Комфорт

Комфорт водіння.


Комфорт в автомобілі класу «Гран Туризмо» визначається, у тому числі по тому, наскільки сильно чути шум від руху автомобіля всередині салону. Запатентована інтегральна п'ятиважельна задня підвіска позбавляє трансмісію від вібрацій, викликаних нерівностями дорожнього щільна, забезпечуючи високу стійкість і комфорт.

Серійно на BMW 5 серії Гран Туризмо ззаду встановлюється пневмпоподвеска, яка автоматично регулює рівень задній частині автомобіля щодо дороги. Завдяки цьому підвіска працює оптимально навіть при максимальному завантаженні автомобіля.

Комфортний доступ.


Інноваційний комфорт управління - функція комфортного доступу, включаючи безконтактне відкривання і закривання задньої кришки, дозволяє Вам відкрити двері автомобіля і після цього запустити двигун - і все це без використання ключа.

Ключ, що знаходиться, наприклад, в кишені брюк або портфелі, автоматично розпізнається системою, як тільки Ви наблизитеся до автомобіля. Після автоматичного розблокування дверей Ви можете сісти в автомобіль і запустити двигун за допомогою кнопки Start / Stop.

До складу даної функції входить можливість безконтактного відкривання і закривання задньої кришки. Для цього Вам необхідно провести ногою під центральною частиною заднього бампера. Для розпізнавання людини і реєстрації руху ногою в задньому бампері на різній висоті встановлені спеціальні датчики. Дозвіл на доступ до автомобіля видається тільки в тому випадку, якщо система при цьому ідентифікує ключ від автомобіля. Тільки після цього замок багажного відсіку розблокується, а задня кришка підніметься вгору.

Завдяки ідентифікації по ключу гарантується безперебійна працездатність системи. Знаходяться під автомобілем предмети і навіть пробегающие під заднім бампером тварини неспроможні збити її з пантелику.

Функціональність.


   

Різні завдання вимагають різних рішень. Саме тому BMW 5 серії Гран Туризмо оснащується двоскладовий задньою кришкою: відкривши маленьку частину задньої кришки, Ви можете швидко помістити в багажник свою куртку, пальто, портфель та інші речі.

   

При цьому пасажирський відсік залишається закритим аналогічно седану. Холод, спека і протяг не проникають в салон. Якщо Вам необхідно перевезти більший вантаж, наприклад ящики з напоями або велосипеди, Ви можете відкрити велику задню кришку - в тому числі за допомогою серійної кнопки на ключі.

   

Зміщуючи заднє сидіння по трьох позиціях, можна збільшити об'єм багажного відсіку до 500 літрів. При цьому заднім пасажирам раніше доступна величезна вільний простір для ніг - як в седані. Опустивши заднє сидіння, складатися в співвідношенні 40: 20: 40, або окремі спинки, об'єм багажного відсіку зростає до 1700 літрів. Стяжні ремені, кріпильні петлі і відсіки для зберігання дозволяють акуратно розмістити вантаж і надійно зафіксувати його. Комфорт седана гармонійно поєднується з вільним простором турінга.

Багатофункціональний приладовий дисплей.


Багатофункціональний приладовий дисплей з діагоналлю 10,2 дюйма і технологією Black Panel забезпечує унікальну візуалізацію під час водіння.

Дисплей може працювати в трьох різних режимах, кожен з яких має свої особливості і адаптований у плані колірного і графічного оформлення, а саме Comfort, ECO PRO і Sport.

Розважальна система Professional для задніх пасажирів.


Розважальна система Professional для задніх пасажирів включає в себе два окремих кольорових монітора з діагоналлю 9,2 дюйма і регулюванням по куту нахилу, а також привід DVD.

Під час руху дана система дозволяє заднім пасажирам користуватися навігацією і переглядати сторінки в Інтернеті (при підключенні до мобільного мережі). У числі інших функцій дистанційне керування, виходи для підключення MP3-плеєра і навушники (у тому числі бездротові).

BMW Service Inclusive.


BMW Service Inclusive - це перший крок на шляху до безмежного задоволення за кермом. Так як в даний пакет вже входять основні роботи з сервісу та обслуговування автомобіля.

Пакет BMW Service Inclusive включає в себе всі необхідні Вашій BMW послуги, які предоставлют протягом узгодженого часу. І все це в будь-якій точці планети.

До нього входять такі послуги: заміна моторного масла, включаючи долівку (умова: регулярна заміна масла в авторизованому сервісному центрі BMW), заміна мікрофільтра, паливного фільтра, повітряного фільтра і свічок запалювання, заміна гальмівної рідини, перевірка автомобіля та інші роботи згідно сервісній книжці.