Комфорт

Багатофункціональний дисплей.


Багатофункціональний дисплей діагоналлю 10,25 дюйма, виконаний за технологією Black Panel, забезпечує ефективне візуальне уявлення інформації про режим водіння.

При цьому він допомагає водієві зосередитися на дорозі, позбавляючи його від необхідності контролювати свідчення відразу декількох приладів.

Різні режими і їх функції відображаються на приладовій панелі з відповідною адаптацією колірної схеми та графіки для кожного з режимів: COMFORT, ECO PRO і SPORT. У той час як оформлення режиму COMFORT не зазнало істотних змін, в націленому на максимальну економічність режимі ECO PRO на дисплеї переважає синій колір, змінені індикація програми EfficientDynamics і відображення додаткового запасу ходу. Режим SPORT, в якому відомості відображаються в червоних тонах, включає індикацію поточної потужності двигуна.

На багатофункціональному дисплеї можуть відображатися дані навігаційної системи, включаючи рекомендації прогнозирующего асистенти, а також списки для розважальних функцій і управління телефоном.

Ветроотражатель.


Ветроотражатель робить поїздку ще більш приємною для водія і переднього пасажира, ефективно захищаючи їх від інтенсивних потоків повітря в області шиї і плечей навіть на високих швидкостях. Сітчастий відбивач охоплює всю ширину салону і підвищує комфортність поїздки, не заважаючи насолоджуватися відкритим повітрям.

Встановлений відбивач можна підняти, щоб укласти багаж на задні сидіння. Складено боковини дозволяють легко скласти відбивач, що забезпечує зручність його зберігання. Зокрема, компактні розміри відбивача дозволяють розмістити його в багажному відсіку.

Просторість.


Насолоджуватися свободою під відкритим небом і в той же час зберегти затишну внутрішню атмосферу - очевидне протиріччя, майстерно разрешаемое в BMW 6 серії Кабріолет. У передній частині салону переважає спортивний характер кокпіта, тоді як ззаду визначальну роль відіграють виконані в спортивному стилі роздільні сидіння.

Насолоджуючись подорожжю з відкритим верхом, можна надійно розмістити напої в центральному підлокітнику задніх сидінь або ж в центральній консолі в передній частині салону. Передбачені зручні відсіки та інші рішення для розміщення дрібних речей, а також автоматична двохзонна система клімат-контролю, що дозволяє роздільно налаштовувати температуру для передніх сидінь. Не складаючи м'який верх, можна опустити скло заднього вікна, щоб створити приємне відчуття відкритого повітря.

При складеному даху багажний відсік має об'єм в 300 л. З закритим верхом доступний об'єм збільшується до 350 л.

Водій в центрі уваги.


Задоволення від водіння з відкритим верхом - кожна клавіша, кожен індикатор і орган управління у BMW 6 серії Кабріолет розташовуються саме там, де ви очікуєте їх знайти.

Зліва від рульового колеса розташований перемикач систем освітлення та допомоги водієві. Безпосередньо перед вами знаходиться приладова панель, що відображає важливу інформацію, пов'язану з водінням і безпекою. В якості додаткового обладнання пропонується проекційний дисплей, що відображає важливі дані безпосередньо в полі вашого зору.

Трохи правіше водія відведено простір для опціонального окремо вартого повнокольорового дисплея діагоналлю 10,25 дюйма. Нижче розташовані настроюються клавіші швидкого доступу до функцій і параметрами автомобіля. Під ними знаходяться органи управління системою кондиціонування повітря.

Важіль коробки передач з перемикачем системи управління режимами водіння зручно розташований в центральній консолі. Поруч з ним ви знайдете контролер iDrive Touch, яким також зможе користуватися пасажир переднього сидіння.

Система комфортного доступу.


Інноваційна і проста у використанні система комфортного доступу дозволяє відкривати двері автомобіля і запускати двигун без безпосереднього використання ключа.

Коли ви наближаєтеся до автомобіля, система автоматично розпізнає ключ, який може при цьому перебувати в кишені брюк або портфелі. Після автоматичного відмикання дверей можна запустити двигун за допомогою клавіші Start / Stop. Надійність функції забезпечується механізмом розпізнавання ключа.

Додатковий обігрівач.


Допоміжний обігрівач з дистанційним управлінням - ідеальне рішення для зими і холодних днів. Опалювач за короткий термін встановлює комфортну температуру в салоні без необхідності у запуску двигуна.

У ролі джерела тепла виступає водяній обігрівач, який отримує енергію від паливної системи. Крім того, пристрій підігріває холодний двигун. Це знижує витрату палива у фазі прогріву. Допоміжний обігрівач може включатися автоматично при зовнішній температурі нижче -15 ° C, а також вручну при будь-якій температурі.