Комфорт

Комфортний доступ.


Інноваційний комфорт управління - функція комфортного доступу, включаючи безконтактне відкривання і закривання задньої кришки, дозволяє Вам відкрити двері автомобіля і після цього запустити двигун - і все це без використання ключа.

Ключ, що знаходиться, наприклад, в кишені брюк або портфелі, автоматично розпізнається системою, як тільки Ви наблизитеся до автомобіля. Після автоматичного розблокування дверей Ви можете увійти в автомобіль і запустити двигун за допомогою кнопки Start / Stop.

До складу даної функції входить можливість безконтактного відкривання і закривання задньої кришки. Для цього Вам необхідно провести ногою під центральною частиною заднього бампера. Для розпізнавання людини і реєстрації руху ногою в задньому бампері на різній висоті встановлені спеціальні датчики. Дозвіл на доступ до автомобіля видається тільки в тому випадку, якщо система при цьому ідентифікує ключ від автомобіля. Тільки після цього замок багажного відсіку розблокується, а задня кришка підніметься вгору.

Завдяки ідентифікації по ключу гарантується безперебійна працездатність системи. Знаходяться під автомобілем предмети і навіть пробегающие під заднім бампером тварини неспроможні збити її з пантелику.

Багатофункціональний приладовий дисплей.


Багатофункціональний приладовий дисплей з діагоналлю 10,2 дюйма і технологією Black Panel забезпечує унікальну візуалізацію під час водіння.

Дисплей може працювати в трьох різних режимах, кожен з яких має свої особливості і адаптований у плані колірного і графічного оформлення, а саме Comfort, ECO PRO і Sport.

Розважальна система Professional для задніх пасажирів.


Розважальна система Professional для задніх пасажирів включає в себе два окремих кольорових монітора з діагоналлю 9,2 дюйма і регулюванням по куту нахилу, а також привід DVD.

Під час руху дана система дозволяє заднім пасажирам користуватися навігацією і переглядати сторінки в Інтернеті (при підключенні до мобільного мережі). У числі інших функцій дистанційне керування, виходи для підключення MP3-плеєра і навушники (у тому числі бездротові).

BMW Service Inclusive.


BMW Service Inclusive - це перший крок на шляху до безмежного задоволення за кермом. Так як в даний пакет вже входять основні роботи з сервісу та обслуговування автомобіля.

Пакет BMW Service Inclusive включає в себе всі необхідні Вашій BMW послуги, які предоставлют протягом узгодженого часу. І все це в будь-якій точці планети.

До нього входять такі послуги: заміна моторного масла, включаючи долівку (умова: регулярна заміна масла в авторизованому сервісному центрі BMW), заміна мікрофільтра, паливного фільтра, повітряного фільтра і свічок запалювання, заміна гальмівної рідини, перевірка автомобіля та інші роботи згідно сервісній книжці.