Системи допомоги водію

Система допомоги при русі в заторах.


Система допомоги при русі в пробці є складовою частиною спеціальної комплектації Driving Assistant Plus.

Вона автоматично витримує необхідну відстань до попереду автомобіля, автоматично регулює швидкість аж до повної зупинки - і активно управляє автомобілем. Таким чином, автомобіль допомагає Вам рухатися в одній смузі, якщо Ви тримаєтеся за кермо хоча б однією рукою.

Проекційний дисплей BMW.


Повноколірний проекційний дисплей BMW виводить важливу для водія інформацію безпосередньо в полі його видимості і таким чином підвищує його концентрацію на дорожній обстановці.

Залежно від комплектації автомобіля крім вказівки навігаційної системи на проекційному дисплеї можуть відображатися дані системи інформування про швидкісні обмеження з індикацією заборон на обгін або повідомлення системи автоматичної діагностики. Крім цього, Ви можете вивести на нього дані розважальних систем, наприклад інформацію про радіостанції, назва музичного треку, записи телефонної книги і списки викликів.

Система проектує символи на лобове скло з відмінним дозволом. Для індикації використовується весь спектр кольорів, що дозволяє реалістично зображати дорожні знаки. З точки зору ергономіки проектуються на лобове скло символи зручні для водія і не відволікають його уваги від дороги. За бажанням можна поміняти їх розташування. У сонцезахисних окулярах з поляризаційними стеклами індикація повнокольорового проекційного дисплея BMW видна лише з невеликими обмеженнями.

Яскравість проектованого зображення автоматично адаптується до зовнішнього світловому оточенню; для зручності є режим нічний і денний індикації. Настройку яскравості можна зробити в меню iDrive. Крім цього Ви можете самі визначити, яка інформація, крім індикації швидкості і попереджень систем допомоги водієві повинна виводитися на лобове скло.

Сенсорний контролер iDrive.


Сенсорний контролер iDrive дозволяє однією рукою зручно управляти системою iDrive. Завдяки інтегрованої в контролер сенсорної панелі Ви, наприклад, можете виконати рукописний введення адреси в навігаційну систему.

Крім цього, Ви можете викликати різні функції, виконувати їх настройку і перегортати списки. Управління здійснюється легко і інтуїтивно шляхом дотику до сенсорної панелі - для Вас як водія це дійсно досить зручно, так як Вам практично не доводиться відволікатися від дорожньої ситуації. Всі функції, якими Ви керуєте за допомогою контролера, можна переглядати на контрольному дисплеї.

Система нічного бачення BMW з функцією динамічного підсвічування.


Прекрасний огляд навіть вночі: система BMW Night Vision з функцією Dynamic Light Spot розпізнає людей і великих тварин в темряві і на великій відстані, автоматично направляючи на них світло фар.

Тепловізорна камера, встановлена ​​в ліву половину решітки, додатково передає отримане зображення простору перед автомобілем на контрольний дисплей. На дисплеї можуть умовно відображатися люди і тварини, що знаходяться на відстані до 300 метрів.

Як тільки інфрачервоний датчик розпізнає в темряві пішохода або тварина, наприклад косулю, корову або коня, що знаходяться у напрямі можливого зіткнення, система направляє світло однієї з двох незалежно керованих фар з функцією Dynamic Light Spots на розпізнаний об'єкт, не створюючи при цьому неприємного засліплюючого впливу. Попередивши як водія, так і людину на дорозі, такий світло може запобігти можливій аварійну ситуацію.

Додаткове попередження (символ людини або тварини) допомагає водієві в тій чи іншій небезпечній ситуації, відображаючись на багатофункціональній приладової панелі і додаткової системі проектування BMW Head-Up Display. При безпосередній загрозі відображається червоний миготливий символ (тварини або людини), який додатково супроводжується звуковим сигналом попередження про небезпеку, а гальма приводяться у стан максимальної готовності до екстреного гальмування.

Тепловізорна камера на контрольному дисплеї включається натисненням кнопки BMW Night Vision, розташованої під кермом зліва. Індикація попереджувальних повідомлень автоматично активується при запуску двигуна. Функція попередження не залежить від активації відображення символів на дисплеї. Система BMW Night Vision з функцією Dynamic Light Spot є передовою розробкою BMW ConnectedDrive.

Неослепляющим система управління дальнім світлом.


Завдяки неослепляющим системі управління дальнім світлом поїздки в нічний час стають більш приємними і безпечними. Так як вона гарантує Вам оптимальне освітлення дорожнього полотна в темний час доби, не засліплюючи при цьому інших водіїв.

Система розпізнає інші транспортні засоби і цілеспрямовано виключає їх з потоку дальнього світла. Освітлення, дальність якого складає більше 400 м, дозволяє завчасно розпізнати небезпеку і забезпечує відмінну видимість розмітки. Для роботи системи управління дальнім світлом потрібна наявність адаптивних світлодіодних фар або адаптивної системи освітлення поворотів.

Система допомоги при паркуванні.


Система допомоги при паркуванні полегшує пошук відповідного паркувального місця і надає Вам активну допомогу під час паркування.

Ультразвукові датчики на швидкості до 35 км / год і на максимальному віддаленні 1,5 м від ряду припаркованих автомобілів інформують Вас за допомогою індикації на контрольному дисплеї про наявність відповідного паркувального місця, розташованого паралельно дорозі.

Просто знайдіть паркувальне місце, включіть покажчик повороту і натисніть перемикач системи допомоги при парковці BMW, яка активно допоможе Вам припаркувати автомобіль: для цього вона включає передню або задню передачу, управляє рульовим колесом і автоматично натискає педаль акселератора або пригальмовує автомобіль. Парковка ще ніколи не була такою приємною!

Системи камер.


Сигналізація аварійного зближення при парковці, функція кругового огляду Surround View і камера заднього виду: під час паркування і при виїзді з двору Ви контролюєте весь простір навколо автомобіля.

Сигналізація аварійного зближення при парковці (PDC) з передніми і задніми датчиками дозволяє зручно і безпечно припаркувати автомобіль за допомогою візуальних і звукових вказівок.

Система кругового огляду Surround View виводить на контрольний дисплей проекцію автомобіля при огляді зверху. Входить до складу даного обладнання система бічного огляду Side View покращує огляд при виїзді в важко переглядаються місцях. Камера заднього виду полегшує орієнтування при русі заднім ходом під час паркування і на швидкості менше 20 км / ч.

Активний захист.


Активний захист - це превентивний захист водія і пасажирів в рамках BMW ConnectedDrive.

У критичній (передаварійній) ситуації спрацьовують преднатяжители ременів безпеки передніх сидінь і закриваються бічні стекла, а також люк (при його наявності). Критичною ситуацією є, наприклад, ініційоване водієм екстрене гальмування і сильна надлишкова або недостатня обертальність.

У певних критичних ситуаціях система автоматично може уповільнити автомобіль до повної зупинки з максимально можливою інтенсивністю. Завдяки цьому ймовірність другого зіткнення знижується або взагалі виключається.

Крім цього, система контролю втоми водія стежить за Вашим поведінкою і встановлює ознаки втоми. Система аналізує Ваше водіння і реагує на ознаки втоми: якщо вона помітить ці ознаки, то на контрольному дисплеї з'явиться символ, що рекомендує зробити зупинку.