Динаміка

Бензинові двигуни з технологією BMW TwinPower Turbo.


Пакет інновацій 8-, 6 і 4-циліндрових бензинових двигунів BMW TwinPower Turbo відноситься до центральних заходам стратегії BMW EfficientDynamics: завдяки турбонагнетателю TwinScroll в поєднанні з системами високоточного уприскування палива, Valvetronic і Doppel-VANOS витрата палива знижується, у той час як динаміка підвищується .

Готові до високих результатів: топовим двигуном, встановлюваним на BMW 5 серії Гран Туризмо, є 8-циліндровий силовий агрегат BMW TwinPower Turbo на моделі BMW 550i, що оснащується двома турбонагнітачами, Valvetronic, Doppel-VANOS і системою безпосереднього вприскування бензину High Precision Injection. Даний двигун видає в діапазоні від 2000 до 4500 об / хв значний максимальний крутний момент 650 Нм і розвиває потужність 330 кВт (450 к.с.), завдяки чому автомобіль з місця до 100 км / год розганяється за 5,0 с (xDrive: 4,8 с). Компактна конструкція двигуна скорочує викид відпрацьованого газу і також піклується про особливо чутливої ​​прийомистості, а система Double-VANOS оптимально розподіляє крутний момент за допомогою сумарного діапазону числа обертів на всьому протязі роботи двигуна. BMW 550i також вражає своєю ефективністю: витрата палива в змішаному циклі дорівнює 9,2 л на 100 км (xDrive: 9,6 л) при викидах CO2 від 214 г / км (xDrive: 224 г / км).

Рядний 6-циліндровий двигун BMW TwinPower Turbo на BMW 535i розвиває 225 кВт (306 к.с.) і 400 Нм крутного моменту в широкому діапазоні оборотів - і вражає своєю плавністю ходу. На фоні неймовірної динаміки ще більше вражає його витрата палива в змішаному циклі: BMW 5 серії Гран Туризмо потрібно всього 8,2 л / 100 км (xDrive: 8,5 л). Викиди CO2 в розмірі 192 г / км (xDrive: 199 г / км) також заслуговують на увагу. Крім цього, всі бензинові двигуни, що встановлюються на BMW 5 серії Гран Туризмо, відповідають екологічному стандарту Євро-6, який вступить в силу в 2014 році.

Крім того, всі серійні бензинові двигуни BMW 5-ої серії Gran Turismo відповідають стандарту Євро-6.

Дизельні двигуни з технологією BMW TwinPower Turbo.


Дизельні двигуни BMW TwinPower Turbo для BMW 5 серії Гран Туризмо. Більш потужні, більш чуйні - і більш ефективні.

Істинна динаміка в поєднанні з неймовірною економічністю - саме це пропонують рядні 6-циліндрові двигуни BMW TwinPower Turbo. Такого успішного поєднання високої потужності і зниження витрати палива і вмісту шкідливих речовин вдалося домогтися завдяки пакету інноваційних технологій BMW EfficientDynamics. Комбінація системи безпосереднього вприскування палива Common-Rail останнього покоління, багатоступінчастого турбонаддува і змінюваної геометрії турбіни забезпечує BMW 535d вражаючу потужність 230 кВт (313 к.с.) і значний крутний момент 630 Нм. Завдяки таким показникам рядний 6-циліндровий двигун розганяє автомобіль з місця до 100 км / год за 5,7 с (xDrive: 5,6 с). Що стосується витрати палива, то силовий агрегат задовольняється всього 5,9 л дизельного палива на 100 км пробігу (xDrive: 6,4 л). Двигун моделі BMW 530d розвиває потужність 190 кВт (258 к.с.) і видає максимальний крутний момент 540 Нм вже з 1500 об / хв. На розгін з місця до 100 км / год йому потрібно лише 6,2 с, у той час як витрата палива складає 5,8 л / 100 км (xDrive: 6,2 л).

