Дизайн

Дизайн екстер'єру.

Створений для найвимогливіших водіїв: BMW 5 серії Седан при першому ж погляді захоплює своїми динамічними пропорціями і сучасною мовою форм, які послідовно реалізовані в передній і задній частинах автомобіля і в його примітному силуеті.

   

Опціональні світлодіодні фари, злегка зрізані у верхній частині, забезпечують автомобілю харизматичний вигляд. «Ніздрі», які ще більш сильно нахилені вперед, ефектно підкреслюють прагнення BMW 5 серії Седан вперед - натякаючи при цьому на міць, яка ховається за ними.

   

Примітна елегантність бокових ліній послідовно продовжує дизайн передньої частини. Поряд з класичними формами седана BMW, в числі яких довгий капот, короткі свеси і довга колісна база, BMW 5 серії Седан демонструє природну спортивність. На солідність автомобіля також вказують нові задні фари. Завдяки своїй візуальної глибині і L-образній формі вони ідеально вписуються в задню частину з новим бампером і гармонійно завершують атлетичний образ автомобіля.

   

Дизайн інтер'єра.


   

Ідеальна відповідність: салон BMW 5 серії Седан можна порівняти зі зшитим на замовлення костюмом. Відчуття гармонії, високоякісні матеріали - все викликає захват з першого погляду. Логічно структурований кокпіт типово для BMW орієнтований повністю на водія і візуально оточує його.

   

Всі елементи управління розташовані для досягнення максимальної ергономіки, функціями комфорту також легко управляти з місця переднього пасажира.

   

Передні і задні пасажири насолоджуються відчуттям величезного простору, який досягається завдяки елегантному поєднанню горизонтальних поверхонь і строгих ліній. Візуальний центр уваги спрямований на дорогу, в той час як впевнений і сучасний образ інтер'єру забезпечує пасажирам відчуття комфорту і безпеки. Завдяки опціональним лініях оздоблення BMW Luxury і Modern Ви можете вибрати 2 варіанти дизайну, які додадуть самобутній характер вишуканим і розкішним матеріалами і мови форм BMW 5 серії Седан.

Адаптивні світлодіодні фари.


До складу адаптивних світлодіодних фар входять адаптивна система освітлення поворотів з регульованим світлорозподілом для міста / шосе, поворотний світло і неослепляющим система автоматичного управління дальнім світлом. Адаптивні світлодіодні фари забезпечують оптимальне освітлення дорожнього полотна в будь-яких умовах.

У темний час доби регульовані передні фари направляють світло в майбутній поворот, слідуючи за відповідним рухом рульового колеса. Інтегровані лампи освітлення поворотів покращують видимість в ближній зоні і можуть бути включені також на нерухомому автомобілі шляхом включення покажчиків повороту або обертання рульового колеса у відповідному напрямку. Таким чином, адаптивні фари гарантують оптимальний огляд у всіх ситуаціях і тим самим підвищують активну безпеку водіння.

Неослепляющим система автоматичного управління дальнім світлом регулює інтенсивність світлового потоку в залежності від освітленості і кількості транспортних засобів на дорозі, забезпечуючи ідеальне освітлення дороги в темний час доби. Розпізнаючи попереду йдуть і зустрічні транспортні засоби, система плавно і ефективно зменшує яскравість світла, не допускаючи засліплення водіїв.

Атмосфера.


Унікальна атмосфера, що панує в BMW 5 серії Седан, покликана забезпечити лише одне: абсолютний комфорт і обстановку, в якій всі пасажири відчувають максимальну турботу. Центральна консоль злегка повернена до водія.

Всі елементи управління і індикатори розташовані саме там, де їх інтуїтивно очікуєш побачити. Важлива інформація виводиться на опціональний проекційний дисплей на лобовому склі, тобто у безпосереднє поле зору водія. Неповторну обстановку в інтер'єрі BMW 5 серії Седан можна індивідуалізувати за допомогою додаткового оснащення.

Опціональне оснащення «Комфортна підсвічування» пропонує Вам витончену і стильну підсвічування інтер'єру. Вона підкреслює розкішну атмосферу і одночасно є функціональним елементом підсвічування, наприклад у відсіку для зберігання в центральній консолі, в дверних кишенях і обшивці. Завдяки функції перемикання кольору Ви можете вибрати більш яскравий білий або приглушений оранжевий колір підсвічування, щоб створити в салоні необхідний настрій.

Опціональний багатофункціональний дисплей має чотири різних режими роботи зі спеціально налаштованими індикаторами. Таким чином, Ви можете вибрати для себе вподобану колірну схему, відповідну Вашому настрою. При цьому всі режими забезпечують підвищену безпеку, ефективність і зразкову орієнтацію на водія. Вказівки навігаційної системи і дані систем допомоги водієві, що виводяться на даний дисплей, читаються простіше і з першого погляду. Тим самим, нова цифрова технологія індикації значно підвищує комфорт і безпеку, а також гарантує незабутні відчуття.

Завдяки інноваційній аудиосистеме об'ємного звучання Bang & Olufsen класу High End, якою оснащується BMW 5 серії Седан, Ви можете поєднати насолоду від прослуховування музики із грандіозним задоволенням від керування автомобілем. Система включає в себе 16 динаміків загальною потужністю 1200 ват. Видатне звучання також забезпечується за рахунок технології цифрової обробки сигналу Dirac-Dimensions. До складу системи входять режими «Studio» і «Expanded», а також підсвічування кришок динаміків.