Динаміка

BMW M550d xDrive.


Інженери BMW M втілили весь свій досвід в моделі BMW M550d xDrive з ексклюзивними, точно налаштованим системами трансмісії, підвіски і рульового управління. Результат - автомобіль, вражаючий унікальним поєднанням динаміки, комфорту і функціональності.

Примітні деталі підкреслюють спортивний характер і відрізняють автомобіль як всередині, так і зовні від інших моделей BMW 5 серії Седан - завдяки генам M.

Гени M при першому погляді на BMW M550d xDrive створюють впевненість у його чудовою динаміці. Спортивний характер візуально підкреслять цілим рядом унікальних і вкрай ексклюзивних деталей.

Навіть здалеку BMW M550d xDrive виділяється з маси автомобілів. Спеціально розроблений дизайн опціональних 20-дюймових дисків складно не помітити. Специфічні повітрозабірники в широкому передньому бампері надають автомобілю солідний образ і одночасно з цим забезпечують ефективне охолодження двигуна і гальм. Він комплектується спортивними зовнішніми дзеркалами з кришками кольору «Сіре залізо» з ефектом «металік». У енергійної задній частині увагу привертає напис «M550d», а унікальний дизайн вихлопних труб чорного глянцевого кольору підкреслює динамічний образ.

Гени M створюють в BMW 5 серії Седан унікальну атмосферу: Ідеальне поєднання спортивності і елегантності відбивається в унікальній обстановці, яка панує в інтер'єрі BMW M550d xDrive.

Вже при відкритті водійських дверей Ваш погляд привертає напис «M550d» на накладці порога. Вона підкреслює ексклюзивність BMW M GmbH, яка знаходить своє вираження в інтер'єрі у вигляді високоякісних матеріалів. Для водія вона означає абсолютне задоволення від водіння. Неслизьке шкіряне рульове колесо M надійно лежить в руках, що дозволяє максимально точно управляти BMW M550d xDrive. Інтегровані підрульові перемикачі гарантують більш комфортне і швидке перемикання передач для ще більшого задоволення за кермом. При динамічному проходженні поворотів спортивні сидіння M з продуманою ергономікою забезпечують оптимальну підтримку тіла, а м'яка комбінована обробка тканиною і алькантарою пропонує Вам високий рівень комфорту в поєднанні з елегантним виглядом. У числі інших спортивних акцентів логотипи M на передній панелі і важелі перемикання передач. Планки інтер'єру з обробкою алюмінієм Hexagon надають інтер'єру елегантність, а оббивка BMW Individual витонченого антрацитового кольору створює в ньому ексклюзивну атмосферу.

Бензинові двигуни з технологією BMW TwinPower Turbo.


Пакет інновацій 8-, 6 і 4-циліндрових бензинових двигунів BMW TwinPower Turbo відноситься до центральних заходам стратегії BMW EfficientDynamics: завдяки турбонагнетателю TwinScroll в поєднанні з системами високоточного уприскування палива, Valvetronic і Double-VANOS витрата палива знижується, у той час як динаміка підвищується .

Найвища потужність: головний представник для лінійки BMW 5-ої серії Limousine - восьмициліндровий бензиновий двигун з технологією BMW TwinPower Turbo для BMW 550i, оснащений двома турбокомпресорами, системами Valvetronic і Double-VANOS, а також системою безпосереднього вприскування палива і високоточною системою впорскування. Dieses Двигун підтримує обороти в діапазоні 2000-4500 об / хв, має крутний момент 650 Нм і потужністю 330 кВт (449 л. С.) І розганяє автомобіль до 100 км / год за неймовірне час - 4,6 с (xDrive: 4, 4 с). Компактна конструкція двигуна скорочує шлях відводу відпрацьованого газу і також піклується про особливо чутливої ​​прийомистості, а система Double-VANOS оптимально розподіляє крутний момент за допомогою сумарного діапазону числа обертів на всьому протязі роботи двигуна. BMW 550i також вражає своєю ефективністю: витрата палива в змішаному циклі дорівнює 8,8 - 8,6 л на 100 км (xDrive: 9,3 - 9,2 л) при викидах CO2 від 206 до 199 г / км (xDrive: 218 - 214 г / км).

