Дизайн кузова

Витончений силует.


   

Стильний профіль BMW 4 серії Гран Купе миттєво приковує погляд. Протяжна спадаюча лінія даху, розгладженими скління і виразні лінії сходяться в потужну динамічну корму.

   

Крупна, надзвичайно широка і плоска передня частина кузова BMW 4 серії Гран Купе справляє яскраве враження, яке посилюється завдяки спортивному пакету M, - природна витонченість і плавність ліній передньої частини кузова вигідно доповнюються виразними динамічними деталями. Так створюється унікальне втілення тяги і прагнення вперед, буквально гіпнотизує спостерігача.

Кришка багажного відсіку з автоматичним управлінням.


   

Крупна цільна кришка багажного відсіку бездоганно вписана в витончений силует BMW 4 серії Гран Купе. Вона надзвичайно ефектно виглядає і при цьому вельми практична. Значні габарити кришки в поєднанні з плоским підлогою роблять багажний відсік ще вместительнее.

   

Додаткова зручність забезпечує система комфортного доступу з функцією безконтактного відкривання і закривання кришки багажника: якщо ваші руки зайняті, досить провести ногою під заднім бампером, щоб відкрити багажний відсік і без праці укласти або витягти багаж.

   

Двері з безрамними вікнами.


   

Функціональний дизайн: витончений профіль BMW 4 серії Гран Купе визначають четверо дверей з безрамними вікнами.

   

Ідеально підібрані габарити передніх дверей дозволяють із зручністю сісти в автомобіль і вийти з нього, що особливо важливо при парковці в обмежених умовах. Зсередини двері здаються крупніше за рахунок спортивних декоративних смуг і світлотіньових контрастів, завдяки чому салон виглядає ще більш вишуканим і просторим.

Забарвлення кузова і колісні диски.


   

Широкий вибір колісних дисків і кольорів кузова дозволяє сформувати зовнішній вигляд BMW 4 серії Гран Купе за власним смаком. Спортивний пакет M, варіанти виконання Modern Line, Sport Line і Luxury Line також містять в собі безліч варіантів індивідуалізації.

   

   

   

Адаптивні світлодіодні фари.


   

Поліпшення видимості і комфортності руху. Завдяки новій технології адаптивних світлодіодних передніх фар ви зможете розрізнити найдрібніші деталі навіть в темний час доби. Чистий білий колір, аналогічний спектру денного світла, забезпечує чудове рівномірне освітлення дороги.

   

Це допомагає водієві концентруватися і покращує видимість в темний час доби. Крім того, характер розподілу світлового потоку динамічно регулюється з урахуванням швидкості руху і кута рульового управління. Тепер ви зможете впевнено проходити повороти і насолоджуватися невимушеним водінням навіть при повній відсутності стороннього освітлення.