Допомога водію

Пакет систем Driving Assistant Plus.


   

Крім систем допомоги водієві, системи попередження про схід зі смуги руху, системи попередження про зіткнення (включаючи функцію первинного гальмування в міських умовах), пакет Driving Assistant Plus містить у собі активний круїз-контроль з функцією Stop & Go, який зробить водіння ще більш комфортним.

   

Активна система круїз-контролю підтримує задану водієм швидкість руху та дистанцію до попереду йде транспортного засобу на швидкостях до 210 км / ч. У повільному транспортному потоці або заторі автомобіль самостійно здійснює розгін і гальмування, підтримуючи задану дистанцію до попереду йде транспортного засобу, аж до повної зупинки автомобіля при необхідності. Якщо водій попереду транспортного засобу різко гальмує, ваш BMW реагує негайно за умови, що система попередження про зіткнення активна. Система послідовно виконує декілька дій. Спочатку висвічується застережливий символ, потім символ починає блимати і доповнюється звуковим сигналом, після чого виконується гальмування.

Проекційний дисплей BMW.


Повноколірний проекційний дисплей BMW відображає важливу інформацію безпосередньо в полі зору водія, дозволяючи не відволікатися від ситуації на дорозі.

Відображатися можуть такі дані, як поточна швидкість, інформація навігаційної системи, обмеження швидкості (включаючи заборону обгону), часто використовувані функції - наприклад, телефон і розваги (радіопередачі, назви музичних композицій), - а також інформація і попередження від систем допомоги водієві.

Символи, що проектуються на лобове скло, відображаються у високому дозволі і повному кольорі. Проектоване зображення виглядає так, немов знаходиться в 2,3 м від капота автомобіля. У поєднанні з оптимальним розташуванням проекції це забезпечує швидкість і зручність сприйняття інформації і дозволяє практично не відволікатися від дороги.

Яскравість зображення коригується відповідно до поточної освітленістю. Крім того, в системі передбачені денний і нічний режими, а також регулювання висоти дисплея. Водій може самостійно вказати види даних, які слід відображати крім поточної швидкості і попереджень систем допомоги водієві.

Система допомоги при паркуванні.


Система допомоги при паркуванні полегшує парковку автомобіля паралельно напрямку руху. Як в активному, так і в неактивному стані система визначає придатні місця для паркування, коли автомобіль рухається на швидкості до 35 км / год і знаходиться на відстані до 1,5 м від припаркованих машин.

Коли відповідне місце знайдено, необхідно включити покажчик повороту, після чого система допомоги при парковці приймає на себе рульове управління, тоді як від водія потрібно лише відповідним чином перемикати передачі і натискати педалі акселератора і гальма. Система також подає звукові сигнали і відображає вказівки на дисплеї управління. Завдяки цьому парковка стає ще простіше і безпечніше.

Система нічного бачення BMW Night Vision з функцією розпізнавання пішоходів.


Система нічного бачення BMW Night Vision з функцією розпізнавання пішоходів розширює поле зору водія за межі освітленого фарами ділянки дороги, що дозволяє в темний час доби виявити людей і великих тварин, що знаходяться на значній відстані від автомобіля.

Інфрачервона камера, розташована за гратами радіатора, контролює простір перед автомобілем і передає отримані зображення на дисплей управління. Система розпізнає людей і тварин на відстані до 300 м.

Враховуючи швидкість руху і кут повороту передніх коліс, система також розраховує ймовірність зіткнення з розпізнаними об'єктами. При високій небезпеки зіткнення система накладає на відеозображення миготливий червоний символ (тварина або людина), а також відображає цей символ на опціонально проекційному дисплеї. Звучить застережливий сигнал, гальма приводяться у стан готовності.

Система попередження про небезпеку зіткнення автоматично активується при запуску двигуна. Таким чином, у разі появи небезпеки система видає попередження навіть при вимкненому дисплеї. Система нічного бачення BMW Night Vision з функцією розпізнавання пішоходів - інноваційна технологія у складі пакету BMW ConnectedDrive.

BMW Selective Beam.


Завдяки неослепляющим системі автоматичного управління дальнім світлом BMW Selective Beam водіння в темний час доби стає більш комфортним і безпечним. Система забезпечує чудову видимість у темряві, запобігаючи при цьому осліплення інших водіїв.

Розпізнаючи інших учасників руху, система вибірково змінює форму світлового потоку, щоб виключити осліплення. Робочий діапазон в 400 м забезпечує раннє розпізнавання небезпеки засліплення і підвищена якість відстеження.

Круговий огляд.


Система кругового огляду об'єднує в собі декілька камер і функцій - вид зверху, бічний огляд, камера заднього виду. Камери в зовнішніх дзеркалах в поєднанні з камерою заднього виду забезпечують огляд автомобіля з охопленням в 270 °.

Функція виду зверху дозволяє відобразити простір по сторонах від автомобіля, полегшуючи маневрування. Бічний огляд підвищує безпеку руху на ділянках з обмеженою видимістю (вузькі виїзди, складні перехрестя). Дві цифрові камери, розташовані в передній частині кузова з лівого і правого боків, передають зображення ділянки простору перед автомобілем. Це дозволяє завчасно виявити наближаються транспортні засоби та відповідним чином відреагувати. Функція бічного огляду автоматично відключається, коли автомобіль набирає швидкість 15 км / ч. Після цього водій при бажанні може вручну активувати камеру заднього виду, функції виду зверху і бічного огляду.

Відеокамери активуються при включенні заднього ходу, а також при натисканні кнопки PDC або кнопки бічного огляду. Зображення виводиться на дисплей управління.

Навігаційна система Professional з контролером iDrive Touch.


Навігаційну систему Professional відрізняють витончений дизайн і вражаючий набір функцій - проста у використанні навігаційна система ідеально інтегрована в концепцію управління за допомогою контролера iDrive і центрального дисплея.

Система включає в себе бездротову гарнітуру з інтерфейсом USB і голосовим управлінням, аудіосистему BMW Professional з DVD-приводом, а також має 20 ГБ пам'яті для звукових файлів. Крім того, є функції відображення альтернативних онлайн-маршрутів, а також музична база даних. Найбільш популярні об'єкти POI (об'єкти інтересу) відображаються у вигляді символів (заправна станція, готель тощо. Д.) Відповідно до частоти пошуку в меню POI. Стаціонарний кольоровий дисплей високого дозволу з діагоналлю 10,25 дюйма і спліт-функцією гарантує оптимальну читаність і чіткість зображення.

Інтуїтивно зрозуміле керування функціями здійснюється за допомогою контролера iDrive Touch з сенсорною панеллю, який підтримує рукописне введення адреси пункту призначення. Крім того, системою можна керувати за допомогою кнопок безпосереднього доступу до меню, восьми настроюються клавіш або голосових команд. Функція тривимірного відображення карти на тлі супутникових знімків з фотореалістичним поданням обраних пам'яток перетворює навігацію в незвичайно видовищний процес.