Дизайн

Дизайн екстер'єру.


   

Лінії BMW 5 серії Гран Туризмо однозначно вказують на його неймовірну притягальну силу: стильний і солідний вигляд седана гармонійно поєднується зі спортивною елегантністю купе, що надає BMW 5 серії Гран Туризмо його індивідуальний характер.

   

Набагато більше, ніж просто незвичайний автомобіль - унікальний BMW. Його витягнутий капот, короткі свеси і характерний вигин Хофмайстера відразу ж дозволяють розпізнати BMW 5 серії Гран Туризмо як представника марки BMW. При цьому купеобразного лінія даху по-новому інтерпретує класичний Гран Туризмо, надаючи автомобілю нотку елегантності і сучасності - аж до динамічною задній частині. Тут присадкуватий і спортивний вигляд забезпечують примітна задня кришка і задні ліхтарі. Доступні в якості опції світлодіодні фари додатково підкреслюють солідний і впевнений характер BMW 5 серії Гран Туризмо.

   

   

Дизайн інтер'єра.


Вражає зовні і переконує у своїй перевазі при погляді на високоякісний інтер'єр. Безрамні двері, що мають елегантний дизайн, однозначно дають зрозуміти, що Вас очікує за ними: інтер'єр BMW 5 серії Гран Туризмо оточує всіх пасажирів стильними матеріалами, обробленим з любов'ю і великою увагою до деталей.

   

Гармонійна зв'язок між кокпітом і задньою частиною салону створює в інтер'єрі незвичайне відчуття вільного простору. При установці заднього сидіння на найкомфортніше положення пасажири зможуть насолодитися напрочуд великим простором для ніг. Таким чином, в салоні BMW 5 серії Гран Туризмо створена першокласна атмосфера, яка завжди сприяє відпочинку - навіть коли Ви вже досягли своєї мети. Крім цього, інтер'єр BMW 5 серії Гран Туризмо відрізняється приголомшливою функціональністю: Ви можете адаптувати його до будь-якої ситуації.

   

Адаптивні світлодіодні фари.


До складу адаптивних світлодіодних фар входять адаптивна система освітлення поворотів з регульованим світлорозподілом для міста / шосе, поворотний світло і неослепляющим система автоматичного управління дальнім світлом. Адаптивні світлодіодні фари забезпечують оптимальне освітлення дорожнього полотна в будь-яких умовах.

У темний час доби регульовані передні фари направляють світло в майбутній поворот, слідуючи за відповідним рухом рульового колеса. Інтегровані лампи освітлення поворотів покращують видимість в ближній зоні і можуть бути включені також на нерухомому автомобілі шляхом включення покажчиків повороту або обертання рульового колеса у відповідному напрямку. Таким чином, адаптивні фари гарантують оптимальний огляд у всіх ситуаціях і тим самим підвищують активну безпеку водіння.

Неослепляющим система автоматичного управління дальнім світлом регулює інтенсивність світлового потоку в залежності від освітленості і кількості транспортних засобів на дорозі, забезпечуючи ідеальне освітлення дороги в темний час доби. Розпізнаючи попереду йдуть і зустрічні транспортні засоби, система плавно і ефективно зменшує яскравість світла, не допускаючи засліплення водіїв.

Атмосфера.


Унікальна атмосфера, що панує в BMW 5 серії Гран Туризмо, покликана забезпечити лише одне: абсолютний комфорт і обстановку, в якій всі пасажири відчувають максимальну турботу. Центральна консоль злегка повернена до водія.

Всі елементи управління і індикатори розташовані саме там, де їх інтуїтивно очікуєш побачити. Важлива інформація виводиться на опціональний проекційний дисплей на лобовому склі, тобто у безпосереднє поле зору водія. Неповторну обстановку в інтер'єрі BMW 5 серії Гран Туризмо можна індивідуалізувати за допомогою додаткового оснащення.

Опціональне оснащення «Комфортна підсвічування» пропонує Вам витончену і стильну підсвічування інтер'єру. Вона підкреслює розкішну атмосферу і одночасно є функціональним елементом підсвічування, наприклад у відсіку для зберігання в центральній консолі, в дверних кишенях і обшивці. Завдяки функції перемикання кольору Ви можете вибрати більш яскравий білий або приглушений оранжевий колір підсвічування, щоб створити в салоні необхідний настрій.

Опціональний багатофункціональний дисплей має чотири різних режими роботи зі спеціально налаштованими індикаторами. Таким чином, Ви можете вибрати для себе вподобану колірну схему, відповідну Вашому настрою. При цьому всі режими забезпечують підвищену безпеку, ефективність і зразкову орієнтацію на водія. Вказівки навігаційної системи і дані систем допомоги водієві, що виводяться на даний дисплей, читаються простіше і з першого погляду. Тим самим, нова цифрова технологія індикації значно підвищує комфорт і безпеку, а також гарантує незабутні відчуття.

Завдяки інноваційній аудиосистеме об'ємного звучання Bang & Olufsen класу High End, якою оснащується BMW 5 серії Гран Туризмо, Ви можете поєднати насолоду від прослуховування музики із грандіозним задоволенням від керування автомобілем. Система включає в себе 16 динаміків загальною потужністю 1200 ват. Видатне звучання також забезпечується за рахунок технології цифрової обробки сигналу Dirac-Dimensions. До складу системи входять режими «Studio» і «Expanded», а також підсвічування кришок динаміків.

Панорамний скляний дах.


Панорамний скляний дах дозволить Вам насолодитися незвичайними видами зі свого автомобіля. Крім того, світліша обстановка підкреслює особливу атмосферу, що панує в салоні. У разі підвищеного сонячного випромінювання просто закрийте сонцезахисну шторку з електроприводом.

Завдяки функції підйому і регулювання положення панорамний скляний дах надає Вам додаткові можливості вентиляції салону. За рахунок інтегрованого і автоматично висунутого ветроотражателя в салоні панує повний спокій, незважаючи на відкриту дах.