BMW 5ї серії Sedan

BMW 5 Sedan (БМВ 5 Седан) - седан класу «E» з заднім або повним приводом. Дебют рестайлінгової версії шостого покоління моделі відбувся в травні 2013 року.

Щоб відрізнити цей седан п'ятої серії від його дорестайлингового попередника, досить поглянути на бампери, передні повітрозабірники про корму. Дизайнери БМВ їх перемалювали, а інженери визначили навіть базової комплектації моделі ксенонові фари головного світла, які в якості опції можуть бути замінені на повністю світлодіодні. Плюс, автомобіль придбав кілька додаткових варіантів кольори забарвлення кузова.

З інших змін 5 Седан варто відзначити наявність в салоні більшого, ніж раніше, кількості всіляких кишень, ніш і підстаканників, трохи поліпшені матеріали обробки, хоча вони і без того відрізнялися високою якістю, а також опціонний 10-дюймовий дисплей, який замінює собою приладову панель. Цікаво, що комбінація приладів відображається на ньому залежно від обраного режиму їзди. Наприклад, після перемикання в Sport спідометр звичного виду перетвориться в цифровий, а використовується в даний момент передача буде показана всередині тахометра.

У моторній гамі BMW 5 Sedan присутній 10 силових агрегатів - чотири бензинових і шість дизельних. Базовим для седана відтепер слугує 2-літрова дизельна «четвірка» потужністю 143 л. с. і піковим моментом в 360 Нм. Споживає такий мотор від 4,5 до 4,9 літра солярки. А якщо говорити про інших агрегатах, що працюють на важкому паливі, то серед них присутні ще дві «четвірки», що видають 184 і 218 л. с. потужності, і три 6-циліндрових двигуна - з 258, 313 і 318 "конячками". Останній, найпотужніший, розганяє седан до 100 км / год за 4,7 секунди.

Що ж до бензинових двигунів то їх гамма стартує з 4-циліндрових агрегатів потужністю 184 і 245 л. с., а далі йде 306-сильний 6-циліндровий мотор і найпотужніший - 450-сильний, призначений для версії 550i. З таким «серцем» седану потрібно всього 4,6 секунди, щоб розігнатися з місця до 100 км / год. «За умовчанням» автомобіль комплектується 6-ступінчастою механічною коробкою передач, проте в якості опції її замінити на 8-ступінчасту автоматичну.