BMW 5ї серії Gran Turismo

BMW 5 Gran Turismo (БМВ 5 Гран Туризмо) - ліфтбек класу «Е» із заднім або повним приводом. Рестайлінговая версія шостого покоління моделі дебютувала в травні 2013 року.

Зовнішній відмінностей у 5 Гран Туризмо п'ятої серії від свого попередника не багато, ніг дещо більше, ніж у побратимів по лінійці. Дизайнери німецької компанії підкоригували ліфтбек передні повітрозабірники, задню частину кузова і, як наслідок, лінію даху. Крім того, автомобіль тепер базово оснащуються ксеноновими фарами головного світла, а за додаткову плату їх можна замінити повністю світлодіодними.

За рахунок зміненої лінії даху і модернізованої задньої частини, обсяг багажника 5 Gran Turismo став більше на 60 літрів і дорівнює тепер 500. До того ж, задній диван наділений функцією зсуву вперед на 73 мм, а спинки відхиляються на кут до 33 градусів, що дозволяє зберегти сидячі місця в салоні, але збільшити об'єм багажника до 650 літрів. У повністю ж складеному стані задній диван ліфтбекаувелічівает обсяг багажника до 1750 літрів.

Звісно, «п'ятірка» буде доступна як з моно- так і з повним приводом xDrive. Крім того, опціонально автомобіль можна оснастити системою Dynamic Damper Control, автоматично змінює жорсткість амортизаторів залежно від якості дорожнього покриття і стилю водіння, а також мехатронним шасі. У передній підвісці автомобілів п'ятої серії використана схема двохважеля, тоді як ззаду встановлена ​​багатоважільна конструкція.

Моторна гамма BMW 5 Gran Turismo складається з цілого ряду бензинових і дизельних двигунів, серед яких присутні дві дизельні «четвірки», що видають 184 і 218 л. с. потужності, і два 6-циліндрових двигуна - з 258 і 313 "конячками" для версій 530d, 535d. Що ж до бензинових двигунів то їх гамма стартує з 4-циліндрових агрегатів потужністю 184 і 245 л. с., а далі йде 306-сильний 6-циліндровий мотор і найпотужніший - 450-сильний, призначений для версії 550i. Всі двигуни ліфтбека «за замовчуванням» комплектуються 8-стукпенчатой ​​автоматичною коробкою передач.