Послуги та додатки

Послуги ConnectedDrive.


Оснащення послугами ConnectedDrive є обов'язковим для роботи інтелектуальних служб ConnectedDrive, які включають в себе численні інформаційні та розважальні рішення.

   

У їх числі система BMW Online, яка з урахуванням Вашого місця розташування відкриває доступ до такої інформації, як прогнози погоди, новини, онлайн-пошук або офісні функції. Крім цього, у Вашому розпорядженні різні індивідуальні послуги та функції, серед яких веб-камери, інформація про парковках, путівники і гіди по готелях.

   

Також до ваших послуг зручні, надійні і необмежені за часом використання програми для смартфонів, наприклад BMW Connected, і багато іншого. У магазині BMW ConnectedDrive Store Ви знайдете інші практичні і корисні додатки, список яких поповнюється щодня.

Консьєрж-сервіс.


Вам завжди було цікаво знати, що означає мати у своєму розпорядженні персонального дворецького? Тепер це стало можливим: скористайтеся для цього спеціальною послугою, а саме: консьєрж-сервісом від BMW ConnectedDrive. При підключенні до даного сервісу Ви при натисканні на кнопку зв'язуєтеся з співробітником колл-центру BMW, який буде Вашим «особистим асистентом» в дорозі.

Будь це якийсь певний ресторан, найближчий банкомат або чергова аптека - співробітник колл-центру BMW завжди допоможе Вам і за бажанням відправити адресу цікавить Вас об'єкта в навігаційну систему. Він зарезервує для Вас столик в ресторані або номер в готелі. Косьерж-сервіс працює незалежно від Вашого мобільного телефону у Вашій рідній країні і за кордоном, 24 години на добу, 7 днів на тиждень і без будь-яких додаткових витрат. Для користування даною послугою необхідно підключення до послуг ConnectedDrive.

Інтелектуальна система екстреного виклику.


Інтелектуальна система екстреного виклику в разі необхідності забезпечить Вам швидку цілеспрямовану допомогу, а також підтримку спеціально навченим співробітником - на Вашій рідній мові, навіть якщо Ви перебуваєте за кордоном.

Дана система автоматично здійснює екстрений виклик в разі серйозної аварії зі спрацьовуванням подушок безпеки або активацією преднатяжителей ременів безпеки, викликаної ДТП. Через встановлену в автомобілі SIM-карту, тобто незалежно від Вашого мобільного телефону, в колл-центр BMW передаються важливі для служби порятунку дані, такі як точне положення автомобіля, інформація про ступінь тяжкості аварії і можливий ризик отримання травм пасажирами. Співробітники колл-центрів BMW моментально проінформують про це найближчий центр служби порятунку і нададуть учасникам аварії телефонну підтримку до приїзду рятувальників. Функцію екстреного виклику також можна активувати вручну, наприклад щоб викликати допомогою для інших учасників руху.

Функція перетворення мови в текст.


Офіс завжди з Вами: за допомогою функції «Офіс» Ви можете користуватися в автомобілі електронною поштою і SMS через підключений по Bluetooth смартфон.

Функція перетворення мови в текст дозволяє конвертувати голосові повідомлення в текст, які потім можна надіслати електронною поштою або SMS через підключений по Bluetooth смартфон. Якщо автомобіль оснащений навігаційною системою Professional, інтерфейсом Bluetooth і пакетом послуг ConnectedDrive, Вам більше не знадобиться тримати телефон в руці. Інформацію про сумісність Вашого смартфона Bluetooth та інших мобільних пристроїв можна знайти на www.bmw.com/bluetooth.

Функцією перетворення мови в текст можна користуватися безкоштовно протягом перших 60 днів, після чого для продовження користування необхідно буде підписати договір з компанією Nuance®, що передбачає певну плату.

Офіс Bluetooth.


Функція «Офіс Bluetooth» дозволяє проводити час в автомобілі ще більш ефективно. Завдяки можливості приєднання пристроїв Bluetooth і USB Ви зможете, перебуваючи в дорозі, зручно організувати свій день. Електронні повідомлення, зустрічі, завдання або SMS-повідомлення можуть бути виведені на контрольний дисплей або прочитані вголос через динаміки аудіосистеми.

Список всіх сумісних мобільних пристроїв можна знайти на www.bmw.com/bluetooth.

Online Entertainment.


Підходяще музичний супровід для будь-якої ситуації, будь-якої дороги і будь-якого настрою: при замовленні пакету Online Entertainment Ви отримуєте необмежений доступ до більш ніж 12 мільйонам треків у Вашому BMW - без використання інших пристроїв, наприклад смартфонів. Тут Ви знайдете музику на будь-який смак!

При замовленні пакету Online Entertainment Ви можете створити у одного з партнерів BMW обліковий запис для необмеженого доступу до різними музичних треків. При цьому Ви зможете слухати треки не тільки у Вашому BMW: обліковий запис працює на смартфоні і якому іншому пристрої, підтримуваному відповідним партнером BMW. І все це без додаткових витрат у 6 країнах Європи: Німеччини, Франції, Великобританії, Італії, Нідерландах та Іспанії. Для користування даною послугою потрібне підключення до послуг ConnectedDrive.

Дистанційні послуги.


Підключившись до віддалених послуг, Ви зможете дистанційно керувати різними функціями автомобіля, в тому числі Автомонов нагрівником.

Підключившись до віддалених послуг, Ви за допомогою програми My BMW Remote App зможете управляти різними функціями автомобіля. Так Ви через функцію локального пошуку GoogleTM можете передати в націгаціонную систему інформацію про адресу, якщо автомобіль знаходиться в радіусі 1,5 км від Вас, а також заблокувати і розблокувати автомобіль через колл-центр BMW. Для користування даною фукнции потрібне підключення до послуг ConnectedDrive.

Real Time Traffic Information.


   

Завдяки системі Real Time Traffic Information (RTTI) Ви завжди володієте найактуальнішою інформацією про ситуацію на дорогах. При цьому Ви в режимі реального часу отримуєте точні дані про місце і тривалості заторів.

   

В якості джерел даних крім усього іншого використовуються дорожня інформація з мобільної мережі, GPS-дані автомобілів, дані від додатків смартфонів і поліцейські повідомлення. Аналіз цієї інформації дозволяє визначити затор на дорозі з точністю до 500 метрів. Таким чином, система RTTI в режимі реального часу інформує Вас про актуальну обстановці на автобанах, швидкісних і сільських дорогах, а також на маршрутах всередині міста і пропонує Вам ефективні маршрути об'їзду. Умови використання системи RTTI - налічіеа системи ConnectedDrive Services і системи навігації Professional.