Лінії обробки та оснащення

Лінії обробки BMW.

   

Для BMW 5 серії Седан пропонуються лінії обробки BMW Luxury і Modern. Виберіть підходящий Вам характер і адаптуйте свій BMW 5 серії Седан у відповідності зі своїми побажаннями. BMW пропонує Вам різноманітні можливості для індивідуалізації.

M Спорт пакет.


«Зірковий час» для спортивної естетики: завдяки опціонально M Спорт пакету інноваційна динаміка BMW 5 серії Седан постає у більш енергійній формі.

   

Ексклюзивні деталі ставлять візуальні акценти, в той час як спортивна підвіска M * покращує динамічні характеристики автомобіля. Зовнішні компоненти аеродинамічного пакету M підвищують спортивність BMW 5 серії Седан. Завдяки великим воздухозаборникам передній фартух з оптимізованою аеродинамікою виглядає більш солідно. Накладки порогів з додатковою світловий гранню надають силуету витончений вигляд, який ідеально завершується заднім фартухом з вихлопними трубами з чорного хрому і примітним дифузором у виконанні Dark Shadow металік, який підвищує притискну силу на високих швидкостях. На вибір пропонується два варіанти легкосплавних дисків M з дизайном Double Spoke: 18-дюймові 613 M або 19-дюймові 351 M.

   

Як тільки Ви відкриваєте двері, Ваш погляд тут же привертає накладка порога з хромованою вставкою і логотипом M. У салоні Ви побачите інші компоненти M Спорт пакета. Спортивні сидіння, оббиті ексклюзивним поєднанням тканини алькантара сірого (Grey Shadow) або темно-сірого (Anthrazit) кольору, поєднуються зі стилем моделей М (додатково доступно комфортабельне сидіння водія і переднього пасажира в шкіряному виконанні Dakota, чорній шкірі наппа з індивідуальною рядком шва або шкірі BMW Individual).

   

Пакети.


Пакети оснащення BMW - це ідеальне рішення, якщо Ви замислюєтеся про опціонально оснащенні для BMW 5 серії Седан. Зверніться до свого дилера BMW, щоб отримати інформацію про пропоновані у Вашій країні пакетах, або знайдіть відповідну інформацію в конфігураторі на національному веб-сайті BMW.

BMW Individual.


Унікальність будь-якого характеру розкривається в деталях. Так як в них міститься вся суть справжньою ексклюзивності. Надайте прагненню до досконалості нотку індивідуальності.

Вражає як зовні, так і всередині. Програма BMW Individual для BMW 5 серії Седан ставить у вигляді автомобіля виразні акценти. Передусім тут варто відзначити забарвлення BMW Individual "Темно-синій морозний металік". На створення цього особливого кольору кузова дизайнерів надихнули ясні полярні ночі. Так як саме їх холодна краса надає унікальну ауру "Темно-синій морозний металік". Завдяки своїм матовим темно-синім поверхням даний варіант виконання ідеально підкреслює енергійні лінії BMW 5 серії Седан і доводить: «Справжня розкіш виражається в елегантній стриманості».

Елегантний образ знаходить своє продовження і в інтер'єрі. Пропонована за програмою BMW Individual дрібнозерниста шкіра Merino кольору «Бежевий кашемір» викликає подвійний захват: візуально завдяки своєму бархатисто-м'якого виду і на дотик за рахунок особливої ​​еластичності. Обидві ці якості вказують на унікальне походження шкіри. Так як вже при виборі матеріалу встановлюються найвищі масштаби. Спочатку після ретельного і прискіпливого відбору шкіра забарвлюється в своєму природному стані. І потім піддається акуратною ручній обробці. Завдяки складному процесу пігментації шкіра Merino BMW Individual набуває свою неймовірно м'яку і еластичну структуру з відкритими порами. Ексклюзивність у своїй природній формі. При цьому на вибір пропонується різні колірні рішення: від шовковисто-сірого до «Коричневого Амаро».

Світлі відтінки панелей інтер'єру BMW Individual у світло-коричневому кольорі Sen і дрібнозерниста шкіра BMW Individual Merino кольору «Бежевий кашемір» звертають увагу на величезний салон, залитий світлом. Завдяки таким витонченим деталям програма BMW Individual для 5 серії Седан є ідеальним завершенням дизайну автомобіля. BMW Individual для 5 серії Седан. Такий же індивідуальний, як Ви самі.

Оригінальні приналежності BMW.

Завдяки оригінальним принадлежностям BMW Ви можете додатково підкреслити спортивність і елегантність свого BMW 5 серії Седан. Тут Вашій вуніманію представлений широкий вибір індивідуальних і високоякісних продуктів.

Вішалка для одягу дозволяє перевозити одяг, не мнучи її, і завдяки знімному гачка може бути використана за межами автомобіля.

Складаний столик пропонує заднім пасажирам практичну підставку і регулюється як по висоті, так і по куту нахилу. Крім цього, він має в своєму розпорядженні висувним підсклянником з витонченим хромованим кільцем.

Для задніх пасажирів пропонується тримач BMW для Apple iPad, який сумісний з усіма моделями iPad. Завдяки простій фіксації в базовому тримачі системи Travel & Comfort Ви можете зручно і без будь-яких зусиль управляти своїм планшетним комп'ютером. Тримач можна відрегулювати по висоті і куту нахилу, що входить в комплект поставки опора також дозволяє використовувати його за межами автомобіля.

Вставний адаптер являє собою надійну і стабільну док-станцію з інтегрованою функцією швидкої зарядки для мобільних телефонів від Apple, Nokia, Motorola, Samsung, Sony Ericsson, а також RIM / BlackBerry. Завдяки надійному з'єднанню з автомобільною антеною забезпечується оптимальне якість передачі і прийому сигналу, а рівень електромагнітного навантаження в салоні знижується. Залежно від комплектації автомобіля, використовуваного телеофона та відповідного адаптера Ви за допомогою функції BMW Apps можете інтегрувати в систему автомобіля додатки для смартфонів.

Сумка для зберігання Luxury об'ємом 20 літрів, що розміщується в задній частині салону, забезпечує додаткове місце для зберігання. Вона фіксується на задньому сидінні за допомогою центрального ременя безпеки і містить різні відсіки для зберігання, наприклад термоізольований тримач для пляшок.

Задній кронштейн дозволяє легко перевозити до трьох велосипедів і розташовує простий в управлінні системою кріплення до тягово-зчіпний пристрій. Завдяки своїй максимально допустимому навантаженні на ньому також можна перевозити електровелосипеди.

У базовій версії тримач призначений для перевезення 2 велосипедів. Ви також можете замовити додатковий кронштейн для третього велосипеда. Тримач і велосипеди при цьому захищені від крадіжки. Якщо Вам необхідно відкрити задню кришку, Ви можете відкинути тримач тому. Тримач зроблений складним і таким чином має невеликі розміри зберігання. Він використовується тільки в поєднанні з поставляється окремо тягово-зчіпним пристроєм. Ви також можете замовити транспортувальну сумку і спеціальну рампу для полегшення завантаження автомобіля.

Дитяче сидіння BMW Junior Seat 1 призначено для дітей у віці приблизно від 10 місяців до 3,5 років (приблизно від 9 до 18 кг). Дитяче крісло включає в себе каркас з власною 5-точковою пасової системою і базою ISOFIX. Каркас сидіння можна легко відсунути вперед і назад на встановленій базі ISOFIX. Запатентовані інтегровані пневмоподушки забезпечують високий рівень захисту при бічному зіткненні і вельми зручні в повсякденній експлуатації завдяки своїй м'якості.