Рядний 6-циліндровий двигун BMW TwinPower Turbo на BMW 535i розвиває 225 кВт (306 к.с.) і 400 Нм крутного моменту в широкому діапазоні оборотів - і вражає своєю плавністю ходу. На фоні неймовірної динаміки ще більше вражає його витрата палива в змішаному циклі: BMW 5 серії Седан потрібно всього 8,4 - 7,2 л / 100 км (xDrive: 8,1 - 7,6 л). Викиди CO2 в розмірі 196 - 169 г / км (xDrive: 188 - 178 г / км) також заслуговують на увагу.

4-циліндрові бензинові двигуни BMW 5 серії Седан вражають своєю високою динамікою при низькій витраті палива - завдяки технології BMW TwinPower Turbo. Система регулювання ходу клапанів Valvetronic і система безпосереднього впорскування бензину, що входять в даний пакет інновацій BMW EfficientDynamics, знижують споживання палива. У той же час поєднання турбокомпресора TwinScroll і системи Double-VANOS підвищує потужність і покращує прийомистість. Факти говорять самі за себе: двигун на моделі BMW 528i видає значні 180 кВт (245 к.с.) і завдяки крутному моменту 350 Нм розганяє автомобіль з місця до 100 км / год всього за 6,2 секунди - витрачаючи від 7,0 до 6,1 л / 100 км (xDrive: 6,8 -6,4 л) при викидах CO2 від 164 до 142 г / км (xDrive: 159 - 149 г / км). Силовий агрегат BMW 520i також вражають своїми потужностними показниками: двигун потужністю 135 кВт (184 к.с.) споживає лише 6,8 - 6,0 літрів палива на 100 кілометрів пробігу, в той час як на розгін з місця до 100 км / год йому необхідно 7,9 секунди. Крім того, всі серійні бензинові двигуни BMW 5-ої серії Limousine відповідають стандарту Євро-6.

Всі значення були встановлені в ході європейського тестового циклу і залежать від встановленої на автомобілі розмірності шин.

Дизельні двигуни з технологією BMW TwinPower Turbo.


Дизельні двигуни BMW TwinPower Turbo для BMW 5 серії Седан. Більш потужні, більш чуйні - і більш ефективні.

Істинна динаміка в поєднанні з неймовірною економічністю - саме це пропонують рядні 6-циліндрові двигуни BMW TwinPower Turbo. Такого успішного поєднання високої потужності і зниження витрати палива і вмісту шкідливих речовин вдалося домогтися завдяки пакету інноваційних технологій BMW EfficientDynamics. Комбінація системи безпосереднього вприскування палива Common-Rail останнього покоління, багатоступінчастого турбонаддува і змінюваної геометрії турбіни забезпечує BMW 535d вражаючу потужність 230 кВт (313 к.с.) і значний крутний момент 630 Нм. Завдяки таким показникам рядний 6-циліндровий двигун розганяє автомобіль з місця до 100 км / год за 5,3 с (xDrive: 5,1 с). Що стосується витрати палива, то силовий агрегат задовольняється всього 5,6 - 5,3 л дизельного палива на 100 км пробігу (xDrive: 6,0 - 5,6 л). У моделі BMW 530d двигун розвиває потужність 190 кВт (258 л. С.) І вже при 1500 об / хв демонструє максимальний крутний момент 560 Нм. Прискорення до 100 км / год займає всього 5,8 с (xDrive: 5,7 с), у той час як витрата палива залишається на економічному рівні 5,1-5,5 л / 100 км (xDrive: 5,4-5 , 8).

Двигун BMW 525d показує впевнені результати: володіючи потужністю 160 кВт (218 к.с.), він розганяє BMW 5-ої серії Limousine з 0 до 100 км / год за 7,0 секунди (xDrive: 7,0 с) - з низьким витратою палива від 4,9 до 5,3 л / 100 км (xDrive: від 5,1 до 5,4 л) і рівнем викиду CO2 від 129 до 139 г / км (xDrive: від 133 до 143 г / км).

