Допомога водію

Система Driving Assistant.


Система Driving Assistant функціонує на основі надходять від відеокамер даних і включає систему попередження про схід зі смуги руху, систему попередження про небезпеку зіткнення, а також систему попередження про небезпеку наїзду на пішохода (дві останні системи мають функцію автоматичної активації гальм).

Система попередження про виїзд за межі смуги руху постійно відстежує дорожню розмітку. При ненавмисному виході за межі вибраного ряду на швидкості понад 70 км / год система включає вібрацію рульового колеса і виводить візуальний сигнал на приладову панель. У разі навмисного перестроювання (з включенням покажчика повороту) попередження не подається.

Система попередження про небезпеку зіткнення (з функцією автоматичної активації гальм) розпізнає інші транспортні засоби, тоді як система попередження про небезпеку наїзду на пішохода (також має функцію автоматичної активації гальм) реагує на появу на дорозі людей. Розпізнавши небезпеку, система попередження про зіткнення активує двоступінчастий механізм оповіщення - на приладовій панелі загоряється індикатор, після чого подається звуковий сигнал. Система, що попереджає про небезпеку наїзду на пішохода, має одноступінчатий механізм оповіщення, застосовуваний при високій ймовірності наїзду. Після подачі попередження про загрозу зіткнення гальмівна система приводиться в стан підвищеної готовності, що скорочує час її спрацьовування. У надзвичайній ситуації проводиться автоматичне гальмування.

Проекційний дисплей BMW.

Повноколірний проекційний дисплей BMW відображає важливу інформацію безпосередньо в полі зору водія (крізь поляризовані окуляри дисплей видно не повністю), що дозволяє повністю зосередитися на водінні.

Залежно від переліку обладнання автомобіля на проекційному дисплеї можуть відображатися повідомлення системи інформування про обмеження швидкості з індикацією заборони на обгін, підказки ECO PRO, повідомлення бортової системи діагностики, а також інформація і попередження від систем допомоги водієві. Також на проекційний дисплей можна вивести часто використовувані функції (наприклад, телефон або розважальну систему).

Символи, що проектуються на лобове скло, відображаються у високому дозволі і повному кольорі з реалістичним поданням дорожніх знаків. Проектоване зображення сприймається так, як ніби воно знаходиться перед автомобілем на відстані 2,3 м. Оптимальне розташування дисплея забезпечує зручність і легкість зчитування інформації і дозволяє водієві не відволікатися від дороги.

Яскравість зображення автоматично підлаштовується під рівень освітленості. У темний і світлий час доби застосовується різна висота проектування. Водій також може визначити види даних, які слід відображати на лобовому склі крім поточної швидкості і попереджень систем допомоги водієві.

Навігаційна система Professional з контролером iDrive Touch.


Навігаційну систему Professional відрізняють витончене оформлення і широкий спектр функцій. Управління простою і зручною у використанні інтегрованою навігаційною системою здійснюється за допомогою системи iDrive і функцій контролера iDrive Touch.

Система з 20 ГБ пам'яті для звукових файлів включає в себе функцію гучного зв'язку з інтерфейсом USB і голосовим управлінням і радіосистему Professional з DVD-приводом. Вбудований кольоровий рідкокристалічний дисплей діагоналлю 8,8 дюйма з функцією поділу (основний і додатковий екрани) забезпечує оптимальну ступінь читабельності і чіткості.

Управління системою інтуїтивно зрозуміло і здійснюється за допомогою контролера iDrive Touch, який дозволяє вказувати інформацію про пункт призначення шляхом рукописного введення з використанням сенсорної панелі. Навігаційною системою також можна керувати за допомогою клавіш меню, восьми програмованих закладок або системи голосового управління. Завдяки функції тривимірного відображення карти на тлі супутникових знімків з фотореалістичним поданням обраних пам'яток навігація перетворюється на незвичайно видовищний процес. Залежно від оснащення автомобіля система забезпечує доступ до сервісів ConnectedDrive, віддаленим послугам, «Консьєрж-сервісу», «Розвагам Онлайн», Інтернету, а також до інформації про дорожню ситуацію.

