Динамічні характеристики та економічність

Двигуни BMW TwinPower Turbo.


Для двомісного автомобіля з відкидним верхом повітря має найважливіше значення, у тому числі під капотом. Для BMW 6 серії Кабріолет пропонуються три двигуни BMW TwinPower Turbo, оснащені технологіями BMW EfficientDynamics. Ці силові агрегати поєднують в собі найсучасніші системи упорскування, безступінчасте управління потужністю і інноваційну технологію турбонаддува.

BMW EfficientDynamics.


Для BMW фокус уваги завжди спрямований до максимального задоволення від водіння, яка б не була мета, - максимальна потужність або мінімальний витрата палива. Мета стратегії BMW EfficientDynamics - мінімізувати витрату палива і об'єм токсичних вихлопів і одночасно з цим поліпшити динамічні характеристики, подарувати ще більше задоволення від водіння.

Це комплексний пакет технологій, що охоплює систему приводу, управління енергією і продуману легковагу конструкцію BMW. Ці технології включені в базову комплектацію кожного BMW. Завдяки новому поколінню бензинових і дизельних двигунів BMW TwinPower Turbo вдалося додатково знизити витрату палива і поліпшити динамічні характеристики автомобілів BMW. Підвищення економічності також досягається за рахунок оптимізації аеродинамічних характеристик.

Спортивна вихлопна система.


Насичене звучання спортивної вихлопної системи ідеально доповнює атлетичний вигляд автомобіля. Звучання може змінюватися за допомогою інтегрованого механізму випускного клапана, який контролює система управління режимами водіння.

У динамічних режимах водіння SPORT і SPORT + враження посилюється за рахунок ще більш ефектного звучання двигуна, тоді як режими, орієнтовані на комфорт, подразумевают стриману акустику, яка більше підходить для далеких поїздок і підсилює відчуття розкоші.

Динамічні характеристики.


Те, що здається абсолютно природним і закономірним, найчастіше є плодом важкої праці. Це повною мірою відноситься до BMW 6 серії Кабріолет. Слухняність і легкість управління досягаються за рахунок ретельної, надточної налаштування шасі.

Технології BMW EfficientDynamics, наприклад 8-циліндровий V-образний і 6-циліндрові рядні двигуни BMW TwinPower Turbo, а також стандартна 8-ступінчаста спортивна коробка передач Steptronic, перетворюють цей автомобіль в надзвичайно динамічний кабріолет, в якому можна повною мірою насолодитися легким, повітряним відчуттям сонця і вітру.

8-ступінчаста спортивна КПП Steptronic.


8-ступінчаста спортивна КПП Steptronic адаптується до будь манері водіння - від комфортної неспішної їзди до підкреслено динамічного стилю. Зрозуміло, крім автоматичного перемикання передач в будь-який момент можливо ручне перемикання.

Ручне перемикання може здійснюватися за допомогою важеля КПП з динамічним дизайном або ж за допомогою підрульових перемикачів.

У спортивному режимі перемикання передач налаштоване таким чином, щоб забезпечувати максимальну потужність. Завдяки великій кількості передач і малої різниці передавальних чисел двигун постійно працює в режимі, в якому досягається оптимальне поєднання потужності і економічності. У спортивному режимі автомобіль розганяється швидше (наприклад, при обгонах).

При русі на високих швидкостях додаткова восьма передача дозволяє зменшити число обертів двигуна і тим самим знизити витрату палива і рівень шуму. Важливу роль у цьому процесі відіграє нова високоефективна муфта гідротрансформатора. 8-ступінчаста спортивна КПП Steptronic - це дивовижна плавність перемикання і максимальна ефективність.

BMW xDrive.


Інтелектуальна система повного приводу BMW xDrive бездоганно адаптується до найскладнішим умовам, завжди забезпечуючи оптимальну якість зчеплення коліс з дорогою. Система повного приводу xDrive і система динамічного контролю курсової стійкості DSC гарантують максимальну курсову стійкість вашого BMW.

Датчики DSC керують системою xDrive, яка динамічно перерозподіляє тягу між осями, запобігаючи надлишкову або недостатню обертальність і тим самим забезпечуючи чудову курсову стійкість. При цьому в складних умовах потрібно менше втручання з боку системи DSC. Система BMW xDrive поєднує в собі всі переваги повного приводу (якісне зчеплення з дорогою, курсова стійкість і безпеку водіння) з класичною маневреністю BMW. В результаті автомобіль дарує ще більше задоволення від водіння.

Інтелектуальне управління енергією.


В якості стандартного устаткування система інтелектуального управління енергією BMW 6 серії Кабріолет включає в себе наступні технології BMW EfficientDynamics: режим ECO PRO, функцію автоматичної зупинки і запуску двигуна, рекуперацію енергії гальмування. Максимальна ефективність і екологічність досягаються шляхом спільного використання цих технологій.