Безмежне задоволення від водіння при високому рівні екологічності також забезпечує модель BMW 520d: чотирициліндровий дизельний силовий агрегат BMW TwinPower Turbo, що розвиває 380 Нм крутного моменту в діапазоні від 1750 до 2750 об / хв, гарантує відмінну динаміку. При цьому двигун показує низьку витрату палива від 4,9 до 4,5 л на 100 км (xDrive: 5,3 - 4,9 л) і викидає в атмосферу від 129 до 119 г / км CO2 (xDrive: 139 - 129 г / км). Така ефективність гарантує дивовижний максимальний запас ходу 1 555 км. Базовий силовий агрегат BMW 518d не поступається своїм більш об'ємистим побратимам в плані спритності та економічності: 105 кВт (143 к.с.) забезпечують значну тягу і дозволяють автомобілю розганятися з місця до 100 км / год за 9,6 - 9,7 с. Витрата палива і екологічність також вражають - 4,9 - 4,5 л / 100 км і 129 - 119 г CO2 на кілометр пробігу. Крім цього, завдяки серійної технології BMW BluePerformance всі дизельні двигуни з технологією BMW TwinPower Turbo відповідають стандарту Євро-6.

Всі значення були встановлені в ході європейського тестового циклу і залежать від встановленої на автомобілі розмірності шин.

Підвіска.


Роботу підвіски BMW 5 серії Седан Ви відразу ж відчуєте з того, з якою точністю Ваші рухи рульовим колесом переносяться на дорожнє полотно - при цьому вона забезпечує найвищий рівень безпеки та комфорту.

При цьому вона чудово виконує різні вимоги: вона в однаковій мірі комфортна, динамічна і безпечна. Такий результат досягається завдяки развесовке по осях в співвідношенні 50:50 і ідеальної налаштуванні компонентів.

Алюмінієва інтегральна задня підвіска звільняє трансмісію від вібрацій, викликаних нерівностями дорожнього полотна, така конструкція забезпечує оптимальну передачу крутного моменту на дорогу і підвищений комфорт. Ще більше комфорту можна отримати за допомогою опціонального інтегрального активного рульового управління. Передня підвіска зі здвоєними поперечними важелями гарантує оптимальне зчеплення коліс з дорогою. Вона також виготовлена ​​з сніжающего масу автомобіля алюмінію, але розташовує при цьому високим ступенем жорсткості. Це підвищує пасивну безпеку і гарантує найвищий комфорт навіть при спортивному водінні.

Завдяки опциональной системі регулювання жорсткості амортизаторів характеристика демпфірування може бути додатково адаптована до відповідної дорожньої ситуації. Поряд зі стандартною налаштуванням Comfort Ви можете налаштувати амортизатори на максимальний комфорт, активувавши режим Comfort + (недоступний для BMW M550d xDrive) - і таким чином звести до мінімуму неприємну розгойдування кузова на нерівній дорозі.

Опциональная система Adaptive Drive об'єднує систему динамічного регулювання амортизаторів з активною підвіскою Dynamic Drive. Спеціальні датчики безупинно вимірюють швидкість, кут повороту рульового колеса, а також поперечне і поздовжнє прискорення автомобіля. На підставі отриманих даних вона підлаштовує стабілізатори та амортизатори. Це забезпечує більш точну керованість, коротший гальмівний шлях і підвищений їздовий комфорт.

Інтегральне активне рульове управління.


Інтегральне активне рульове управління для автомобілів із заднім приводом об'єднує задні поворачивающиеся колеса із змінним передавальним відношенням рульового керування на передній осі.

На швидкості менше 60 км / год передні і задні колеса повертаються в протилежному напрямку, щоб зменшити радіус повороту і підвищити маневреність автомобіля завдяки ефекту більш короткої бази. На швидкості більше 60 км / год передні і задні колеса повертаються в одному напрямку, в результаті чого створюється ефект більш довгої колісної бази. Це підвищує стійкість і комфорт - особливо при швидкому і різкому перестроюванні.