Система інформування про діючі обмеження швидкості.


Безпека понад усе - система інформування про діючі обмеження швидкості з функцією попередження про заборону на обгін виводить на панель приладів поточне обмеження швидкості, а також повідомляє про заборону обгону.

Ця інформація відображається на інформаційному екрані приладової панелі або проекційному дисплеї. Спеціальна камера відстежує відповідні дорожні знаки. Інформація обробляється блоком управління спільно з даними, що надходять від навігаційної системи. При аналізі враховуються дані від датчика дощу та інших систем, завдяки чому система бере до уваги особливі умови обмежень - наприклад, вона може розпізнавати обмеження, що діють тільки в дощову погоду або в певний час доби. Таким чином, водій завжди буде в курсі того, що чекає його на дорозі. Для роботи системи необхідна наявність навігаційної системи Business або Professional.

Активна безпека.

Активна безпека - це превентивний захист водія і пасажирів, що забезпечується технологіями BMW ConnectedDrive. Пристебнуті ремені безпеки передніх сидінь автоматично натягуються після початку руху.

У критичній ситуації проводиться оборотне переднатягнення передніх ременів безпеки, закриваються бічні вікна і люк у даху (якщо такий є). Якщо автомобіль обладнаний комфортними сидіннями, то спинка сидіння переднього пасажира автоматично наводиться у вертикальне положення. Критична ситуація розпізнається по екстреного гальмування, а також появі виражених ознак недостатньої або надмірної обертальності.

У деяких критичних ситуаціях система автоматично застосовує гальмування і тим самим зупиняє автомобіль. Це знижує, а іноді і повністю виключає ймовірність вторинного зіткнення.

Крім того, система контролю уважності відстежує поведінку водія на предмет наявності ознак втоми. Система аналізує рух рульового колеса і обчислює аномальні ознаки в манері водіння, відображаючи на дисплеї управління рекомендацію зробити перерву.

Відеосистеми.

Завдяки кільком відеосистем ви бачите все, що відбувається навколо автомобіля, в тому числі в умовах обмеженого огляду.

Камера заднього виду дозволяє бачити ділянку простору позаду автомобіля на дисплеї управління при маневруванні і парковці. Така камера покращує огляд при русі заднім ходом на швидкості до 20 км / год, наприклад при парковці. Інтерактивні лінії дозволяють оцінити запас простору для вашого автомобіля на вибраному паркувальному місці. Парковка також спрощується за рахунок кольоровий розмітки зон на дисплеї управління. При використанні тягово-зчіпного пристрою камера заднього виду полегшує процес стиковки з причепом за допомогою зручної функції збільшення зображення.

Функція кругового огляду забезпечує підтримку при парковці і маневруванні в умовах обмеженого запасу простору. Відеокамери передають на дисплей управління зображення ділянок, розташованих з боків і позаду автомобіля, формуючи вид «з висоти пташиного польоту» (вид зверху).

Також є функція бічного огляду, що полегшує проїзд ділянок з обмеженою видимістю (наприклад, погано просматривающихся перехресть). Ліва і права цифрові камери, розташовані в передній частині кузова, передають відповідне зображення на дисплей управління. Це дозволяє завчасно виявити наближаються транспортні засоби та правильно на це відреагувати.

Система допомоги при паркуванні.


Система допомоги при паркуванні полегшує паралельну парковку автомобіля. На швидкості до 35 км / год система вимірює довжину всіх паркувальних місць, повз які ви проїжджаєте.

Вибравши місце для парковки, досить включити покажчик повороту. Система допомоги при паркуванні візьме на себе рульове управління, тоді як від водія потрібно лише відповідним чином натискати педалі газу і гальма, а також перемикати передачі. Система подає звукові сигнали і відображає вказівки на дисплеї управління, а водій спокійно насолоджується комфортним і безпечним процесом парковки.