху на ділянках з обмеженою видимістю, наприклад виїздах або складних перехрестях. Дві цифрові камери праворуч і ліворуч передньої частини автомобіля стежать за дорожньою ситуацією попереду автомобіля. Це дозволяє водієві завчасно виявити йде попереду транспорт і адекватно зреагувати. Функція бічного огляду автоматично відключається, коли автомобіль набирає швидкість 15 км / ч. Після цього водій може активувати камеру заднього виду, функції виду зверху або бічного огляду.

Відеокамери активуються при включенні заднього ходу, а також при натисканні кнопки PDC або кнопки бічного огляду. Зображення виводиться на дисплей управління.

Навігаційна система Professional з контролером iDrive Touch.


Навігаційну систему Professional відрізняють витончений дизайн і вражаючий набір функцій - Зручна у використанні навігаційна система ідеально інтегрована в концепцію управління за допомогою контролера iDrive і центрального дисплея.

Система включає в себе бездротову гарнітуру з інтерфейсом USB і голосовим управлінням, аудіосистему BMW Professional з DVD-приводом, а також має 20 ГБ пам'яті для звукових файлів. Крім того, в режимі онлайн можуть відображатися маршрути об'їзду, а також музична база даних. Найбільш популярні POI (точки інтересу) перераховані у вигляді значків (АЗС, готель і т. Д.) В меню POI в порядку, відповідному частоті запитів. Стаціонарний 10,25-дюймовий кольоровий дисплей високого дозволу з функцією роздільного екрану гарантує оптимальну читаність і чіткість зображення.

Інтуїтивно зрозуміле керування функціями здійснюється за допомогою контролера iDrive Touch з сенсорною панеллю, який підтримує рукописне введення адреси пункту призначення для навігаційної системи. Крім того, системою можна керувати за допомогою кнопок безпосереднього доступу до меню, восьми настроюються клавіш або голосових команд. Функція тривимірного відображення карти на тлі супутникових знімків з фотореалістичним поданням обраних пам'яток робить навігацію незвичайно видовищним процесом.