• X5 -5 slider

  Знижений курс 
  на автомобілі BMW X5:

  -5 грн. від комерційного курсу євро*.

  Детальніше
 • X3 main slider

  Знижений курс 
  на автомобілі BMW X3:

  -5 грн. від комерційного курсу євро*.

  Детальніше
Previous Autoplay Stop Next Слайд 1 из 2

BMW 4ї серії

Яскрава естетика, вражаюча атлетичного, виняткові динамічні характеристики. BMW 4 серії не зможе залишити Вас байдужими, будь то спортивний BMW 4 серії Купе, елегантний BMW 4 серії Гран Купе або незрівнянний BMW 4 серії Кабріолет.

Поєднання солідності, мощі і стилю - це BMW 4 series Кабріолет. Сівши за кермо цього автомобіля, Ви зможете відчути справжню свободу, не скуті ніякими рамками. Свіже повітря і чисте небо над головою - з цим автомобілем Ви відчуєте повний захват від поїздок. Не бійтеся дощів - від будь-якої негоди захистить складная металевий дах. Функціональний і сучасний зовнішній вигляд кабріолета доповнюється відмінною комфортабельністю салону. Від вітру захистить вітрозахисний екран, а довгомірні предмети відмінно помістяться в багажнику.

Вирішивши купити БМВ 4 серії в кузові купе, Ви отримаєте не менш яскравий і технологічний автомобіль. Бездоганна динаміка і солідність - такий BMW 4. Інтуїтивно зрозуміле управління, висока комфортабельність, використання декількох режимів водіння - все це дозволить Вам відчути себе справжнім господарем дороги.

BMW 4 Coupe
BMW 4 Gran Coupe
BMW 4 Cabrio