Безмежне задоволення від водіння при високому рівні екологічності також забезпечує модель BMW 520d: 4-циліндровий дизельний двигун BMW TwinPower Turbo видає значні 380 Нм крутного моменту при 1750 об / хв. При цьому двигун показує низьку витрату палива 5,5 л на 100 км і викидає в атмосферу від 144 г / км CO2. Така ефективність гарантує дивовижний максимальний запас ходу тисячі двісті сімдесят п'ять км. Крім цього, завдяки серійної технології BMW BluePerformance всі дизельні двигуни з технологією BMW TwinPower Turbo відповідають стандарту Євро-6.

Всі значення були встановлені в ході європейського тестового циклу.

Підвіска.


Роботу підвіски BMW 5 серії Гран Туризмо Ви відразу ж відчуєте з того, з якою точністю Ваші рухи рульовим колесом переносяться на дорожнє полотно - при цьому вона забезпечує найвищий рівень безпеки та комфорту.

При цьому вона чудово виконує різні вимоги: вона в однаковій мірі комфортна, динамічна і безпечна. Такий результат досягається завдяки развесовке по осях в співвідношенні 50:50 і ідеальної налаштуванні компонентів.

Алюмінієва інтегральна задня підвіска звільняє трансмісію від вібрацій, викликаних нерівностями дорожнього полотна, така конструкція забезпечує оптимальну передачу крутного моменту на дорогу і підвищений комфорт. Ще більше комфорту можна отримати за допомогою опціонального інтегрального активного рульового управління. Передня підвіска зі здвоєними поперечними важелями гарантує оптимальне зчеплення коліс з дорогою. Вона також виготовлена ​​з сніжающего масу автомобіля алюмінію, але розташовує при цьому високим ступенем жорсткості. Це підвищує пасивну безпеку і гарантує найвищий комфорт навіть при спортивному водінні.

При високій завантаженні автомобіля серійна система регулювання рівня кузова на BMW 5 серії Гран Туризмо за допомогою пневмоподвески компенсує різницю у висоті кузова між передньою і задньою осями. Для цього спеціальні датчики на задніх колесах вимірюють відстань між кузовом і дорожнім полотном. Залежно від завантаження автомобіля і дорожньої ситуації система постійно встановлює оптимальний хід підвіски. Таким чином, навіть при їзді з великою кількістю багажу Вам гарантовані приголомшлива маневреність і висока безпека.

Завдяки опциональной системі регулювання жорсткості амортизаторів характеристика демпфірування може бути додатково адаптована до відповідної дорожньої ситуації. Поряд зі стандартною налаштуванням Comfort Ви можете налаштувати амортизатори на максимальний комфорт, активувавши режим Comfort + - і таким чином звести до мінімуму неприємну розгойдування кузова на нерівній дорозі.

Опциональная система Adaptive Drive об'єднує систему динамічного регулювання амортизаторів з активною підвіскою Dynamic Drive. Спеціальні датчики безупинно вимірюють швидкість, кут повороту рульового колеса, а також поперечне і поздовжнє прискорення автомобіля. На підставі отриманих даних вона підлаштовує стабілізатори та амортизатори. Це забезпечує більш точну керованість, коротший гальмівний шлях і підвищений їздовий комфорт.

BMW xDrive.


Інтелектуальна система повного приводу BMW xDrive ідеально адаптується до складних дорожніх умов, забезпечуючи при цьому підвищене зчеплення з дорогою. Система xDrive і система динамічного контролю курсової стійкості (DSC) гарантують Вашому автомобілю відмінну стабільність і курсову стійкість.

Система xDrive в частки секунди розподіляє приводне зусилля між обома осями для оптимального зчеплення з дорожнім полотном. Таким чином, система xDrive об'єднує такі переваги повного приводу, як тяга, стійкість і безпеку, з типовою для BMW маневреністю.

Інтегральне активне рульове управління.


Інтегральне активне рульове управління для автомобілів із заднім приводом об'єднує задні поворачивающиеся колеса із змінним передавальним відношенням рульового керування на передній осі.

