Дизайн салона

Водій в центрі уваги.


   

Ваші вимоги понад усе: чітко організована приладова панель, центральна консоль, трохи нахилена до вас, - опинившись у водійському кріслі BMW 4 серії Гран Купе, ви з перших секунд відчуєте себе центром уваги.

   

Всі необхідні водієві елементи управління розташовані там, де інтуїтивно чекаєш їх знайти. Окремо розташований дисплей управління знаходиться безпосередньо в полі зору. Опціональний проекційний дисплей BMW забезпечує додатковий комфортність за рахунок передачі інформації на лобове скло у полі зору водія, що дозволяє не відривати погляд від дороги.

Виразні обриси.


Продумане поєднання ліній і поверхонь робить водіння особливо зручним, а розумна ергономіка салону дозволяє водієві з легкістю використовувати всі функції автомобіля. У цій гармонії втілений ексклюзивний характер автомобіля. Вражаюча динамічність, сучасна елегантність, чудова функціональність.

Матеріали і тактильні відчуття.

Висока якість виконання, надзвичайно приємні на дотик матеріали, а також чудово підібрані відтінки створюють ні з чим не порівнянну атмосферу в салоні.

Ексклюзивно для BMW 4 серії Гран Купе пропонуються шкіряні сидіння кольору Біла Слонова Кістка, доступні в поєднанні з дизайном Luxury Line і спортивним пакетом M. Ці сидіння, ефектно гармоніюють з чорною колірною схемою обробки салону, нагадують про спортивну природі BMW 4 серії Гран Купе.

Комфорт і функціональність.

Завдяки компонуванні «2 + 1» і роздільно складається спинка задніх сидінь (40:20:40) новий BMW 4 серії Гран Купе поєднує в собі широкі можливості транспортування багажу з максимальним об'ємом багажного простору і гарантує незвичайне задоволення від водіння.

Компонування «2 + 1»: два окремі сидіння з боків з регульованими по висоті підголівниками роблять поїздку в задній частині салону BMW 4 серії Гран Купе надзвичайно комфортною, а також дозволяють розмістити третього пасажира.

Пропонована як опція функція роздільного складання спинок задніх сидінь у співвідношенні 40:20:40 надає широкі можливості з погляду транспортування багажу. В якості оригінального аксесуара BMW пропонується спеціальна сумка для лиж та сноубордів.

У багажник BMW 4 серії Гран Купе максимальним об'ємом 1300 літрів поміститься все, що вам знадобиться!