Перемикач режимів руху.


Перемикач режимів руху пропонує Вам вибір: за допомогою кнопки на центральній консолі Ви можете активувати відповідний режим.

Перейдіть з режиму Comfort зі стандартними настройками двигуна і трансмісії в орієнтований на ефективність режим ECO PRO або режим Sport, який підвищує динаміку автомобіля. Обрані в справжній момент настройки відображаються на дисплеї під тахометром.

Режим ECO PRO, мета якого полягає в економії палива, відповідним чином адаптує характеристику роботи педалі акселератора, коробки передач та системи опалення / кондиціонування повітря. Підказки ECO PRO допомагають оптимізувати власний стиль водіння, в той час як індикатор бонусного запасу ходу інформує водія про те, скільки додаткових кілометрів можна проїхати завдяки активації режиму ECO PRO.

Залежно від індивідуального стилю водіння режим ECO PRO забезпечує зниження витрати палива аж до 20 відсотків. Ще 5 відсотків палива дозволяють заощадити такі додаткові функції, як режим руху накатом, функція розрахунку оптимального маршруту і функція ECO PRO Route, які працюють у поєднанні з автоматичною коробкою передач і навігаційною системою Professional. Розрахункова економія палива визначена в ході внутрішніх досліджень BMW.

Функція розрахунку оптимального маршруту, що працює в поєднанні з навігаційною системою останнього покоління, оцінює місцеві особливості руху і виводить задовго до того, як Ви розпізнаєте ситуацію, відповідні ради по об'їзду. Якщо за наступним поворотом знаходиться населений пункт або діє обмеження швидкості, то система ще до повороту порекомендує Вам прибрати ногу з педалі акселератора, щоб оптимальним чином підлаштувати швидкість руху.

Додаткове зниження витрати палива також забезпечує функція ECO PRO Route. яка у поєднанні з навігаційною системою Professional на підставі таких параметрів, як індивідуальний стиль водіння, актуальна дорожня ситуація і стан дорожнього щільна, розраховує найефективніший маршрут. Слідувати чи даної рекомендації, Ви можете самостійно вирішити на основі відображуваного потенціалу економії.

Завдяки функції руху накатом (тільки в поєднанні з автоматичною коробкою передач) автомобіль на швидкості до 160 км / год переходить в режим руху накатом, якщо водій прибирає ногу з педалі акселератора і при цьому не гальмує, а функція розрахунку оптимального маршруту не розпізнає необхідність в ефективній адаптації швидкості. У режимі Sport автомобіль, навпаки, реагує більш спонтанно і дозволяє їхати в більш спортивному стилі.

У цьому режимі активується запрограмовані настройки, які в порівнянні з базовими установками орієнтують роботу систем приводу і ходової частини на підвищену динаміку. Двигун відгукується ще більш спонтанно. У комбінації з восьмиступінчастою коробкою передач Steptronic Sport моменти перемикання передач набувають чітко виражений спортивний характер. У поєднанні з адаптивною ходовою частиною їзда в режимі Sport набуває ще більш спортивний характер.

BMW xDrive.


Інтелектуальна система повного приводу BMW xDrive ідеально адаптується до складних дорожніх умов, забезпечуючи при цьому підвищене зчеплення з дорогою. Система xDrive і система динамічного контролю курсової стійкості (DSC) гарантують Вашому автомобілю відмінну стабільність і курсову стійкість.

Система xDrive в частки секунди розподіляє приводне зусилля між обома осями для оптимального зчеплення з дорожнім полотном. Таким чином, система xDrive об'єднує такі переваги повного приводу, як тяга, стійкість і безпеку, з типовою для BMW маневреністю.

Восьмиступінчаста коробка передач Steptronic


Восьмиступінчаста коробка передач дозволяє помітно збільшити комфорт при перемиканні швидкостей і керуванні автомобілем завдяки збільшеній частоті обертання двигуна і зменшеному часу перемикання.

Завдяки цьому найвищий комфорт і відчутна динаміка поєднуються зі зниженою витратою палива.