Динамічні характеристики

Унікальна динаміка. Унікальна економічність.

Технологія BMW TwinPower Turbo вже багато років є еталоном динаміки і економічності. Двигуни BMW 4 серії Гран Купе відрізняються поєднанням вражаючою потужності і дивно низької витрати палива.

Прикладом може служити модель BMW 435i: найкращий у своєму класі рядний 6-циліндровий бензиновий двигун TwinPower Turbo розвиває потужність в 225 кВт (306 л. С.) І розганяє автомобіль до 100 км / год за 5,5 с.

Адаптивна підвіска M.

Ідеальна підвіска забезпечує ще більшу керованість - амортизатори адаптивної підвіски M з електронним управлінням динамічно підлаштовуються під характер дороги і вибраний стиль водіння.

Характеристики амортизаторів можна змінювати за допомогою системи управління режимами водіння.

При виборі режиму Sport за допомогою системи управління режимами водіння жорсткість підвіски відчутно збільшується. У режимі Sport + місце системи динамічного контролю курсової стійкості (DSC) займає система динамічного контролю тяги (DTC), що допускає ще більш спортивний стиль водіння.

Спортивне рульове управління зі змінним ступенем посилення.

Система спортивного рульового управління зі змінним ступенем посилення і технологією Servotronic забезпечує безпосередню керованість і полегшує обертання рульового колеса. Система змінює передавальне відношення рульового механізму з урахуванням кута рульового управління незалежно від швидкості руху.

Це дозволяє зменшити необхідну довжину ходу рульового колеса при великих кутах повороту. У результаті істотно поліпшуються маневреність і керованість автомобіля в крутих поворотах, на вузьких дорогах, а також при виконанні швидкісних маневрів у спортивній манері. Система підвищує комфортність рульового управління при парковці, проїзді поворотів, точному маневруванні. При невеликих кутах повороту автомобіля система забезпечує чудову курсову стійкість і високу точність рульового управління.

8-ступінчаста АКПП Steptronic.

8-ступінчаста АКПП Steptronic - ключовий елемент пакету BMW EfficientDynamics - задає нову планку динамічності та економічності

Особлива точність підбору передавальних чисел забезпечує оптимальний набір потужності - як на нижніх, так і на верхніх передачах. За рахунок цього істотно знижується витрата палива, а водій отримує в своє розпорядження ще більш динамічний автомобіль. Зокрема, на високих швидкостях додаткові передачі дозволяють зменшити число обертів двигуна і тим самим знизити витрату палива і рівень шуму.

Важливу роль (навіть в режимі ручного перемикання) грає муфта гідротрансформатора. У поєднанні з високою швидкістю зміни числа обертів двигуна і точною настройкою коробки передач муфта забезпечує зручність перемикань і істотно знижує рівень шуму.

Система управління режимами водіння.

Система управління режимами водіння дозволяє самостійно вибрати один із доступних режимів - Comfort (стандартні параметри двигуна і коробки передач), ECO PRO (підвищення економічності) або Sport (максимальна динамічність водіння).

Економічний інтелектуальний режим ECO PRO адаптує характеристики акселератора і трансмісії, а також алгоритми роботи системи опалення / кондиціонування повітря.

Режим ECO PRO дозволяє заощадити до 20% палива, у тому числі за рахунок функції руху накатом (доступна тільки в поєднанні з АКПП), а також функції «Прогнозується асистент» і «Маршрут ECO PRO» (тільки в поєднанні з навігаційною системою Professional). «Прогнозується асистент», користуючись навігаційною системою, оцінює ситуацію на дорогах і заздалегідь надає відповідні рекомендації. Наприклад, якщо за наступним поворотом стоїть знак обмеження швидкості, система заздалегідь порекомендує знизити швидкість перед початком повороту.

Функція «Маршрут ECO PRO» також сприяє зниженню витрати палива. З її допомогою складається маршрут, оптимізований з погляду економічності і враховує завантаженість доріг, індивідуальну манеру водіння і локальні умови. Функція руху накатом забезпечує рух автомобіля за інерцією, якщо на швидкості до 160 км / год водій знімає ногу з педалі акселератора, не натискаючи при цьому педаль гальма. У режимі Sport автомобіль відрізняється підвищеною точністю реакцій і дозволяє реалізувати найбільш динамічний стиль водіння.