На швидкості менше 60 км / год передні і задні колеса повертаються в протилежному напрямку, щоб зменшити радіус повороту і підвищити маневреність автомобіля завдяки ефекту більш короткої бази. На швидкості більше 60 км / год передні і задні колеса повертаються в одному напрямку, в результаті чого створюється ефект більш довгої колісної бази. Це підвищує стійкість і комфорт - особливо при швидкому і різкому перестроюванні.

Перемикач режимів руху.


Перемикач режимів руху пропонує Вам вибір: за допомогою кнопки на центральній консолі Ви можете активувати відповідний режим.

Перейдіть з режиму Comfort зі стандартними настройками двигуна і трансмісії в орієнтований на ефективність режим ECO PRO або режим Sport, який підвищує динаміку автомобіля. Обрані в справжній момент настройки відображаються на дисплеї під тахометром.

Режим ECO PRO, мета якого полягає в економії палива, відповідним чином адаптує характеристику роботи педалі акселератора, коробки передач та системи опалення / кондиціонування повітря. Підказки ECO PRO допомагають оптимізувати власний стиль водіння, в той час як індикатор бонусного запасу ходу інформує водія про те, скільки додаткових кілометрів можна проїхати завдяки активації режиму ECO PRO.

Залежно від індивідуального стилю водіння режим ECO PRO забезпечує зниження витрати палива аж до 20 відсотків. Ще 5 відсотків палива дозволяють заощадити такі додаткові функції, як інтелектуальний режим руху накатом, функція розрахунку оптимального маршруту і функція ECO PRO Route, які працюють у поєднанні з автоматичною коробкою передач і навігаційною системою Professional. Розрахункова економія палива визначена в ході внутрішніх досліджень BMW.

Функція розрахунку оптимального маршруту, що працює в поєднанні з навігаційною системою останнього покоління, оцінює місцеві особливості руху і виводить задовго до того, як Ви розпізнаєте ситуацію, відповідні ради по об'їзду. Якщо за наступним поворотом знаходиться населений пункт або діє обмеження швидкості, то система ще до повороту порекомендує Вам прибрати ногу з педалі акселератора, щоб оптимальним чином підлаштувати швидкість руху.

Додаткове зниження витрати палива також забезпечує функція ECO PRO Route. яка у поєднанні з навігаційною системою Professional на підставі таких параметрів, як індивідуальний стиль водіння, актуальна дорожня ситуація і стан дорожнього щільна, розраховує найефективніший маршрут. Слідувати чи даної рекомендації, Ви можете самостійно вирішити на основі відображуваного потенціалу економії.

Завдяки інтелектуальній функції руху накатом (тільки в поєднанні з автоматичною коробкою передач) автомобіль на швидкості до 160 км / год переходить в режим руху накатом, якщо водій прибирає ногу з педалі акселератора і при цьому не гальмує, а функція розрахунку оптимального маршруту не розпізнає необхідність у ефективної адаптації швидкості. У режимі Sport автомобіль, навпаки, реагує більш спонтанно і дозволяє їхати в більш спортивному стилі.

У цьому режимі активується запрограмовані настройки, які в порівнянні з базовими установками орієнтують роботу систем приводу і ходової частини на підвищену динаміку. Двигун відгукується ще більш спонтанно. У комбінації з восьмиступінчастою коробкою передач Steptronic Sport моменти перемикання передач набувають чітко виражений спортивний характер. При наявності на автомобілі адаптивної підвіски ходова частина забезпечує підвищену маневреність. Якщо автомобіль укомплектований рульовим управлінням із змінним передавальним відношенням, то зусилля на кермі знижується для більш точного керування автомобілем.

Восьмиступінчаста коробка передач Steptronic.


Восьмиступінчаста коробка передач дозволяє помітно збільшити комфорт при перемиканні швидкостей і керуванні автомобілем завдяки збільшеній частоті обертання двигуна і зменшеному часу перемикання.

У результаті максимальний комфорт поєднується з приголомшливою динамікою і зниженим витратою палива. Передачі також можна перемикати вручну за допомогою селектора.