Послуги та додатки

Розваги Онлайн.

Ідеальна композиція для будь-якої ситуації, будь-якої дороги і будь-якого настрою. Функція «Розваги Онлайн» забезпечує прямий і необмежений доступ до більш ніж 22 млн музичних композицій - при цьому для користування функцією не вимагаються додаткові пристрої.

Ви зможете знайти безліч музичних записів на будь-який смак. Служба Online Entertainment надає річну обліковий запис для доступу до ресурсів будь-якої компанії-партнера BMW, наприклад Napster, якою можна без додаткової плати користуватися в шести європейських країнах: Німеччина, Франція, Великобританія, Італія, Іспанія та Нідерланди.

Доступно тільки в поєднанні з пропонованими додатково сервісами ConnectedDrive і навігаційною системою Professional.

Консьєрж-сервіс.

Якщо ви завжди мріяли, щоб у вас був особистий дворецький, пропонуємо вам здійснити мрію і скористатися «Консьєрж-сервісом» в рамках BMW ConnectedDrive.

Натиснувши всього лише одну кнопку, ви опинитеся на зв'язку з співробітником контактного центру BMW, який прийме на себе функції вашого персонального асистента в дорозі.

Ви не можете відшукати потрібний вам ресторан, шукаєте найближчий банкомат або аптеку? Співробітник контактного центру BMW допоможе вам знайти те, що потрібно, і при необхідності передасть відповідний адресу безпосередньо в навігаційну систему вашого автомобіля. Функція «Консьєрж-сервіс» не залежить від мобільного телефону водія і доступна цілодобово - як у вашій країні, так і за кордоном - без додаткової плати. Для користування даною функцією необхідно обладнання «Сервіси ConnectedDrive».

Сервіси ConnectedDrive.


   

Сервіси ConnectedDrive нададуть водієві широкий асортимент інформації, розваг та обслуговування в дорозі.

   

Наприклад, варто згадати службу BMW Online, з прив'язкою до місця розташування забезпечує доступ до поточної інформації - прогнозами погоди, новинам, онлайн-пошуку, а також офісним функціям. Крім того, кожен водій може підібрати окремі сервіси собі до смаку: наприклад, скористатися веб-камерами, паркувального інформацією, а також отримати доступ до туристичних і готельним путівникам.

   

Дане додаткове обладнання також включає в себе зручний, безпечний і необмежений доступ до таких додатків для смартфонів, як BMW Connected. Опція «Сервіси ConnectedDrive» надає водіям безліч можливостей, які перетворюють кожну поїздку в BMW в надзвичайно приємна подія.

Інформація про дорожню ситуацію онлайн.


Система надання інформації про дорожню ситуацію онлайн (Real Time Traffic Information - RTTI) постійно забезпечує вас найбільш актуальними відомостями про трафік на дорогах. Ви отримуєте точні відомості про час і тривалість заторів у режимі реального часу.

   

Дані грунтуються на інформації про переміщення мобільних телефонів в стільникових мережах, GPS-відомостях парків транспортних засобів, додатків для смартфонів і поліцейських звітів. Інформація вкрай ретельно аналізується, що дозволяє визначити місце розташування транспортного затору з точністю до кількох метрів. Завдяки цьому система RTTI може завжди надавати актуальну інформацію про поточну ситуацію на автомагістралях, основних дорогах і заміських трасах, а також на безлічі міських маршрутів і рекомендувати альтернативні варіанти проїзду. Система RTTI пропонується тільки в комплекті з опцією «Сервіси ConnectedDrive» і навігаційною системою Professional.

   

Функція диктування.


Завдяки навігаційній системі Professional, Bluetooth-з'єднанню і сервісам ConnectedDrive вам вже не обов'язково брати в руки телефон.

Весь текст тепер можна вводити за допомогою голосу. Функція диктування дозволяє перетворювати мова в текст, який потім можна надіслати електронною поштою або в текстовому повідомленні. Функцію диктування можна також використовувати для створення записів в сервісах Facebook і Twitter за допомогою додатків BMW Apps. Функція диктування безкоштовна протягом перших 60 днів. Для продовження користування функцією необхідно укласти договір з компанією Nuance® про платний обслуговуванні.

Більш детальну інформацію про сумісність інтерфейсу Bluetooth зі смартфонами та іншими мобільними пристроями можна отримати за адресою www.bmw.com/bluetooth.

Інтелектуальна система аварійного виклику.


Інтелектуальна система аварійного виклику дозволяє цілодобово отримувати швидку адресну допомогу і поради від спеціально підготовлених співробітників на вашій рідній мові, навіть якщо ви перебуваєте за кордоном.

У разі серйозної аварії, при якій спрацювали подушки безпеки або преднатяжители ременів, інтелектуальна система автоматично пошле аварійний виклик. Необхідні дані, наприклад точне місце розташування автомобіля, інформація про ступінь тяжкості аварії та можливих травмах водія і пасажирів, передаються в контактний центр BMW допомогою інтегрованої в автомобіль SIM-карти, тобто без використання вашого мобільного телефону. Співробітники контактного центру BMW повідомлять про те, що трапилося в найближче відділення служби рятувальників і будуть надавати підтримку по телефону до тих пір, поки на місце події не прибудуть аварійні служби. Аварійний виклик можна активувати вручну, наприклад якщо в допомоги потребують інші учасники руху.