Сервіси та додатки

Сервіси ConnectedDrive.


Додаткове обладнання «Сервіси ConnectedDrive» є основою для функцій BMW ConnectedDrive, що надають водієві доступ до інформації, багатим розважальним можливостям і різноманітних послуг шляху.

Консьєрж-сервіс.


Ті, хто хотів би приміряти на себе роль людини, що розташовує особистим помічником, гідно оцінять консьєрж-сервіс BMW ConnectedDrive.

Досить одного натискання кнопки, щоб зв'язатися зі співробітником контактного центру BMW, який прийме на себе функції вашого особистого помічника в дорозі.

Вас цікавить конкретний ресторан, найближчий банкомат або аптека? Співробітник контактного центру BMW допоможе знайти все, що вам потрібно, а при необхідності передасть дані безпосередньо в навігаційну систему автомобіля. Консьєрж-сервіс не залежить від мобільного телефону водія і доступний цілодобово і без вихідних як у вашій країні, так і за кордоном без додаткової плати.

Магазин BMW ConnectedDrive.


У магазині BMW ConnectedDrive Store в будь-який час і в будь-якому місці можна придбати сервіси і додатки на будь-який смак. Тут ви також зможете замовити потрібні сервіси вже після покупки вашого BMW.

Клієнти можуть в будь-який час вибрати цікавлять сервіси і додатки BMW ConnectedDrive, не виходячи з автомобіля.

Сервіси та додатки, пропоновані в магазині BMW ConnectedDrive, розроблені з урахуванням потреб власників автомобілів BMW. Ви можете вибрати тривалість використання для кожного окремого сервісу. Це дозволяє замовляти сервіси на певний період - наприклад, на час відпочинку.

Увійти в магазин BMW ConnectedDrive Store можна з автомобіля BMW, перебуваючи в дорозі, а також через клієнтський портал My BMW ConnectedDrive. Придбаними сервісами та додатками можна користуватися в автомобілі незабаром після їх оплати. У магазині BMW ConnectedDrive Store в будь-який час можна знайти актуальну інформацію про доступні сервіси і додатках.

Сервіс «Розваги Онлайн».


Ідеальна композиція для будь-якої ситуації, будь-якої дороги і будь-якого настрою. Функція «Розваги Онлайн» забезпечує прямий і необмежений доступ більш ніж до 22 мільйонам музичних композицій безпосередньо з вашого BMW - при цьому для користування функцією не вимагаються смартфони або інші додаткові пристрої.

Тут представлена ​​величезна кількість композицій на будь-який смак. При відтворенні композиції вона автоматично записується на жорсткий диск автомобіля, що дозволяє насолоджуватися улюбленою музикою в будь-який час незалежно від доступу в Інтернет.

Для сервісу «Розваги Онлайн» можна відкрити обліковий запис з фіксованою абонентською платою через будь-якого з музичних партнерів BMW (наприклад, Napster) строком на рік. Обліковий запис можна використовувати без додаткової плати на території шести європейських держав: Німеччини, Франції, Великобританії, Італії, Іспанії та Нідерландів.

Дистанційне керування автомобілем.


Сервіс дистанційного керування автомобілем і безкоштовний додаток My BMW Remote (яке можна завантажити в магазинах AppleTM App Store і GoogleTM Play Store) дозволяють управляти через Інтернет різними функціями - наприклад, відмикати і замикати автомобіль.

Можна також безпосередньо передавати вибрані пункти призначення за допомогою пошукової системи Google ™.

Крім того, можна відобразити розташування автомобіля в радіусі 1,5 км. Для цього необхідна одноразова активація сервісу дистанційного керування автомобілем на клієнтському порталі My BMW ConnectedDrive: www.bmw-connecteddrive.com.

Інформація про дорожню ситуацію онлайн.


Система надання інформації про дорожню ситуацію онлайн (RTTI) постійно забезпечує вас найбільш актуальними відомостями про ситуацію на дорогах. Практично в режимі реального часу ви отримуєте точні відомості про час і протяжністю транспортних пробок на автомагістралях, інших заміських дорогах, у тому числі проселочних, а також на безлічі міських маршрутів.

Інтелектуальна функція інформування про об'їзних маршрутах дозволяє водієві знайти оптимальний шлях у пункт призначення. Система отримує дані з таких джерел, як анонімні профілі переміщення (з GPS-даних парків транспортних засобів), додатки для смартфонів і поліцейські звіти, а також враховує години пік і інші відомі закономірності.

Інформація наочно відображається на карті доріг зеленим, жовтим, помаранчевим і червоним кольорами.

Інтелектуальний екстрений виклик.


Функція інтелектуального екстреного виклику цілодобово забезпечує негайну адресну допомогу і підтримку силами кваліфікованих співробітників - рідною мовою водія, в тому числі за кордоном.

У випадку аварії, при якій спрацювали подушки безпеки або преднатяжители ременів, інтелектуальна система автоматично посилає аварійний виклик. Необхідні дані, наприклад точне місце розташування автомобіля, інформація про ступінь тяжкості аварії та можливих травмах водія і пасажирів, передаються в контактний центр BMW допомогою інтегрованої в автомобіль SIM-карти, тобто без використання вашого мобільного телефону. Співробітники контактного центру повідомлять про те, що трапилося в найближче відділення рятувальної служби та надаватимуть підтримку по телефону до тих пір, поки аварійні служби не прибудуть на місце події. Аварійний виклик можна активувати і вручну, наприклад у випадку, якщо в допомоги потребують інші учасники руху.